Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah sonuç gönlüne göre olur.

Ekran hariç derken? Çizgiler her şartta, her daim görünüyor mu yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sondoron S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim. Ama o değer 1 saat değildi.

%99 olana kadar geçen süre 26 dakika idi. Ve zaten bu çok iyi bir sonuç..

• tosunpasa- T kullanıcısına yanıt
    Hattınız vodafone mu?

Şu anda ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

• macheda10 M kullanıcısına yanıt
    Hepsi yazıyor orada. Bunun dışındakiler sizin kendi tercihinize kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcoLane

Bu ay ki güncellemeden sonra şarjım gece 100% den sabaha kadar %60 %50 düşüyor 8 saatte. Önceden bu %4 %6 falan düşerdi. Neden böyle oldu bilginiz var mı?
    Kardeş sorun devam ederse Pc Companion ile cihaza onarma yap yani son yazılımı sıfırdan yükle.

• tosunpasa- T kullanıcısına yanıt
    Bir de şu şişme kasılma durumundan bahsetmişsiniz hep..

Bu forumda şu ana kadar hiç rastlamadığım bir durum.

Şahsen kendim ne kadar zorlasam da asla şişiremedim XZ1'imi..

Bazen web kaynaklı sayfalar geç açılabiliyor. Ama o telefondan değil, açtığım sitenin sunucusu yavaş olduğu için..

Telefon tam bir hız ve performans makinesi adeta..

• quote:

Orijinalden alıntı: fotbes

Bir de şu şişme kasılma durumundan bahsetmişsiniz hep..

Bu forumda şu ana kadar hiç rastlamadığım bir durum.

Şahsen kendim ne kadar zorlasam da asla şişiremedim XZ1'imi..

Bazen web kaynaklı sayfalar geç açılabiliyor. Ama o telefondan değil, açtığım sitenin sunucusu yavaş olduğu için..

Telefon tam bir hız ve performans makinesi adeta..
    Hocam hattımız Turkcell arada bir yapıyor sürekli yapmıyor

Sanırsam son güncelleme yani bugünkü güvenlikle ilgili

• Bende bu telefonun siyahını alıp aranıza katıldım. Artık z2`min ömrü dolduğundan dolayı bu cihazı aldım. XZ2 Pro çıkana kadar bunu kullanıcam. Telefonu N11'de dijitalfoni'den aldım. Cihazın bütün testlerini yaptım. Cihazda hiç bir sorun yok çok şükür. Bütün güncellemelerini sim kart takmadan yaptım. Z2'den sonra bu bana resmen uçak gibi geldi. Cihaz Rev 5. Bu arada herkes wifi kopmasından bahsetmiş ama ben 2 gündür hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. İnşallah da böyle gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 8 Nisan 2018; 15:48:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Öyle yüklediyseniz direkt son satırdaki kodu girin hocam ve reset atın, ayar açılacaktır ;)

Tamamdır kardeşim hallettim çalışıyor. Yanlız bi hatırlatma yapayım senin anlatımda C/ diskinde adb nin var olduğu var sayılıyor ama bende yoktu kendim kurdum adb driverı istersen onuda bi hatırlat anlatımda.

Alıntıları Göster
    Merhabalar, benim de bilgisyarım da adb yok. Netten adb driver yazdım kurdum ama c diskinde herhangi bir disk çıkmadı. Nasıl hangi dosya ile yağtığınızı açıklar mısınız?

• Bu dediğiniz telefon yavaşlaması nedir? Bende hiç öyle bir sorun olmadı. Çift telefon kullanıyorum. Xiaomi mi max2 var o arada kasıyor ufak gecikmeler oluyor. Ama bu telefonda anlık gecikme bile yaşanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: venaxs

Merhabalar, benim de bilgisyarım da adb yok. Netten adb driver yazdım kurdum ama c diskinde herhangi bir disk çıkmadı. Nasıl hangi dosya ile yağtığınızı açıklar mısınız?

Alıntıları Göster
    Evedeyken müsait bi zaman bakayım kardeşim şu an hatırlamıyorum nerden indirip yüklediğimi.

Kardeşim buyur senin için upload ettim aşağıdan indirebilirsin.
    https://drive.google.com/open?id=17hYJoZO3h2rZ55QO8QGVVhSf7nHU14Tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 8 Nisan 2018; 23:31:10 >

• tolyo kullanıcısına yanıt
    Tamam. Düzelmezse denicem. Sağol.
  • 2-3 kere şebeke problemi yaşadım aldığımdadır.Telefon çekiyormuş gibi gözüküp kimseyi arayamıyor çağrı alamıyordum.Yeniden başlatınca düzeldi hepsinde.alalı 3 ay oldu 3 kere başıma geldi toplamda.Umarım sonynin kronik şebeke sorunu değildir yazılımsal bir olaydır.Başka da bir problem yok telefonda çok memnunum.
  • Serpico. S kullanıcısına yanıt
    Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Komik olmuş ilk paragrafınız, sesli güldüm, üstelik bu değişimden gelen cihazın durumu, öncekinin hali daha beterdi, bu gene bir derece daha iyi. Sorunun hafif, ağır ile alakası yok dostum, ekrana ne kadar süre dokunuyorsan o kadar süre daha belirginleşiyor, dokunma ve ısınmaya bağlı bir problem. Sorun şu ki güzel kardeşim, ben bu cihaza bu parayı verdiğimde böyle bir ekranla karşılaşacağımı ne tahmin ediyordum, ne de kullanım kılavuzunda böyle bir dipnot mevcuttu, Güneşte görülen noktaların bile Z2'nin kullanım klavuzunda bir uyarısı var ,tabi okuyana!..

Ürün almak sözleşme imzalamak gibidir dostum. Ürün sana belli kriterler vaadeder, o kriterler haricinde bir husus veya sıkıntılı bir durum varsa yasal olarak bozabilirsin ama bilirkişi onayı gerekir. Bu yüzden saçma sapan ithamlarınızı lütfen kendinize saklayın, terbiyesizlik etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 9 Nisan 2018; 10:16:20 >

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    kardeş aynı sorun xz2'lerde de varmış.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun kapsamlı bir belgesi var mı ya da bir haberi?
  • Benim ilk izlenimlerim, bu telefonun pil kapasitesi 2700 Mah olmasına rağmen dün 9 saat 15dk ekran süresi aldım. Çok iyi bir süre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Hocam Japoncanız var mıydı bu arada, merakımdan soruyorum :)
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    yok
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.