Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayaltog

Herkese merhaba bu gece cekiminde xz1 960 kare agırlastırılmıs videoya aldıgım zaman videodakı gibi oluyor sizdede boylemi normal videoda olmuyor

https://youtu.be/UEJXkeHcNhQ
    960 kare saniye lambanın çalışma frekansını fark edebileceğin bir hız :)
    yapay ışıklandırmada böyle olur yani mum ışığında denersen olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayaltog

Herkese merhaba bu gece cekiminde xz1 960 kare agırlastırılmıs videoya aldıgım zaman videodakı gibi oluyor sizdede boylemi normal videoda olmuyor

https://youtu.be/UEJXkeHcNhQ
    Gece, hatta gündüz iç mekanda bile 960 fps ile sağlıklı çekim Yapamazsınız. Sadece gün ışığında randıman verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 19 Ağustos 2018; 2:37:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra pilde iyileşme var galiba.Şuan şarj %22 ve ekran süresi 6 saat 5 dakika.
  • yakibul Y kullanıcısına yanıt
    Onceki rev5mavi cihazimda yoktu boyle bir durum. Değişen rev4siyah cihazda var suanda playden indirme yaparken falan isiniyor bayramdan sonra servise vereceğim. Ekrandada karincali pikseller paralel gibi rahat goruyorum oyunlarda Ve videolarda.

• Zaman Ötesi kullanıcısına yanıt
    Cok tessekurler hocam bırde benim ekranımda sorun varmı yokmu soylermisin bana

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONUbu

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Cok tessekurler hocam bırde benim ekranımda sorun varmı yokmu soylermisin bana

• Selamlar bu telefonu almak istiyorum ama rev5 mi almalıyım.Anladığım kadarıyla rev5 sürümünde pek sıkıntı yok.Bir de teknosada belli mağazalarda var 2000 liraya,bunlar sıfır mıdır yoksa iade ürün olabilir mi?

• S.a. Arkadaşlar.

Kamerada eskiden sahne modu kalktım?

• Frkn50 F kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkür ederim. Sanırım banada servis yolu gözüküyor.
  • Bayaltog kullanıcısına yanıt
    Yok gibi duruyor hocam.Zaten siz gözle göremeyorsanız sıkıntı yoktur hata aramayın.Bir süre sonra normal durumlar bile size hatalı olarak gelebilir.Telefonun keyfini çıkarın.
    Saolasın hocam bende birsey fark edemedim cihazın şarji mi a1 e gore cok cabuk bitiyor bana mi oyle geliyor anlamadim mi a1 de 7 saat ekran suresi alıyordum ve 2 gun sarja takmıyordum bunda gunu kurtarıyor ama gidiyor yani mi a1 de 3080 mh batatya vardi bunda 2700 cok fark yok yani anlamadim saf android diyemi acaba onda ne is yapıyorsam xz1 dede aynı isleri yapıyorum mesela suan ekran suresine bakin sarjima bakin

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU ?

• Bayaltog kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeleri yaptınız mı?

Ben dün çektim bu fotoyu 7 saat ekran süresi aldım orta parlaklıkta. Konunun ilk sayfasında pil ömrünü uzatmak için gerekenler yazıyor onları deneyin.

Mi a1in kamerası güzel diyorlardı siz karşılaştırabilir misiniz xz1 ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 19 Ağustos 2018; 17:3:53 >
    Hocam benimde assagı o kadar oluyor son guncellemeyi yukledim mi a1 kamerası guzel portre modu efsaneydi cihazın sarjı mutis gidiyordu mesela gece sarjı %90 dı dıyelim wifi filan kapalıydı sabah kalktıgımda bazen %90 olarak alıyordum bazende %89 olarak alıyordum bunda dun %37 de bıraktım staminayı actım birde wifi felanda kapalıydı %34 olarak aldım

tamam da ben her fotoğrafımı böyle ters çevirceksem sıkıntı var uygyulama indirdim ya da snapchatten çekiyorum

• güneş ışığında telefon uygulamalara değişiklik yapıyor spotify siyahtı beyaz oldu kapatmanın bir yolu yok mu?

• arkadaşlar xz1 nereden alınır, yakın zamanda herhangibir mağazadan görerek alabilen var mı? (hepsiburada dan hariç)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc de onarım yaptım ama batarya hala çok kötü gidiyor bu pil detaylarından hepsini topluyorum yüzde yüz etmiyor yüzde 25-30 boş kalıyor sebebi Vodafone mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta121 -- 21 Ağustos 2018; 0:3:53 >
  • yksln kullanıcısına yanıt
    Teknosa mağazalarında standı olması lazım. Oradan alabilirsiniz.
  • tükendi diyor ama yine de araştırmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yksln kullanıcısına yanıt
    Daha bugün izmir forum bornova mağazasında hem standda hem de stokta vardı, arkadaşımla bakmaya gittik beğendi alacaktı son anda aksilikten vazgeçti.
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.