Şimdi Ara

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
9
Favori
20.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Alegra kullanıcısına yanıt
    Hocam senin kaçırdıgın nokta Xz premium. Bak bu cihaz yeni gelecek telefonların üstünde olacak ve şuan fiyatı 3.599 TL teknosada. Xz1 fullhd versiyon ve xz premiumdan aşagıya konumlandırılacak. Xz1 compact ta en aşagıda olacak. Üst seviyenin. Senin dedigin olursa 3.599 TL lik telefonu 4000 tl çikartmak gerekir ki buda saçma bir seydir ve böyle bir sey olmayacaktır. Yani 700-900 TL'lik var bekliyorum xz1 compact ile xz premium arasında. 2.599 gibi bir fiyattan girecektir tahmini. 3000Tl ilede xz1 girer. Tabi bunlar tahmini sayılar ya senin dedigin olacak ya da benim dedigim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güzeli 3 5 ay neyse fiyatı çıktığında mesajları alıntılamak olur hocam bekleyelim ben daha agresif tahmin yapıyorum
  • Xz1 3499,00 TL

Xz1 Compact 2899,00 Tl

Bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alegra

En güzeli 3 5 ay neyse fiyatı çıktığında mesajları alıntılamak olur hocam bekleyelim ben daha agresif tahmin yapıyorum

Aynen birimiz galip çıkacaz ama hangimiz

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Dostum xz premium isimli bir telefon var ayni donanı kullaniyor xz1'i daha ucuza cekmen lazım 3-5 icinde Xz premiumda 200 TL ucuzlama bile görülebilir. Xz1 daha pahali olamaz xz premiumdan

• Bakın buraya yazıyorum XZ1 Compact 2899 TL, XZ1 ise 3399 TL'den ülke pazarına satışa girecek, kuruşuna kadar tahmin edilir.

Ayriyetten diğer amiral gemileri aşağı yukarı 3200-3600 tl sınırlarında dolaşıyorken Sony hayatta 3500'e çıkarmak gibi bir hata yapmaz, yoksa satamayacağını bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 29 Ağustos 2017; 22:59:19 >
  • Fiyat 2900 olacak gibi neyse ben kaçar o zaman.
  • Hayır tabiki de kazanan VERGİ olacak bak gör
  • Alegra kullanıcısına yanıt
    Memur maaşları vergiler sayesinde ödeniyor işte. petrol çıksaydı ülkenin heryerinden vergide olmazdı. Ama yapacak bisey yok. + Olarak ben bu konuyu ülkenin vergi sistemini konuşmak icin acmadım Konunun Başrol uyuncusu Sony Xperia Xz1'e ayıp oluyor

• Aynen çok sevgili memurlarımız. Petrolün bi versiyon üstü var bekleyelim bakam. Kesinlikle öyle bende işte 600 700 birime telefon almak yerine 3-4k birime telefon alınca artık telefon falan göremiyorum ama parası olan bakar hayatına dediğiniz gibi uzatmaya gerek yok bekleyelim umarım sağlam cihaz olarak gelir
  • Yeni Telefonumuz Böyle olacak

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu]

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu]

Tam istediğim tarzda

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObjektifEye -- 26 Ağustos 2017; 18:12:14 >

• Görünüş olarak x compact tan farkı var mı? Aynı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    9.5 mm ye 3500 mah koysunlar çıktığı gibi alayım :) hadi 3500 olmasada 3200 sığar bence zorlasınlar biraz :)

@sonyz10c
    compactların hepsi benzer zaten bu telefon sadece daha premium malzeme kalitesiyle gelir, onun haricinde önceki compactlarla aynı tasarım. 13 cm uzunluk çok iyi rahatça cebe girecek telefon fakat ekran çerçeveleri çok kalın umarım inceltirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 26 Ağustos 2017; 21:23:28 >
  • batarya konusundaki beklentin boş bir beklenti neden mi boş çünkü hiç bakmamışsın diğer telefonlara. mesela Xz premium modeline bakmamışsın.

3500mAh batarya istiyorsun. istediğin telefon Xz1 Compact. Xz Premium da 3230mAh batarya var. ve Xz1 Compacta göre devasa kasası var. Rüyadan uyan. Max 2800mAh ile gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObjektifEye -- 26 Ağustos 2017; 21:31:45 >
    minik farklar var. Aman aman bir fark yok ama benim için iyi oldu ben zaten x compactın tasarımını seviyordum buda onun aynısı.
  • Renk seçenekleri belli mi?
    Edit: ilk sayfada yazmışsın , şimdi farkettim
    Sony ilk defa mavi ve gümüş kullanıyor sanırım normalde beyaz renk hep olurdu beyaz gitmiş
    2. Edit : şimdi hatırladım z compactta da mavi vardı Türkiye ye gelmedi umarım telefonun tüm renkleri gelir özgürce her rengi alabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonyz10c -- 26 Ağustos 2017; 23:36:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Siyah gelsin de digerleri benim için sorun degil şimdilik sıkıntım 32Gb lık hafızası

• Yok ya biliyorum bataryası 2800 ü geçmez. Fakat yaklaşık 10 mm kalınlıkta olur yine o kalınlığa bence 3000-3200 sığmalı. Ama işte bu yüksek bataryaları böyle amiral gemilerdea görmüyoruz pazarlama taktiği mi desem note gibi patlamasın diye mi desem bilemedim. Zenfone zoom s ve lenovo p2 de 8 mm incelikte 5k batarya var bakıyorsun xz premiuma 3k civarı. Demekki isteyince batarya sığıyormuş. Xz1 compact 13 cm uzunlukta ama 9.5 cm kalınlıkta olur o kalınlığa bence 3k girmeli

Tabi bunları bir kenara bırakırsak realist olursak 2800 mah ile gelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 27 Ağustos 2017; 3:26:40 >
  • Telefonun fiyatı ne kadar olur? Şu bilgilere göre 500 Sterlin deniyor. (Vergiler dahil.)https://mobile.twitter.com/rquandt/status/900910972205924352

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.