Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gb kullanimda 0.95 bosta gozukuyor bende %66 rwm kullanimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben açıkçası telefonumdan memnunum. Etrafımdaki telefonlara bakarak, gayet iyi. Yine bi telefon alacak olsam sony alırım. Hadi diyelim başka bişey alsam, o iphone olur. Onun dışında yok Samsung yok lg, htc işine girmem

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1905_47

Bu birtek sonu de olmuyor

Ilkdefa senin basina da gelmedi

Yazilim isi oyle bildigin seylere benzemez noktasi virgulu şaşsa sacmalar program milyon tane kod var. Uzman calistiriyorlar deme dandik iki uygulama yazicaz diye saatlerxe gunlerce uğraşıyoruz tonla yama yapilmasi gerekiyor bazen

Koskoca microsoft ki yazilim devi 200 dilara sattigi vista yuzunden kan ağladı

Apple gibi sirketin kapali sistemi ios bile senelerce jailbreak ile kirilmadimi yazilim acigindan

Koskoca ulke iran starknet virusu yuzunden nukleer tehlike atlatmadimi felakete gidiyorlardi usb bellek yuzunden

Sende sifrelerim gitti diyorsun yine kullanici deneyimi haklisin olmamasi gerekiyirdu eyvallah ama diyelimki iphone aldin bilmem ne model icindeki hersetinde telefon bozulunca silindi yani donanim arizasi aplle da dediki kusura bakmahin alin sifir cihazla degistirelim. Kaybettigin anilar resimler numaralar, calisamadigkn günler, sirketten yedigin azar mailleri telafi olacakmiydi?

Olmamaliyidi evet ama sony de oldu diye baska yerde de olmayacak diye bir durum yok yani

Birde not düşelim bir animdir

Bir toshiba marka hdd alsim zamaninda 1tb ext.
    Teknosadan da bilindik bir marka usb hub aldim hdd yi kullanmaya baslayali 1 yildan fazla olmustu garantide bitmek uzereydi hub hdd yi bozdu icindeki gb larca veride gitti benim ickn onemli verilerdi hepside hub u iade ettim lanet olsun diye hdd yi garantiye yolladim. Ucretsiz degisim cikti gg den aldigim hdd hb uzerinden alinmis baskasi adina oldugu icin toshiba o beyefendiye iade etmis ucreti elkmde faturayla kaldim ortada gunlerce cevap alamadim okadar ugrasmamdan elin oglu ucret iadesi aldi verilerimde gittik giyle kaldi

Toshibaya mi kiziyim teknosaya mi hub aldigim markayami kendi salakligima mi daha 3 4 sene oldu bulamadim

elimde wd vardk 2 tb tosshiba almayada birdaha firsatim olmadi baska zaman kismet olur belki

Büyük harfle yazacağım : ŞU YORUMUN ALTINA AYNEN İMZAMI ATIYORUM...

Çok doğru yazdıklarınız, kesinlikle haklısınız.. Biz burda totomuzun üzerine oturup ahkam kesiyoruz, kolay..
    Ama yazılım dediğimiz şey ve binlerce kodlar... O kadar zor birşey ki..

O mühendislere üzülürüz belki de, çalışırken hallerini görsek.. Adamlarda ne göz kalıyordur, ne beyin.. Darmadağın olur insan..

Bir de mesela bir bug (hata) çıktı. O hatayı düzeltiyorsunuz ama bu düzletme de başka çalışan birşeyi bozuyor.
    Tuğlalar şeklinde düşünün. Alttan bir tuğlayı alıp onaracaksınız. Ama üstteki tuğlaları bozmadan ona ulaşmak gerekiyor.

Çok çok çok zor bir olay yazılım konusu..
    Bakın koskoca Apple ios 11 de çuvalladı. Microsoft ta vista da çuvallamıştı.
    Windows 10'un ilk günleri de hep kanserliydi, sorunluydu.

Ben bundan sonra adil olacağım. Klavye başında atıp tutmak kolay..

Sony mühendislerine de kızmıyorum artık, kalbim yumuşadı laaa

BİZLER KİŞİSEL BİLGİLERİMİZİN TAMAMINI KENDİMİZ KORUMAKLA MÜKELLEFİZ.
    Bunu yapmazsak, sorumsuzluk etmiş oluruz ve hatanın büyük payı bize ait olur.

• Xz için rom önerir misiniz şarj sorunu yasamayacagim

• Arkadaslar her firma, satistan 1 yil sonraki guncellemlerde telefonda bazi seyleri bilerek bozuyor bence. En iyisi ilk cikan romlardan en stabil olani oluyor. Her güncelleme ile içine biraz ediliyor ama bu her firmada boyle.

• Merhaba Arkadaşlar,
    Kullanan arkadaşlar kaliteli kavisli ekran koruyucu ve silikon ya da kapaklı kılıf önerebilirler mi,?
  • 1080p 60fps de rezilliği görün. Neymiş ısı sorunu yokmuş. 1 dk bile video çekemiyorum. Oda sıcaklığında hemde.

Sony Xperia XZ Premium

• quote:

Orijinalden alıntı: resgodo

1080p 60fps de rezilliği görün. Neymiş ısı sorunu yokmuş. 1 dk bile video çekemiyorum. Oda sıcaklığında hemde.

Sony Xperia XZ Premium

Merhaba kardeş senin telefonda bir sorun var heralde bak ben 14 dk hemde 4Kvideo kaydettim ısınma olmadı,

4K video kaydı yaptığımı menüdeki durdurma sembolü olmadığından anla.

Senin cihazda bir sorun olabilir, ben kaykaycıyım çok sıcak havalarda 4K çekimler yaptığım halde hiç ısınmadı.

