Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dün şarjım yğzde 2 ye düşünce yszılsr değişti şarjı doldurdum fakat hala düzelmedi manuel bir ayarı mı var bunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony nin yeni telefonu yine ayni tasarimSony Xperia XZ Premium
  • Arkadaşlar sony cihaz almayı düşünüyorum ama 3 gündür karar veremedim bu cihazı alayım mı premium değil normalini bu arada android 8 gelecek mi?
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    Beklentilerin ne olduğuna göre değişir dostum, ama üzeceğini sanmam. Ve evet 8 alacak diye bir çok sitede paylaştılar. (bi zahmet alsın)

• Ben bu tasarımı seven kullanıcılardan biriyim (sanırım baya varız :p) keşke ekran kasa oranı biraz daha makul olsa daha fazla gideri olurdu

• ilkerx1907 kullanıcısına yanıt
    Benimki yeniden başlatınca veya ön belleği silince geçici çözüm oluyor :(

• Bugün Evkur dan 2.500 TL ye 10 ay taksitle almaya gidiyorum inşallah sorunsuzca aranıza katılacağım.

Edit: Satın aldım en geç 3 güne telefon gelecek bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adminastör -- 25 Ağustos 2017; 12:34:5 >
  • mhsmhs61 M kullanıcısına yanıt
    Arada bi gidiyor geliyor hata veriyor.

• adminastör kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden. Başka hangi modeller vardı evkur'da?

• ilkerx1907 kullanıcısına yanıt
    Sonyi aradım güvenli modda da başlat dedi eğer sıkıntı yoksa başka uygulama yüzünden olduğunu anlayacaktım bu donmanın ancak yine dondu msj atma işim baya zora giriyor bazen ayrıyeten üste gelen msj bildirimlerindede arada hafif sıkıntı oluyor bembeyaz oluyor mesela veyahut tıklayınca açılmama gibi. Format atmak aşırı üşendiriyor beni belkide yeni güncellemeyle çözerler onu da beklemek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Hayırlı olsun şimdiden. Başka hangi modeller vardı evkur'da?

Teşekkürler. TIKLA tıklatıp bak istersen sony modelleri var ama çok iyi modeller olmadığı için xz aldım. Gerçi xz güzel bir model ben 2.000 civarına arıyordum güzel telefon olmadığı için o fiyatlar'da mecburu biraz daha yukarı çıkıp 10 taksitle aldım. 24 aya kadar taksit seçenekleri var. Sony türkiye garantili.
  • Android 8.0 sürümü ne zaman gelir bilgi varmı türkiye için?
  • mhsmhs61 M kullanıcısına yanıt
    Sms i mesennger uygulamasına bağladım şimdilik kesin çözüm

• z3 ümü hatuna verip xz buz mavisi düşünüyorum
    pre ile arasındaki fark ne bide kamerasi nasıl
  • muratigdirli hocam mesaj atamıyorum size, buradan yazabilirseniz iletişim sorununu hallederiz.

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Pre de snapdragon 835 4gbram arka kamera daha iyi ultra yavaş çekim var.ekran 4k hdr. bu telde snap 820 3gbram 23mp başka bir kamera var ekran fulhd başka ne olsun.

• twitter uygulamasında sorun yaşıyorum uygulamayı açtığımda hiç bir şekilde tweetlere mesajlara bildirimlere ulaşamıyorum ve bu sadece twitter uygulamasında öyle baska telefonda giriş yaptığımda sorunsuz kullanıyorum. kaç kere sildim eski versiyonu yükledim ama aynı sorun devam ediyor daha önce karşılaşan var mı
  • Arkadaşlar, 5 gündür SMS e girince donuyor programın kapatılmasnı istiyor, 4-5 kere sms i kapatınca düzeliyor, yeni mesaj gelince yine yazamıyorum.

Bu arızayı yaşayan var mı hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SK8KEMAL -- 28 Ağustos 2017; 17:0:45 >
  • SK8KEMAL kullanıcısına yanıt
    Ben google'in sms mesajlaşma uygulamasını indirdim, bazen ya gitmiyor ya da gelmiyor nası iştir anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: cemde33

twitter uygulamasında sorun yaşıyorum uygulamayı açtığımda hiç bir şekilde tweetlere mesajlara bildirimlere ulaşamıyorum ve bu sadece twitter uygulamasında öyle baska telefonda giriş yaptığımda sorunsuz kullanıyorum. kaç kere sildim eski versiyonu yükledim ama aynı sorun devam ediyor daha önce karşılaşan var mı

Bende de maçkolik durup dururken hata veriyor. Başka bişey yaparken ekranda bildirim çıkıyor maçkolik başlatılamadı diye.

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.