Şimdi Ara

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
9
Favori
20.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyaz yerine gri(gümüş) renk çıkarmaları daha güzel olmuş çünkü beyaz x compdan biliyorum cidden kalıp sabun gibi duruyor hiç hoş değil Gene maviyle pembe gelmeyebilir ama siyahın yanına silver güzel çeşit olur, umarım tüm renkler gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alegra

Beyaz yerine gri(gümüş) renk çıkarmaları daha güzel olmuş çünkü beyaz x compdan biliyorum cidden kalıp sabun gibi duruyor hiç hoş değil Gene maviyle pembe gelmeyebilir ama siyahın yanına silver güzel çeşit olur, umarım tüm renkler gelir.

Hocam galiba yanlış kişiyi alıntıladınız.
  • Kevin Garnett kullanıcısına yanıt
    Yok hocam twitter linkinden renkleri görünce renk adına yorum yapmak istedim
  • Bu cihaz gene belli başlı kişilere hitap edecek. Olay yaratmıycak yaratamiycak.

Çünkü artık herkes telefon alırken ilk tasarıma bakıyor hava atılacak tek özelligin tasarım olduğunu düşünmekten galiba.

Eskiden böyle degildi ya N78 var mesela tasarımina kimse dikkat etmezdi . Keza N97 ne kalın bir telefondur. Baya kullanan vardı kalınlıl desen 2 cm kimse kalın da demezdi simdi 9 mm kalın oldu.

Bide premuim hissiyat vardır tabi telefonun teninden haz alalar derneği sapıkça.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altta üstte hayvan gibi boşluk 9mm kalınlık 145 gram compact telefon mu olur? Z3 compact güzeldi o da ekrandı şuydu buydu anamızı ağlattı. Valla sony hayal kırıklığısın. İphone se alırım kullanırım daha iyi.

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sen iPhone SE al. Oda çok iyi bir cihaz sonuç olarak

• Şimdi her telefon gayet iyi seviyede olduğundan ben tasarım ve bataryaya bakıyorum. Çünkü 1000 liralık telefonlar bile artık her şeyi yapabiliyor. Ben xz1 compactı 13 cm boyutundan ötürü seviyorum ama kalın çerçeveli ve üst seviye batarya performansı sunmazsa almayacağım. Mesela son çıkan x compactın batarya performansı kötüydü ama z5 compactın daha iyiydi. Snapdragon 835 zorlanmaz az tüketir ekranda fazla batarya kullanmazsa üst seviye batarya performansı çıkabilir. Fiyatıda muamma açıkçası 2500 civarında çıkacağını düşünüyorum ve o fiyata çok fazla rakibi var. Üzerine 500 daha koyuncada bu senenin amiral gemileri alınıyor.
  • ben sadece görüşümü yazdım. kimseye karışmam isteyen istediğini alır yani.

+ olarak Xz1 compact zaten küçük ekranlı br amiral modeldir.

X compact batarya performası daha iyi diye biliyorum Z5 compact Snap810 ile bi halta yaramaz bir cihaz ki zaten üretimden çok çabuk kalktı. ve piyasada bulunmuyor. şahsen X compactı daha çok begeniyorum z5 compacta göre.

benim ayrıldıgım nokta şu hani diyoruz ya zevk meselesi çerçevesiz telefon ekran kasa oranı bunlar bana bişey ifade etmiyor. İlla her üreticiden de bu beklenmez ya çerçevesiz mi istiyorsun samsung var git onu al. ben çercevelerden memnunum sony alıcam. bir başkası ios istiyor apple alıyor ya çeşitlilik olsun. Anladın mı demek istediğimi ha sony illa girecek bu topa hadi hayırlısı Xz1 Premiumda çerçevesiz telefona geçiş yapar.

• Çerçevesiz istiyorum ama boyutlarınında ufak olmasını istiyorum. Mesela sony compact kasasına 5 inç sığdırsa mükemmel olurdu. İnce uzun veya kocaman telefonlar moda oldu millet tek elle kullanamıyor daha :)

• Yav altta üstte hayvan gibi boşluk olduktan sonra compact olmasının ne önemi var. Gider adam gibi 5 inch telefon alırız. Ekranı küçük olsun diye uğraşmıyoruz ki kasa küçük olsun diye 4.6 inch istiyoruz

• Ben 3 gün önce X compact aldım, kötü mü yaptım ya acaba
  • Ne gibi kötü yapmış olucaksınız. Fiyatına göre alınabilir telefon yani boyutunun küçük olması işinize gelirse iphone se'den başka alternatifinizde olmazdı.
  • Alegra kullanıcısına yanıt
    performans/özellik bakımından mı kötü yaptım diye düşündüm bi an. kasa olarak x compactın aynısı olmuş, ama işlemci ve ram almış başını yürümüş

bu arada eski bi z3 compact kullanıcısı olarak söylemeliyim ki, telefon biraz daha ince olabilirdi. onun dışında bi dezavantajı yok gibi görünüyor şu an
  • Telefonda kronik bir sorun yoksa güle güle kullanın efendim.

X Compact güzel cihaz ve şuan ki fiyatını hak ediyor. Bence kötü degil çok iyi yapmışsınız.

Snap650 chipseti kötü degil. Günlük performans ihtiyacınızı yeterli ölçüde karsılar. Xz1 compact eylul ayında tanıtılacak olsa bile eylul ayından 3-5 sonra çikar satışa

• Ben 5inç ekran istemiyorum 4.6inç 16:9 format istiyorum. samsung yaptida ne oldu saçma saçma ekran formatları çıkarttilar.

Eğer iphone 8 de 16:9 ekran formatıyla gelirse samsun yandı ellerinde kalır 8 serisi. Uzun saçma bi tasarim

Telefonu tutacak yer yok oyun oynamak istersen hoparlör devre dışı zaten önemli olan seyin gösteris olmadıgını kullanılabilirlik oldugunu anlamak gerek.

Erdi olsun Mesut olsun bangır bangır bagırıyorlar samsung kullanılabilirlik yönünden güçlü telefonlar cikartmiyor diye.

Sony eleştirmek gerekirse cerceve oranını degil hoparlörleri eleştiririm iki tane hoparlör var bi lg kadar ses veremiyor cihaz. Saçmalik

• çok teşekkürler çok merci

kronik sorun derken, acaba hangi kısımda kronik sorun olabilir? Ben kronik sorun konusunu atlamışım. Hiç araştırma yapmadım o konuda malesef :/ mesela z3 compactlarda su geçrimez kapaklar bi süre sonra gevşiyodu yada ekran kısmı üstten yada kenarlardan ayrılıyodu.
  • kronik sorun demek yanlış oldu herhangi bir sorun demek daha doğru olur kusura bakmayın.

Benım gözlemlemelerime göre X compactta kronik sorun yok. Temiz bir cihaz. Güle güle kullanın

• Umarım hiçbir sorun çıkmaz. Tekrar teşekkürler
  • Bende x comapct kullanırım hediye felan gelse mesela xz1 comapctda almam oh miss gibi kullanırım

• Cihaz an itibari ile tanıtılıyor. Ben 2 sene sonra anca alırım ortada gezen fiyatlar doğruysa :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.