Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2 5.7'/18:9 Ekran/SD845/3180mAh [Ana konu] Dayanıklılık Testi Geldi !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
3
Favori
14.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hediyeye falan gerek yok, içerik sade, fiyat ucuz olsun yeter 3500 pahalı 3000 seviyelerine kadar beklerim diye düşünüyorum, telefon almam lazım yakın zamanda bakalım, bekleyelim Nisan ayını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tasarımları değiştirmedikçe sony den bi halt olmaz ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gsmarena da xz2 compact incelemesi var hi-res audio kulaklık yok, ama phonearena da şöyle bir şey varhttps://www.phonearena.com/news/Free-PS4-or-Play-Station-VR-with-Sony-Xperia-XZ2-preorders_id103300 The SIM-free Xperia XZ2 is priced at £699 ($974 USD), while the XZ2 Compact will set you back £549 ($765 USD).bizde vergisi ile 4000tl olur birde teknomarketlere htc u 11 plus gelecekmiş fiyat ne olur

• Hocam konuya bakmadınız sanırım. Bu telefonla değişti işte. Daha çıkmadan bu kadar önyargılı olmamak lazım.

koreli41 hocam Sony'nin kutuları sabit olmuyor. Amazon ön siparişlerinde farklılığı görebilirsiniz. İnceleme sitelerine de büyük ihtimalle farklı kutu içerikleri gitti. Ama şunu kesin derim bize geleceği kutu da MH750 çıkma olasılığı çok yüksek.
  • Ben konudan çok gsmarena phonearena androidauthority gizchina gizmochina sitelerine bakıyorum ve oradan gördüğüm sonuçlara göre alıntımı yapıyorum, 2-3 ay daha bekleyelim

• Kutudan kulaklık girişi için özel aparat çıkacakmış ama Türkiye'de satılanlarda olur mu bilmem. Bizimkiler cimri davranıyor.

Ben premium modeli bekleyeceğim. Bu model içime sinmedi.
  • Geçen sene çıkan s8 bundan daha iyi, sony nin iyi yaptığı tek şey güncellemeleri hızlı vermek. Birde şu telefona 800 euro fiyat biçmiş Sony . Neyseki Sony Türkiye fiyatları uygun tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Mart 2018; 2:23:0 >
  • Yurtdışında PS4, PS VR, 300 dolarlık kulaklık hediyeleri filan var. Bize de gelir mi bunlar?

Ve XZ2 Compact gelir mi yoksa XZ1c gibi atlarlar mı yine?

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Gelmez hocam 2008 den beri daha şöyle kutusu full dolu olan bir modeli getirmediler. Hep mh750 gibi basit kulaklık şarj aleti usb kablo belki otg bu kadar. Şimdi bunda kulaklık girişi olmadığı için bir adet dönüştürücü olur. O da büyük ihtimalle şarj girişsiz başka da bir opsiyon gelmez.

Xz2 compact gelmeyecek. Gelecek olan tüm cihazları sony Türkiye sitesinden görebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inanır mısınız video izleye izleye sihay ve yeşil rengi hoşuma gitmeye başladı
  • Gelse de alsak uygun fiyattan ne kadar uygun geleceği meçhul tabi.

Bu arada kamera konusunda fazla bir yok gibi beyler S9 ve XZ2 arasında.

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Hadi ya, kötü olmuş o.

XZ1c ın lensini kırdığım için yeni telefon bakıyordum, anlaşılan yine yurt dışı yolu göründü.

Lens derken dıştaki cam mı yoksa kamera mı? eğer kamera ise xz1 ile aynı kamera olması lazım onun kamera takılabilir. Ama dış kapaksa zaten orjinali hiçbir yerde yoktur. Anca aliexpress gibi ucuzlara yönelmelisiniz.
    En dış katmandaki cam hocam. İçteki de kırılmış olabilir. Pek anlaşılmıyor. Köpek saldırısına uğradı da kendisi.

Eğer hediyeler ile gelirse xz2 alabilirim 1.telefon olarak. 5t de ikici telefonluğa geçer. Ancak sony türkiyeden pek ümidim yok. Büyük ihtimalle yurt dışına çıkınca bir xz1c daha alırım. 350-400 euroya bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 22 Mart 2018; 16:21:40 >
    Geçmiş olsun hocam. Neyse yakın zamanda çıkar umarım da ona göre hareket edersiniz.
    Teşekkürler hocam.

Türkiye'de satılırsa harika olacak (XZ Compact serisi, Essential Phone, Pixel serisi, Razer Phone, yüksek depolamalı android amiralleri) satılmaması çok üzücü.

• Çıkışa son 14 gün. Tr çıkışı belli bile değil.

• TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Türkiye yazılımı bile daha yayınlanmadı hocam. 1 ay daha bekleriz gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu telefon normal şartlarda gelse bile 4000 Tl bugünkü kurlarda. Bu arada 799 Euro herşey dahil fiyatı onlar için ama Sony TR kârı, mağaza kârı, ekstra vergiler işe bu telefon kaç para olur bilemiyorum. Kutu bomboş olsa yine 4000 Tl ile gelir gibi düşünüyorum.

• Her şeye eyvallah da yıl 2018 olmuş, ana kamerada 2.0 diyafram açıklığı nedir arkadaş. Samsung 1.5'e kadar götürdü işi.

Sony kullanıcısı olarak, Ois destekli ve 1.7 diyafram açıklığına sahip bir ana kamera görmeden yeni bir Sony modeline geçmem. Kimse "ois yok ama yazılımla hallediyor o işi" klişesini yapmasın. Z2'den beri Sony kullanıyorum, yok öyle bir dünya

Halbuki XZ2 Compact 5"lik tasarımıyla falan hoşuma da gitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 25 Mart 2018; 20:19:24 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.