Şimdi Ara

Sony Xperia X Compact (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
22
Favori
101.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • +1, herkese selâmlar Sony Xperia X Compact 

@Kowalski83 @HepDüşünceli @Iscoo @Varzim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 28 Ocak 2021; 22:33:44 >

• HepDüşünceli kullanıcısına yanıt

BEN SONY KULLANIRKEN HİÇ OYUN YÜKLEMEDİM ATA AÖF UYGULAMASI BİDE UĞUR ALİ ASLANIN ATA AÖF SORU UYGULAMASI YÜKLÜYDÜ DİGR UYGLAMALAR BANKA STARBUKS ADET DÖNGÜSÜ MOBİLİETT NOT DEFTERİ FİLAN İNSTAĞRAM FACEBOOK LİTE (BU FACE UYGULAMA İYİ. KİMSE SİZİ ARAYAMAZ ÖBÜR TÜRLÜ MASSENGER FİLAN YÜKLÜ OLMASI LAZIM ) 20 MB YER KAPLIYOR ÖBÜR TÜRLÜ MSGR + FACEBOK 60 MEGABAYT FALAN.

------------------------------------

F3SV MADURU SİZEDE SELAM.

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt

Selâmlar Sony Xperia X Compact 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesim karşı tarafa az gidiyor bunun mikrofonu içerde bildiğim kadarıyla, nasıl çözüm bulabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz6021

Eski yorumları okumamışınız galiba çözüm kulak çubuğunu bulaşık deterjanını az sulandırılmış bi şekilde batırın hoparlörlerin yani kulaklık ile aşağıdaki giden ses kısmına yedirmeniz. korkmayın bu telefonlar su geçirmez sonra temiz su ile 3er kere durulayın sonrasında elektrik süpürgesi ile çekin ıslaklığı. Malesef bu model 3"ayda tıkanma yapıyor nedeni ses çıkışları dar tutulmuş garantiye verirseniz onlar 600tl bizi alır gemisini sıfırını takar siz 3ayda bu işlemi tekrarlayın. Bana da ilk başta saçma geldi ama yapınca düzeldi. İsterseniz telefon kapalı iken yapın bu uygulamayı.

Merhaba, başlıkta böyle bir mesaj buldum ama ben bu yöntemi hiç denemedim. @Iscoo

• F3SV mağduru kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim bu yöntem biraz riskli gibi duruyor

• Iscoo I kullanıcısına yanıt

Hocam aynı sorun yaşadım. Tek çaresi hoparlör kısmını kuru diş fırçası ile bastıra bastıra bütün tozları çıkartana kadar temizlemek. Ne kadar temiz gözükse bile tozlar ince bir katman olarak birikiyor ve sesin geçmesini engelliyor. Her yöne olacak şekilde dış fırçası ile acımadan bastıra bastıra temizleyin. Farka inanamayacaksınız. Her ay düzenli olarak yapıyorum ve sıkıntı yaşamıyorum.

Teşekkür ederim hocam deneyeceğim

• Ekran dokunmatiği donmaya başladı son zamanlarda, başına gelen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Iscoo

Ekran dokunmatiği donmaya başladı son zamanlarda, başına gelen var mı

Yok hocam bende olmadı. Olmaz inşallah. 4 yıl dolmak üzere, hala telefon çok hızlı ve şarjı 1.5 gün gidiyor.

• Telefona 2 yıl sonra ilk defa format attım geçen gün. Telefon hız olarak bir şey değişmedi zaten hızlı benim için ama batarya süresi ciddi anlamda arttı. Yaklaşık 1 saat daha fazla ekran süresi alıyorum. Hala kullanan varsa mutlaka sıfırdan temiz format atsın ve her şeyi sıfırdan yükleyerek kurulum yapsın.

• Hala kullanmaya devam ediyorum. 5 yıl oldu. Var mı kullanan başka benden başka?

ben de kullanıyordum babama verdim
    2017 den beri kullanıyoruz
    telefon fişek gibi menü geçişleri uygulama hızları döneminde çıkan tüm telefonları apple dahil tokatlıyor
    pil koruması hep açık kullanıldı babama 1 gün yetiyor hala

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • abboww kullanıcısına yanıt

Aynen hocam telefon çok hızlı. Bataryanın kapasitesi hala iyi. Keşke buna benzer küçük ekran bir telefon piyasada olsa da alsam.

• Batarya değişti, arka kamera arızalandı ama uygulamaları azaltsam da kullanmaya devam ben de Sony Xperia X Compact 

• Arkadaşlar merhaba,

X compact için batarya nereden bulabilirim?

Başka hangi Sony telefonların bataryaları uyar? Z5 Compact ile aynı mı?

Bilgilendirenlere çok teşekkür ederim.

• Burakbay7 B kullanıcısına yanıt

Bende batarya mevcut

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 20 Kasım 2023; 17:9:2 >

• Evet arkadaşlar telefonu hala kullanıyorum 6.5 sene oldu. Telefonla aramda bağ oluştu gibi hissediyorum artık. Piyasada compact telefon bulmak imkansız yeni telefon alırsam alışmam çok uzun sürecek. Batarya son 6 ayda daha az gitmeye başladı. Ekran süresi mobil veride kullanırken 3 saati geçmiyor. Üst hoparlör sesi biraz cızırtılı oldu ama sorun teşkil etmiyor. Bir diğer sorun ise galiba 3 gb ram yetmiyor. Uygulamalar arası geçiş yaparken uygulama sıfırdan başlıyor bazen. Oyunla zaten işim yok. Bulunduğum her ortamda şarj aleti olduğu için batarya sorun değil. Telefonla 7 yıl dolunca değiştirmeyi düşünüyorum :)

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.