Sony Xperia XZ Premium

• SK8KEMAL kullanıcısına yanıt
    Valla kardeş bilmiyorum ki. Ama durum ortada yani uyarı verdi 10 saniye sonra da kapandı.

Oreo guncellemesinden sonra duzeliyor 7 ile benimde ayni idi. Acilir acilmaz isinip ozellikleri kisiyordu oreo ya guncelledim en ufak sorun kalmadi.. Guncelleme yapmadiysaniz guncelleyip oyle deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dayanamayıp ve üzülerek garantiye yolladım bugün arkadaşlar Bir sonraki telefonum yine Sony olacak
  • T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sizin gibi Sony'den vazgeçemiyorum ilk Sony telefonum Z5 idi ardından XZ kullandım aşırı ısınması yüzünden XZ Premium'a geçmeyi düşünüyorum, Sony'i hala seviyorum özellikle XZ Premium'da ki o aynalı tasarım Luminous Chrome modeli beni benden alıyor.
  • quote:

Valla kardeş bilmiyorum ki. Ama durum ortada yani uyarı verdi 10 saniye sonra da kapandı.

Şimdi 1080 60 fps de video kaydı test ettim 12:18 de ısı uyarı sembolü çıktı 19:22saniye sonra kamera kapandı.

Sony Xperia XZ Premium

• quote:

Orijinalden alıntı: Sondoron

Hocam bende sizin gibi Sony'den vazgeçemiyorum ilk Sony telefonum Z5 idi ardından XZ kullandım aşırı ısınması yüzünden XZ Premium'a geçmeyi düşünüyorum, Sony'i hala seviyorum özellikle XZ Premium'da ki o aynalı tasarım Luminous Chrome modeli beni benden alıyor.

Bende sırasıyla Xperia Z, Z1 Compact, Z2, Z3, Z5,Z5P şimdide XZ kullanıyorum,

Öyle elle tutulacak bir sorun yaşamadım bugüne kadar aklımda kalan Z2 nin kasasıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SK8KEMAL -- 16 Aralık 2017; 0:31:43 >
    Oreo mu yüklü sende. Ve de oda sıcaklığı kaç civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: SK8KEMAL

quote:

Bende sırasıyla Xperia Z, Z1 Compact, Z2, Z3, Z5, şimdide XZ kullanıyorum,

Öyle elle tutulacak bir sorun yaşamadım bugüne kadar aklımda kalan Z2 nin kasasıydı

Nerdeyse bütün ürün gamını kullanmışsın üstad.. Vallahi şöyle boş bir zamanda hardware plusta sizin yorumunuz köşesinde dinlemek isterim sizi.. Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama istanbuldaysanız bi ulaşon derim.. Neler çıkar neler.. Xperia z diyorsun yahu?! Evde duranlarda varsa eğer satmadıkların varsa onlarıda götürürsün.. Teknoseyirin tozlu raflar serisi gibi olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: askarali

quote:

quote:

Nerdeyse bütün ürün gamını kullanmışsın üstad.. Vallahi şöyle boş bir zamanda hardware plusta sizin yorumunuz köşesinde dinlemek isterim sizi.. Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama istanbuldaysanız bi ulaşon derim.. Neler çıkar neler.. Xperia z diyorsun yahu?! Evde duranlarda varsa eğer satmadıkların varsa onlarıda götürürsün.. Teknoseyirin tozlu raflar serisi gibi olur..

Evet aslında ericsson la başlayıp xperia S i yazmayı unuttum, şu bende aktif olarak kullandığım 13 sony cihaz var, ben benim gibi sony fanı görmedim, ben bu elektronik alemde yakın çevrem tarafından sony olmayan cihazları sony yapmış kişi olarak bilinirim.

Arkadaşlarımın 5 i nede sony z serileri tv ve tabletlerini aldırdım.

Şunuda belirteyim oreo gelince benim pil sürem arttı, XZ modeli bugüne kadar kullandığım z modellerinin en stabil çalışan sorunsuz telefondur.

Programa katılma işine gelince olabilir ama sony yi fena överim ona göre ben bursalıyım ama istanbula sık gidip gelirim. 👍

• quote:

Oreo mu yüklü sende. Ve de oda sıcaklığı kaç civarı

Bende oreo yüklü oda sıcaklığı 28c filan, bizim merkezi kalorifer sistemi olduğundan ev çok sıcak t shirt ve şortla oturuyorum ordan anla sıcaklığı.

Telefon ısındığında kameranın kapandığı sıcaklık 46.2c di.

Sony Xperia XZ Premium

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: askarali

quote:

quote:

Evet aslında ericsson la başlayıp xperia S i yazmayı unuttum, şu bende aktif olarak kullandığım 13 sony cihaz var, ben benim gibi sony fanı görmedim, ben bu elektronik alemde yakın çevrem tarafından sony olmayan cihazları sony yapmış kişi olarak bilinirim.

Arkadaşlarımın 5 i nede sony z serileri tv ve tabletlerini aldırdım.

Şunuda belirteyim oreo gelince benim pil sürem arttı, XZ modeli bugüne kadar kullandığım z modellerinin en stabil çalışan sorunsuz telefondur.

Programa katılma işine gelince olabilir ama sony yi fena överim ona göre ben bursalıyım ama istanbula sık gidip gelirim. &#128077;

Harikasın üstad.. Sony belgeseli çekersin sen zorlasan.. Bende bursalıyım.. Hardware plus olayını düşün bence.. Güzel bir anı olur senin için.. Ersin abinin oldukça ilgisini çekecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Sony'nin şuan çerçevesiz telefonunu merak ediyorum hocam çıktığı gün almayı düşünyorum
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.