Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonlar neden değişmişti dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Telefonlar neden değişmişti dostum

3 ü yatay çizgi yüzünden 1 i ekran lekesi ve paralel çizgi yüzünden.

Hepsi ekran sorunluydu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurdndr O kullanıcısına yanıt
    Ne denir bilmem yine de geçmiş olsun parayı geri alınca daha sorunsuz bir cihaz alırsın inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Ne denir bilmem yine de geçmiş olsun parayı geri alınca daha sorunsuz bir cihaz alırsın inşallah

Teşekkürler.1.5 ay önce umudu kesip z5 dual aldım.

Elimde 3d ekran koruyucu.type c kablolar orjinal sarj cihazı,kulaklık var.hepsi sıfır.ihtiyacı olan iletişime geçebilir uygun fiyata vereceğim.

• Şunu anladım ki bir teknolojik cihaz çıkar çıkmaz almamak lazım, hem pahalı hem de bu tarz sorunlar olabiliyor.

Aldığın zaman modası geçmiş oluyor ama sağlam ürün almış oluyorsun.

• onurdndr O kullanıcısına yanıt
    Merhaba cihazı nereden almıştınız

Rev. Kaçtı

Alırken nelere dikkat etmeliyim kardeşime düşünüyorum

Hepsiburada fiyatı uygun gibi

Sen cep mağazası

• quote:

Orijinalden alıntı: fztazc

Merhaba cihazı nereden almıştınız

Rev. Kaçtı

Alırken nelere dikkat etmeliyim kardeşime düşünüyorum

Hepsiburada fiyatı uygun gibi

Sen cep mağazası

Rev 1 ve 4 tüler.

Teknosadan aldım.

Hiç bulaşmayın bu telefona.

• Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Bu bildirimi kapatmanın bir yolu var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: akif87

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Bu bildirimi kapatmanın bir yolu var mı

Bu uyarı ilk zamanlar sabitti bende sonra gelen güncellemelerden sonra şu an yok ama arada bir uyarı verip kayboluyor bende.

• Bir uygulama eğer pili arka planda sömürüyor ise bu uyarı onun için ekranda çıkar, o yüzden o uygulamanın görevini sonlandırmada fayda var..
  • herkes manzara paylaşıyo bende telefonumu paylaşim.Resimleri mi6 ile çektim. XZ1 Resim ve video da mi6 nın açık ara önünde bugün bunuda kendim deneyimleyerek gördüm.
    Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONUSony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• Ekran süresi nedir tel in

Kronik sorunu var mı

• Selamlar dostlar, yaklaşık üç haftalık kararsızlık ve araştırma süreci sonrası kronik problemlerine rağmen artı yanları ağır bastı bir cesaret gidip siyah xz1 aldım. Ki son altı yıldır ios kullanan biri olarak Android'e geçme düşüncesi da ayrı bir kaygıydı. Şu an için bir sorun yok gibi.

Burada bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese teşekkür ederim.

Sayenizde bilinçli bir müşteri olarak mağazaya gittim ve nelere dikkat etmem gerektiğini biliyordum. Yine sayenizde telefonu aldıktan sonra kurulumu gerekli şekilde yapıp uygun ayarlamaları yaptım. Kılıf seçimimi yaptım ve daha bir çok konuda yardımınızı almış oldum. Sanırım uzunca bir süre daha bu konunun sayfalarını okuyor olacağım. Tekrar teşekkürler.

Bilgi paylaştıkça çoğalır ;) iyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YnSs58 kullanıcısına yanıt
    9 saat ekran süresi alanlar var gördüğüm kadarıyla sosyal medya ve İnternet kullanımında sanırım rekor o :) önceki sayfalarda çeşitli kullanım şekilleri çeşitli uygulama yoğunluklarına göre paylaşmış üyeler ekran sürelerini.

Kronik olarak ekran sorunu var, ağırlıklı olarak rev 4 mavi cihazlarda, problemle ilgili uzun uzun konuşulmuş sayfalarca bakarsınız önceki sayfalara. İlk sayfada ilk mesajda problemim tespiti ile ilgili ve doğabilecek başka problemlerle ilgili detaylı açıklama var zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YnSs58

Ekran süresi nedir tel in

Kronik sorunu var mı

geçenlerde 10 saat 26 dakika ekran süresi aldım. dün gece de 9 saat 42 dakika :) ama bu herkeste böyle olmuyor, genel itibariyle yoğun kullanımda 6 saat 30 dakikayı çok rahat görüyor telefon, ekran süresini kısaltan ana neden hatta en büyük neden ekran parlaklığı. onu ayarlarsan iyi gidiyor
  • Nisan güvenlik güncellemesi gelmiştir (47.1.A.12.145) Ek hiçbir özellik yok. Genel performansını gün geçtikçe göreceğiz.
  • 47.1.A.12.145 sürümlü 90.1 mb boyutlu yeni bir güncelleme geldi cihaza, bilgisi olan varmı içeriğiyle ilgili?
  • Bende herhangi ek birşey görmedim. Tek temennim wifi sorunu düzelsin.

• nike91 kullanıcısına yanıt
    Belkide wifi sorununun çözümüne yönelik bir güncellemedir. Biraz kullanıp görelim
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.