Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nano kirilmaz cam diye aratirsaniz bulabilirsiniz ben kullaniyirum hava boslugu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 9 ile ekran açarken geç açılma yaşayan arkadaşlara geliştirici seçeneklerinde animasyon ölçeklerini 0.5 e getirmelerini yada kapatmalarını tavsiye ediyorum. Çok daha hızlı açılıyor. Bunu deneyipte hala sorun yaşıyorsanız yeni güncellemeyi beklemek gerekiyor.
  • Hocam açıkçası huawei lite çentikli modeller çok itici geliyor.. Keza xiaomi de öyle hiç düşünmedim ikisini de telefonu değişirsem note 9 değil de ya 8 ya da s9 alırım sanırım ama o ikisi de ciddi fark caydım gibi değişme işinden o fiyatları vermeye değmez galiba

• Vedpla V kullanıcısına yanıt
    Çentikli cihaz bence de çok itici iphone x ile apple piyasaya saldı bu olayı sonra uçtu gitti. Hani s9 note 8 9 alsan bile yani xz1'in üstüne katlarca özellik gelmiyor. Evet ekranları büyük belki yada tasarımı daha yeni modelmiş izlenimi var ama xz1 alan adamında o tasarım genelde hoşuna gitmeyebiliyor. Hani baktınız olmuyor dayanamıyorsanız öyle uğraşın ama sorun yoksa şuan güncelleme sorunu hariç hiç boşa uğraşmayın o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcunFix

Çentikli cihaz bence de çok itici iphone x ile apple piyasaya saldı bu olayı sonra uçtu gitti. Hani s9 note 8 9 alsan bile yani xz1'in üstüne katlarca özellik gelmiyor. Evet ekranları büyük belki yada tasarımı daha yeni modelmiş izlenimi var ama xz1 alan adamında o tasarım genelde hoşuna gitmeyebiliyor. Hani baktınız olmuyor dayanamıyorsanız öyle uğraşın ama sorun yoksa şuan güncelleme sorunu hariç hiç boşa uğraşmayın o zaman.
    Ne kullanırsam bumerang gibi geri dönüyorum ya

2 bin liraya yakın para verip geçmeye değmeyecek şuan sanırım güncelleme de pek salladığım bi durum değil açıkçası tek sorunum kapalı alanda ki kamera performansı olabilir şuan..

• Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU Pil tarafında sağlam bir yükseliş var 2700 Mah bataryalık telefonla 16 saat kullanım süresi ve hala 19 sarjım olması çok iyi bir saatlik dizi seyredilir şuan pie de batarya tarafında güzel gelişme var gençlik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları nereden engelliyebilirim

• Operatörüne sms atabilirsin.
    Vodafone için : Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz
    Turkcell için *253# tuşlayıp “YES”e basarak servisten yararlanmaya başlayabilirsiniz.
    Turktelekom için turkcell ile aynı olması lazım. Bu servisleri ücretsiz kullanabilirsin.
  • Vedpla V kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aynı durum. guvenlik yaması dahi almıyordu.sony destek birimi ile görüştüm. para iade talebinde bulundum. kabul ettiler.kullanıcı hatası olup olmadıgını anlamak için servive yonlendirdiler. servis kullnıcı hatası olmadıgını raporladı simdi paramın yatmasını bekliyorum. sony destek ile görüşün bence.
  • Hocam kullandıkça düzelir merak etmeyin başta bende tedirgin oldum dört beş saat ekran süresi veriyordu şimdi altıya yediye çıktı son performans %8 sarj kaldı yedi saat ekran süresi aldım ve gece 12 idi.

• Arkadaşlar pil konusu tamamen kullanıma bağlı bir olay olduğundan atılan sslere bakıp aa benim pilim kötüymüş hissine kapılmayın. Ekran parlaklığı olsun, hücresel /wifi farkı olsun, kullanılan uygulamalar olsun fazlasıyla etkili. Kimi otomatik parlaklıkta yoğun kullanıyor, video izliyor, oyun oynuyordur. pili az gider. Kimi gündelik standart kullanıyordur, parlaklık %50den az, sosyal medya uygulamalarını kullanıyordur. Pil süresini fazla alır.

Yani demem o ki akşam şarja takacaksanız kafanızı 1 2 saatle yormayın

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel yazmış ben sıfır parlaklıkta kullandığım için böyle siz bana aldırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Black.adam24

Bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları nereden engelliyebilirim
    Gelen çağrı kısmında numaranın üzerine basılı tutarak engelleyebilirsiniz

• akif87 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaslar yeni guncellemeden sonra arama yaparken sunucuya baglanamıyor hatası alıyorum vodafone ilemi alakalı yoksa telefonlamı cevaplarsanız sevinirim eger bir bilginiz varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulumanittu

Arkadaslar yeni guncellemeden sonra arama yaparken sunucuya baglanamıyor hatası alıyorum vodafone ilemi alakalı yoksa telefonlamı cevaplarsanız sevinirim eger bir bilginiz varsa
    Vodafone çekemiyorsa aynen dediğin gibi oluyor. Bende vodafone kullanıyorum çok dengesiz tahhüt bittiği gün turktelekoma geçicem onda hiç böyle sorun yaşamadım, nerden bulaştıysam vodafone'a tövbeler olsun.

• telefonunu sıfırladıktan sonra ayarlar kayboldu ve kulaklık ses açma kısma tuşları yeniden kendi kendine çalışmaya başladı.

Ben onun ayarını biliyordum bi yerden bi şeyi kapatıyorduk halloluyordu ama unuttum.

bilen varmı bu sorunun çözümünü ?
  • güncellemeden sonra olmaya basladı daha önceden yoktu düzelir ins
  • XZ Premium ve XZ1 için 47.2.A.2.33 numaralı yeni sürüm yolda. 1-2 gün içinde dağıtımına başlanır.
  • hocam şu güncellemeleri takip ettiğimiz sitenin ismi neydi bi ingilizce site vardı bilen ismini yazabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.