Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.796
Cevap
77
Favori
593.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngilizce bilen biri Xperiablog'a göz atabilirmi iki farklı panel kullanıldığı yazılmış
  • Z min kırılmasının ardından ben de uzun süredir bunu bekliyordum, gerçekten mükemmel bir cihaz bizleri bekliyor.

Fakat Z1 in halefini gördüm az önce, yani namı diğer Z2.. Eğer o şekilde çıkarsa, daha güzel günler bekliyor Sony'yi. Tanıtılmasını bekliyorum, Z1f e kesin alırım gözüyle bakıyordum, ta ki o cihazı görene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 7 Ocak 2014; 10:32:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

İngilizce bilen biri Xperiablog'a göz atabilirmi iki farklı panel kullanıldığı yazılmış

japon versiyon olan Z1f 'de iki farklı panel olduğu söylenmiş, "aynı durum global versiyon için olmaz umarız" demişler
  • Teşekkürler.
  • Ciginix kullanıcısına yanıt
    Nerde gördünüz nasıl bişeye benziyor 5.2inç olacak deniliyordu doğrumu acaba.
  • Türkiye'de çok düşük fiyat olacağını zannetmiyorum en az 1850 diğer mini modellerle kıyaslamamak lazım iphone 5 - 5S ile aynı boyutta ama en iyi donanıma sahip bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 7 Ocak 2014; 17:22:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım HTC One'dan vazgeçip bunu alacağım hem iPhone kadar ergonomik hemde piyasadaki üst seviye telefonların donanımına sahip.
  • Bu telefon varya 3-4 sene rahat goturur. Ben s3 kullaniyorum 2 sene olmadi chrome dan cikiyorum simgeler 2 saniye sonra geliyor. Eskittiler telefonlari ama sony harika donanimli bir cihaz yapmis performansi fullhd cihazlara gore cok yuksek olacak gibi.

Hadi sony sok sunu 1400-1500 den ulkeye de yok satarsin. Sen gidip daha buyuk ekranli yeni cikacak telefonlarla ayni fiyata getirirsen bu telefonu *ok satarsin. O kadar acik ve net.

• Sony'de çalışan arkadaşımı aradım fiyatı sordum düşündükleri fiyat 1750tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Sony'de çalışan arkadaşımı aradım fiyatı sordum düşündükleri fiyat 1750tl

Ne zaman gelir Türkiye ye sordunuz mu?
  • Valla arkadaşlar donanım ve boyutun hatta tasarımın mükemmel buluşması gibi bir şey olmuş bu telefon. Z1 ile arasında 200 en fazla 300TL fark olacaktır diye tahmin ediyorum.
  • bu da su gecirir. wifi cekmez vs. guncelleme bekler dururuz.

• BiLaL ! kullanıcısına yanıt
    Şubatta çıkacakmış ama kaçında belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Amerika'da T-Mobile da fiyatı 620$ Türkiye'de çok düşük fiyat olacağını zannetmiyorum en az 1850 diğer mini modellerle kıyaslamamak lazım iphone 5 5S ile aynı boyutta ama en iyi donanıma sahip bir cihaz

o telefon z1s. yani z1 in amerika versiyonu tek farkı 32 gb dahili var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mipa90 -- 7 Ocak 2014; 20:18:33 >
  • ilk geldiği anda almak mantıklı mı?ilk parti cihazlar hep sorunlu çıktı sonyde..birde ips ekran yerine tft kullanırlarsa intihar etmiş demektir sony
  • bu benim de aklıma geldi. fakat japonyada satışta olan z1f ile ilgili şikayetleri takip etmek gerekir. onda ilk partide sıkıntı varsa, burdakilerde de sıkıntı çıkma ihtimali olur.
  • z1f ne zamandır piyasada buda global surumu zaten. ilk seriler zaten japonyada. buraya gelmez
  • fiyat çok fazla bence ,Şubat ayında cep telefonlarına taksit kısıtlamasıda geleceğine göre
  • İngiltere'de £440'dan ön siparişte (Vergi dahil) Bu da 1600'e falan denk gelir. 1600-1700 arası bekliyorum.
  • beatles33 B kullanıcısına yanıt
    Taksite gerek yokki her evde 3-5 tane ayakkabı kutusu vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 7 Ocak 2014; 13:50:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.