Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.795
Cevap
77
Favori
593.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fromthesky

Hangi sürümü kullanıyorsunuz ? Ben 4.4.2 kullanıyorum sarj durumundan hiç memnun değilim pişman oldum geçtiğime.

Ben tek şarjla iki gün boyunca kullandım, wifi hep açık, wifi olmayan yerde 3g açık kullandım, 5 saat ekran süresi aldım.

Bundan daha iyi mi gidiyordu 4.3'de?
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Ben o kadar görmüyorum hocam neden bilmiyorum,xda developersdan okudugum kadarıyla 4.3 ile 4.4.2 arasında büyük bir ekran sarj yeme durumu var,hatta yakın zamanda yeni update gelicek sony tarafından.
  • Fromthesky kullanıcısına yanıt
    Stamina açık kullanıyorum ben, bir de öyle dene istersen.
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Denicem teşekkürler.

Tap to wake tarzında bir uygulamanın yoklugunu cok cekiyorum ben,her defasında yandaki power tuşuna basmak zaman zaman bezdiriyor.Keske 4.4.2 ile lgdeki gibi bir yazılım gelseydi.Store'daki uygulamalarda pek kullanışlı değil.
  • Evet gelmesi çok faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hak78

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Beyler acil cevap yazabilirmisiniz. Vatan indirime gitmiş ve 1799 tl şu anda. Güneş altında görünürlüğü nasıl iphone 5s'e göre. Ve yine ona göre artı eksilerini yazabilir mi kullanan birisi. Şu anda seyahat halindeyim samsun'da ve duruma göre alabilirim ordan. Bu arada teşhir cihazı siyahtı ve çok dikkatli bakmama rağmen gram açıklık yoktu.

Mediamarkt gece kuşu indirimi 1749 TL

1999 Tl direnci kırıldı demek ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fromthesky

Ben o kadar görmüyorum hocam neden bilmiyorum,xda developersdan okudugum kadarıyla 4.3 ile 4.4.2 arasında büyük bir ekran sarj yeme durumu var,hatta yakın zamanda yeni update gelicek sony tarafından.

En fazla yarim saatlik bir gerileme var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb arkadaslar,otomatık dondur dedıgımızde menu otomatık donmuyor neden sabıt aynı sekılde kalıyor bende,sadece sımgelere tıkladıgımızda yatay halını alıyor hepımızde boyledır???

Bı ara menudeykende yatay konuma aldıgımda yatay halıne gectı sonra tekrar gecmedı cok tuhaf geldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar z1c ıcın 70-80 lıra cıvarı uyumsuzluk gostermeyecek hangı kulaklıgı onerırsınız..teşekkürler..
  • 2 saati asphalt 8 ve nfsmw ile geçmiş 4 saat ekran süreli batarya performansı, Allah nazarlardan saklasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

arkadaslar z1c ıcın 70-80 lıra cıvarı uyumsuzluk gostermeyecek hangı kulaklıgı onerırsınız..teşekkürler..

O paraya alacagn kulaklık kutudan çıkandan iyi olmaz hem neden beğenmiyorsunuz bence gayet yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

quote:

arkadaslar z1c ıcın 70-80 lıra cıvarı uyumsuzluk gostermeyecek hangı kulaklıgı onerırsınız..teşekkürler..

O paraya alacagn kulaklık kutudan çıkandan iyi olmaz hem neden beğenmiyorsunuz bence gayet yeterli

Begenmemek degıl,kutudan cıkanın kaybolmasından dolayı o yuzden yenı bır kulaklık alımı şart suankı durumda..

o yuzden cıhazla uyumlu ve 80 dolaylarında bır kulaklık arıyorum..
  • quote:

kutudakinden daha iyi bir şey için en az 100-150 lira vermen lazım hocam.

• arkadasım alacak o yuzden 80 son ıstıyor,yanı suan tamamen kulaklıksız durumda,o yuzden 80e z1c ıle calısacak kulaklık zaruri.
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    kutudan çıkan 29 liraya satılıyor zaten aynısını alsın beğeniyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

kutudan çıkan 29 liraya satılıyor zaten aynısını alsın beğeniyorsa

nedır tam model kodu kutudan cıkanın bılıyormusun ve nerede 29 lira?
  • Arkadaşlar orjinal DS3 geldi bugun deneme fırsatı buldum kablosuz çalışıyor bu.Yan sanayi kablosuz görmüyordu haberiniz olsun.Tüm oyunlar desteklemiyor. spiderman bedava diye indirmiştim cihaz 20 dk sonra bariz ısınıyordu ds3 ile oynayınca ısınmada olmadı telefonda dock tan daha gerekli bence
    MH750 kutudan çıkan.gittigidiyorda baktım 29 diyor ama hiç araştırmadım almadan biraz araştırın daha uygunu vardır belki
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-mh750-xperia-mikforonlu-kulaklik-112100330
    diğer verdiğim linki salla burda 26 lira ve adam %100 olumlu dönüş almış
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z-orjinal-mikrofonlu-kulaklik-mh750-110185564
  • Bende aranıza katıldım. Telefon rakipsiz

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.