Şimdi Ara

Sony Xperia Xa (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.433
Cevap
21
Favori
63.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon ilk çıktığında mediamarktta incelemiş çok beğenmiştim tasarımını. a101 de 799 lira olduğunu görünce heyecan yaptım. telefonun kulaklık ses çıkışı kalitesi nasıl arkadaşlar. hi-res desteklediği yazıyor yabancı forumlarda ama net bilgiye ulaşamadım. özellikle daha önce htc 10 veya lg v10, v20 kullanan arkadaşlar varsa kıyaslama yapabilirler mi? eğer istediğim seviyedeyse müzik dinlemek için ve yedek telefon olarak tutmak için almayı düşünüyorum. sony bu dizaynla amiral gemisi bir telefon çıkarsaydı düşünmeden alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeze-bee -- 10 Nisan 2018; 14:4:59 >
  • freeze-bee kullanıcısına yanıt
    Eski sayfalarda ses olayını beğenmemişlerdi galiba hocam. Bir de şebeke sorunları olabiliyordu. Fiyat hakkaten iyi ama riski de yüksek bir cihaz.
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim sağolun. atlayarak okudum 15-20 sayfa. biraz daha detaylı okuyayım forumu.
  • bu telefonu almayı düşünüyordum fakat yorumları okuyunca eskiden aldığım xperia sola aklıma geldi;

4.0 ile ağırlaşması
    şarjdayken dokunmatiğin çıldırması
    ahizeden doğru düzgün ses gelmemesi hatta otobüste sesi hiç duyamamak vb

nedenler ile telefonu satıp kurtulmuştum galiba bu cihaz soladan da beter
  • Bu telefona 800 TL verilmez, üzer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın a101 e geliyor 700 TL. Alınır mı sizce buradaki yorumların hepsini okuyamadım okuduklarim da pek iç açıcı değildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Tavsiye etmiyorum bataryası bana baya yetersiz geliyor. (IPhone size yeterse bu da yeter)

Bir de çekim sorunu var. Konuşurken iletişim kopabiliyor.

almış oldum bugün elime geçti bir kaç arama yaptım sıkıntısı yok ama sürüm 6 daha yükselmedi 7 ye nasıl geçebilirim?

edit: bilgisayara bağlayarak güncelle dedim 7 sürümü geldi.

Hocam şu anki durum nedir telefon almaya değer mi yarın a101 e geliyor?

• Can Lp kullanıcısına yanıt
    iki kelime : uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 15 Haziran 2018; 19:0:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    Garantimi? Ne garantisi? Sony de garanti ne arar? Kullanici hatasidir o !

• hayati54 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne gibi sıkıntıları oldu söyleyebilir misiniz? Babama söyleyeceğim boşuna almasın.

• Can Lp kullanıcısına yanıt
    Ekran sararmasi, dokunmatik sorunu, restart , ses azalmasi, kasma.

• hayati54 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Arkadaşlar iyi bayramlar

A101 e 700 e geliyormuş telefon annem için almayi düşünüyorum, oyun oynamaz günlük normal kullanır.Telefonu Beğendim gayet şık, kendimde önceden z2 kullandım gayet memnundum.

Sizce tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Tehlikeli bir cihaz ama temizine rest gelirseniz fiyatı için çok iyi bir cihaz

• Acaba ekranı kırıp servise yaptırmaya veren var mı? kvk serviste ekran değişim ücreti ne kadar acaba?
  • Selam xperia xa telefonumu 2 yıldır kullanıyorum arka kamerası net fotoğraflar çekerken ön kamerada bir türlü net fotoğraf çekemiyorum sanki önünde bir perdeleme var gibi bugulu bir görüntü oluşuyor ön kamerada herhangi çizik ya da ekran koruyucu yok. Sorun uzun süredir var. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı yada bilgisi olan

• mehmetyt M kullanıcısına yanıt
    Ekranın altında olduğu için belki de içeriden matlaşmaya başlamış olabilir ekran üstden de siz iyice silin parmak izi oluşturmayan bir bezle . Maalesef başka yapacak birşey yok.
  • Cihazı rootlayabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Cihazı rootlayabilen var mı?
    xda ya bakın. Eğer yapamam dersen yollayın bize halledelim.
  • Xperia XA'ya LG G3'ten geçiş yapmıştım dokunmatik hassasiyeti konusunda Sony benim telefonda çok kötü daha önce ekran değişti sonuç aynı kimisi diyor üstündeki kırılmaz cam yüzünden olabilir ama en incesi olan nanoyu taktırdım lg'de de kırılmaz cam vardı ama dokununca direk işliyordu sony'de yok olmuyor sanki basmatik gibi .
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.