Şimdi Ara

Sony Xperia X Compact (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
22
Favori
101.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KVKya batarya ve kapağının fiyatını sordum cihaz gelmeden fiyat veremezlermiş.Değişim yaptıran veya fiyatını bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iscoo

Cihaz pubg de kasar mı
    o ihtimali var sonuçta aşırı güçlü bir ccihaz değil.

@Varzim stellatech sitesinden fiyatlara bak hocam hemen hemen yakın fiyatlara geliyor.
  • 2.5 yıldır kullandığım cihazda son bi kaç aydır yankı sorunu var karşı taraf kendi sesini duyuyor. Bunun haricinde bi sorun daha cihazı resetleyince bazen sim kartı görmüyor bi kaçkere resetlemek gerekiyordu görmesi için şimdi sim kartı görememe sorunu baya arttı bende yazılım onarma yaptım sonrasıda hiç görmüyor. Servise vermek haricinde çözümü var mıdır acaba ? Teşekkürler

• manyank M kullanıcısına yanıt
    vallahi ben de sorunlar yaşadım ama uygulamaları kaldırdım şimdi calışıyor.
    sorun yok.
    Yankı sorunu zamanla karşı tarafa hiç ses gitmeme ile son buluyor. Kronik bir sorun buradan benim ve bi arkadaşın daha başına geldi. Garantiniz devam ediyorsa servise verin komple ekran kasa da değişerek sorun çözülüyor. Bakırköy kvk benim cihazımi 1 günde yaptı. Bu arada Bakırköy kvk yi da ısrarla tavsiye ederim. Servis babamın olsa bu kadar memnun kalırdım heralde

Sim kart görmeme sorunu kronik hocam yazılım onarma ile de çözülmedi ise anakart değişime gider o telefon.
  • abzkvby A kullanıcısına yanıt
    usb söketi arızalanmıştı bakırköy kvk ya verdim kısa sürede tamir oldu ama telefonu teslim aldığımda kamera camında iç tarafda yoğun parmak izi bırakılmıştı hemen tekrar verdim arka kapağı değiştirip vermişlerdi bunda da bir miktar parmak izi vardı iç tarafda, çok belirgin değil diye umursamadım. birde arka kapağı takarken kapak içine conta gibi birşey takılıyor sanırım onu da iyi takamadıklarını düşünüyorum çünkü teknik servisten sonra gece foto çekimlerinde flaş patlayınca fotoğrafın kenarından yeşilimsi ışık çıkıyordu yani parlama yapıyor ve kapağın flaşın hizasındaki üst kısmından hava sızıyor yani sim kapağını çıkarıp telefonun içine üfleyince çok rahat hava sızıyor ordan böyle işçilik işte ben memnunum diyemiycem

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    rom root olaylarından anlamam ama eski yazılımları yükleyip deneyicem son çarem düzelmezse tablet olarak kalacak telefon

Flashtool ile dene hocam eğer yapamam dersen yollarsın bana istediğin rom istediğin root yükler geri yollarım.
  • Var mıdır temiz x compact satın almak isteyen?

• Google camera yükleyen var mı?

• Telefonunun kulaklık girişinde sorun olanlar arada bir ataç ile temizlesinler :)

• sorun halloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaTx38. -- 9 Mart 2019; 17:40:38 >
  • bu telefonun orjinal bataryasını satan yok mu alabileceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderwet11

bu telefonun orjinal bataryasını satan yok mu alabileceğim?
    kkvk harici sıfır bulamazsın.
  • derleme numarası kısımında ne yazıyor x compact tlefonunuzun

benim 34.4.A.2.118 ve hiç stabil çalışmıyuor..ekran parlaklığı kafasına göre ayarlıyor bazen bildirim çubuğu donuyor sizde var mı böyle sorunlae
  • asderwet11 A kullanıcısına yanıt
    Son sürümü kullanıyorsunuz zaten. Yapmanız gereken yedekleri alıp telefonunuza yazılım onarım yapmak.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    yazılım onarım nasıl oluyor hocam
    ben 7.1.1 e dönsem diyorum telefonumdan çok memnunum aslında donanımsal olarak hiç bi sorunu yok sadece 8.0 sürümünden memnun değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderwet11

yazılım onarım nasıl oluyor hocam
    ben 7.1.1 e dönsem diyorum telefonumdan çok memnunum aslında donanımsal olarak hiç bi sorunu yok sadece 8.0 sürümünden memnun değilim
    yazılım onarımını xperia companion uygulaması ile yapıyorsunuz. Ama yazılım onarımı ile en son sürüm yüklenir.

Siz 7.1.1 yüklemek istiyorsanız flashtool kullanmalısınız.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.