Şimdi Ara

Sony Xperia XZ1 Compact 'Atom Karınca' ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Gelmeyecek deniyor bu konudaki çerçeve ekran oranı hastaları mutlu olur artık. Xz1 compactı gömüp 4200 tl ye daha büyük iphone 8 alırlar. 500 euro dan çıkan telefon ne güzel ülkemize 2000/2500 tl den gelecekti. Snapdragon 835, 4 gb ram, 19 mp kamera, 720p ekranda 2700 mah batarya ile performans ve batarya kralı olacaktı.

Edit: telefon özellikleri güzel olsada berbat servisi yüzünden kesinlikle uzak durulması gereken markalardan. Aradaki farkı verip iphone almak en azından içinizin rahat olmasını sağlayacaktır.
    Şu konuyu okursanız sebebini anlarsınız.
    https://forum.donanimhaber.com/sony-tr-ve-kvk-skandali-sonuca-baglandi-tuketici-hakli-bulundu--121695034

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 18 Eylül 2017; 18:32:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İthalatçı belki gelse yine de alınır beya

• https://www.change.org/p/sony-mobile-türkiye-xperia-xz1-compact-türkiye-ye-gelsin

Merhaba dostlar imzalayın destek olalım xz1 compact Türkiye destek imza kampanyası

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

İthalatçı belki gelse yine de alınır beya

Yıllardır Sony kullanırım sorunsuz hiçbir telefonunu görmedim, garanti konusu telefondaki en önemli kısım bence

Kampyanyaya imzamı çaktım direkt Pek bir faydası olacağını düşünmesem de
  • Telefon almadan önce özelliklerini araştırmak çok fazla zaman kaybı oluyor. Adam akıllı telefon bulmak çok zor. 5.5 inçlik lenovo aldıydım, bunun yüzünden 4 pantolonumun cebi yırtıldı. Telin büyüklüğü ve ağırlığından bıktım. Almaya değer gördüğüm tek telefon şimdilik XZ1 Compact. Biraz kalın olsada 4.7 inç tam benlik. Türkiye'ye gelirse ve fiyat 2700'ün altındaysa almayı düşünüyorum.

• https://www.cnnturk.com/teknoloji/xperia-xz1-compactin-satislari-kotuye-gidiyor

Türkiye'ye gelmediği içiz XZ takibine geçmiştim ve birkaç gün önce 50-100 lira arasında düşüş olmuştu umarım tekrar görürüz
  • umarım gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: edips

Telefon almadan önce özelliklerini araştırmak çok fazla zaman kaybı oluyor. Adam akıllı telefon bulmak çok zor. 5.5 inçlik lenovo aldıydım, bunun yüzünden 4 pantolonumun cebi yırtıldı. Telin büyüklüğü ve ağırlığından bıktım. Almaya değer gördüğüm tek telefon şimdilik XZ1 Compact. Biraz kalın olsada 4.7 inç tam benlik. Türkiye'ye gelirse ve fiyat 2700'ün altındaysa almayı düşünüyorum.

+1

cebi delmeyen, pantolonda sarkmayan, resim çerçevesi gibi tel istemiyoruz abi. İSteyene 5.5'ten tutun 6" küsüre kadar dünya kadar model var, 5" altı tek bu alet çıktı bu da gelmiyor

2700 filan değil abi neyse parası verip alıcam ama yok..

• JR takoz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    Xperia TR cihazın bu aralar gelmeyeceğini söyledi. Sonra Xperia global forum sayfasında XZ1C'de konu açtım, cihazın Türkiyeye gelmesi için başlatılan imza kampanyasında 200ü aşkın destekçisi olmasına rağmen Xperia TR'nin XZ1C'yi piyasaya sürmeyeceğini söyledim. Türkiye'deki bi çok kişinin bu telefonu istediğini söyledim. Ama onlarda cihazın gelmeyeceğini söylediler. Yapacak bişey kalmadı maalesef gittim mi6 aldım.
  • xz1'in tonla alternatifi var kim alacak ki? ne kadar saçma..
  • Aldım bile sony aşktır

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.