Şimdi Ara

Sony Xperia XZ4'ün 52 megapiksel kamera ile geleceği ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • üreticiler inavasyon bulamayınca megapixel yarışları geri döndü, arkadaşında dediği gibi çamurpixel..
  • Sony genel ürün ve donanım kalitesini ürün pazarlamaya ve sektör trendi takibine harcasa daha iyi yerlerde olurlar bu tip şeylerde

• Bu yıl telefon alacak olsam,alacağım tek telefon tartışmasız XZ4 olur.
    Başkalarının kumandaya benzetmesinin aksine, XZ4 ün kasa ekran oranları ,yeni formu benim hoşuma gitti.

Biz zamanın da telefon diye nelerini kullandık
    Millet telefon beğenmiyor.

Sony markasının akıllı telefon segmentin de ki ,symbian Os P990 ,windows mobile Sonyericsson xperia Z1 modellerin den beri alıp kullanırım.Değişiklik istediğim,alternatif bulamadığım zamanlar da.
    Hatta P990 hâlâ çekmece de durur,hatıraları çoktur bende.

Sony Xperia XZ4'ün 52 megapiksel kamera ile geleceği ortaya çıktı

Sony Xperia XZ4'ün 52 megapiksel kamera ile geleceği ortaya çıktı

Sony markası ile kötü hatıralar yaşayanların aksine,

Yine 5 sene önce aldığım Z2 modelini 1 sene ben kullandım,üstüne 4 sene de valde kullandı.Hâlâ kullanıyor.Sadece bataryası değişti,stabilitesi ilk günkü gibi ve android telefonlar ,markalar verse verse 1 kez güncelleme veriyor kanısının aksine,aldığı güncellemeler de cabası,sim,hafıza girişlerinin kapağının kulakçığı yalama oldu. 5 sene de de olsun o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 1 Şubat 2019; 11:30:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hesenozbek kullanıcısına yanıt
    Düzgün bir telefon sen yap alalım o zaman.

• Saçma sapan telefonlara laf etmeyenler, böylesine şık ve kendi tarzını koruyan Sony telefon modellerine nasıl benzetmeler nasıl laflar ediyorlar.
    Beğenmezsiniz anlarımda bu ne nefret kin, bu Sony size ne yaptı acaba çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 1 Şubat 2019; 14:38:31 >
  • kuruyup kalan sonicilere umut ışığı can suyu yeni tv kumandaları hayırlı olsun. :D

• Abi niye o kadar uzun telefon? Cebimizde taşıyacağız ya bi tarafımıza sokmayacagiz. Iyice suyunu çıkarttılar tablet gibi oldu hepsi...

Ayrica nokia vakti zamaninda 42mp kamerali tlf çıkarmıştı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu yıl Huawei Xiaomi Oppo Sony ve Samsung arasında sağlam rekabet olacak. Sony kaybederse eski hatalarından kaybeder. Sonu htc gibi olur mobilde. Htc ve Sony donanım yazılım kasa ekran kamera vs... birbirine benzeye iki firma.Rusya ve Çin gibi.

• Guzel cihaz ama keske arkasi eski sonyler gibi daha sert hatli olsaydı

O ondeki alt ve ust bosluklar gayet guzel oraya incecik menu ve geri tuslari koysalardi daha da guzel olurdu

Neyse zaten alamam 10000lere cikti fiyatlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne fark eder? Gidecek yine otomatik modda sadece 8 megapixel olarak çekecek sadece. Ahmaklıkta son nokta sony mobile.

• Tasarımı sınıfta kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır sony kullanıyorum, iş ahlakı sıfır. Garantisi bi halta yaramaz. Reklamları sadece göz boyamaya yöneliktir. Teleservice ve KVK ile kanlı bıçaklı olur kalırsınız. Sony nin özeti. Malzeme kalitesi de öyle premium falan değil. Öyle görünüyor sadece. Gidin youtube a z5 bend test yazın bi görün nası dandik malzeme kullanıldığını. Sorun yaşamazsanız çok şanslısınız yaşarsanız kimse yanınızda olmayacak.

• Yapılan yorumları hayretle okuyorum. Küçümseyen bakışlarınız, hicivli sözleriniz ile mizah yaptığınızı düşünmeniz ve neredeyse her konuda ki eşsiz bilgi birikimleriniz ile bir türlü tatmin olmayan egolarınızı bir kez olsun bir kenara bırakıp eleştiri yaptığınız bir konuda at gözlüklerinizi çıkarmayı deneyerek bir yorumda bulunmaniz sizlerin yararına olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.