Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizin sonradan gelen XZ'de de mi çizgi vardı böyle? Bir de şuan yoğun parlaklıkta gene beliren bir çizgi var mı?

Pili konusunda o kadar çabuk yıpranacağını sanmıyorum, zaten aşırı serin şarj olan bir cihaz fakat 1 senenin sonunda mevcut pil teknolojisi pili ne kadar korur ben de merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 14 Aralık 2017; 16:7:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotbes kullanıcısına yanıt
    Bence şuana kadarki tüm XZ1'lerde küçük büyük vardır diye düşünüyorum bu çizgi belirlesi, bazı forumlarda IPS ekranlardaki piksel dizilimi sonucu oluşabilir, normal denmiş fakat 6 ay sonra alacak adamda bu çizgiler yoksa sorun büyük. Ha dediğim gibi şuan çok sırıtmadığı için pek sorun teşkil etmiyor.

• valakus kullanıcısına yanıt
    Kasım güncellemesini anca yetiştirmişler hocam, yeni bir güncelleme değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: user.cm

Arkadaşlar sıfır TR garantili 2400'e gelecek şekilde buldum. Tam alınır mı diye buraya bakarken bu ekranda iz kalması işi canımı sıktı...

Nerede var bu fiyat acaba?

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Değişimden gelende yok hocam bu konuyu xz yi aldığım hafta açmıştım bir kişi daha farkedip cihazını satmıştı teşhirleri incelerken de fark ettik

Yeni serilerde daha sorunsuz cihazlar çıktı yabancı sitelerde xda da konusu vardı

Benim ilk cihazda çok belirgindi değişim yapıldı hemen gelen cihazda sorun yok gölgelenme olmuyor

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Şuan değiştirmeye kalksak gene Rev 4 gelecek en iyi ihtimalle. Birkaç ay geçsin de durumun gidişatını görelim. Dediğim gibi çok büyük bir sorun teşkil etmiyor bana şu aşamada. Bu arada ne kadar süre boyunca değişim talep edebiliyorum hocam bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 14 Aralık 2017; 16:38:2 >
    İlk ay değişim sorgusuz sualsiz yapılıyor sonraki zaman zarfında ekran değişimi olabilir hocam

• fotbes kullanıcısına yanıt
    Bende bunu düşünüyorum. Bu sorun az veya çok herkeste var. Ben tesadüfen fark ettim ilk cihazda

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun. Bu arada cihazı bu hafta içinde alanlar, rica etsem revizyon numaranızı paylaşır mısınız? REV 4 ten büyük var mı öğrenmem lazım. İçimize kurt düştü bi kere :(

hocam 4k ile 8 dk 19 sn çekim yaptım cihaz ısındı fakat henüz kapanmadan ben işim olduğundan dolayı kapattım yarın daha sıcak bir ortamda tekrar bir deneme yapıp net cevaplar yazacağım.Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• hayrullahs H kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginizden ötürü teşekkür ederim, öyle en az 25dk kayıt alabilirseniz gayet belirleyici olur.

• gri ekranda çizgi konusunu gördüm içime kurt düştü bende kontrol ettim bende o tarz bir problem görünmüyor. ayrıca bu forum işlemlerinde daha acemiyim bir hatamız olursa şimdiden affola
  • hayrullahs H kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten çıplak gözle kolay farkedilecek bir durum değil, daha çok son parlaklıkta ve gri temalarda belli ediyor kendini. Ayriyetten cihazınız kaçıncı revizyon hocam, kutunun üzerindeki etikette yazması lazım.

• 6S'ten bu telefona geçmek istiyorum ama kronik bir problemi veya şuna dikkat et diyeceğiniz bir durumu var mı?

• crazymafya C kullanıcısına yanıt
    Şuan için öncelik ekranı hocam, gerisini zaten girişe yazdım, ordan bulabilirsiniz ;)
  • Ekranında bir problem mi var?

• crazymafya C kullanıcısına yanıt
    Son 3 sayfadır ekranı tartışıyoruz hocam, daha nolsun :))
  • Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Yok millet şu cevaptan sonra ben kıllandım şuan iyicene bu duruma, haftasonu Teknosa'ya gidip değişime vereceğim cihazı.
    Hocam bu cevaptan sonra niye kullandınız?

Hocam brn sorunu hâlâ anlayamadım aydınlatabilir misiniz lütfen.Videoyu 5 kere izledim yine anlayamadım

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.