Şimdi Ara

Sony Xperia XZ1 ülkemizde satışa sunuldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cihaz hakkında şuana kadar düşüncelerim

Fiyat performans anlamında çok iyi bir seçenek

Pil 2700 olmasına rağmen ben memnunum 6s e kıyasla çok çok iyi

Performans olarak şuana kadar hiç bir oyunda kasma vb şeyler yaşamadım

Bu cihazı almamak için tek neden tipi olabilir. Ayrıca ben siyah aldım ama pişman oldum açıkçası keşke gri alsaydım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köşeli tasarım ve ekran gövde oranını ne zaman değiştireceksin Sony ?

• Hdr ekran'ın günlük kullanımda bi getirisi yok ki ? Hdr içeriğe sahip olacaksın ki anlamı olsun hdr filmleri netflix sunuyor galiba ama Türkiye için 480p kalitede 1 ekran izleme sınırı olan paket ayda 16 TL. En azından HD olması gerekiyordu ki internet hızı aklıma geldi. Yani HDR türkiye standartlarında amacı olmayan bi özellik.

Aylık 29₺ idi HD olan paket 2 ekran sınırı var. Sence bi gsr özellik için aylik 30₺ vermeye hazır mısın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix kullandım, indiripte izleme özelliği var. 2 ekran olmasından dolayı 1 ini başkasına verirsen kişi başı 15 e gelmiş gibi oluyor, ben kardeşime vermiştim birini şimdi o pek izlemeyince bende aylık 30 lira olmasından dolayı çıktım. Hd paketi 1 kullanıcı 15 yaparlarsa geri dönecem. Sonuç olarak hdr desteğinin olması gayet işe yarar. Hdr desteğini geçelim xz1 çok daha şık bir telefon, inceliğiyle metal kasasıyla daha albenisi yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 15 Ekim 2017; 9:11:52 >
  • Arkadaşlar cihazı 14 ekimde aldım ama malesef daha tam anlamıyla kullanamadım.Sebebine gelince z2 kullanıyorum z2 telefona göre xz1 elimde çok hafif ve ince kaldı, kılıf ve temperli camda olmadığı için açıkcası düşürüp kıracam diye daha tam anlamıyla kullanamadım.Ama işden sonra eve geçince kurcalıyorum, ısınma hiç yaşamadım z2 de kamerasıyla 3-5 dk oynadığın zaman uyarı veriyordu bunda öyle bişeyle karşılaşmadım..Fotoğraf kalitesinde kesinlikle değişiklik var ve manuel ayarlar dahada manuel olmuş.Sadece akşam evde çekim yaptım z2 ye göre kat kat daha iyi, daha gündüz çekimim olmadı.Bir kaç güne kılıf ve cam gelince daha detaylı inceleyecem..Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim, bende sizler gibi 2700 bataryaya çok kızmıştım ama batarya şahane.. 3 saat 20 dk ekran süresi aldım ve şarj daha %60'tı...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.