Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.156
Cevap
49
Favori
254.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: bexter

xperia u ekran parlaklıgı azaldı gibi, parlaklık seviyesi en yüksekte bile arc s'e göre acayip sönük kalıyor. Böyle bir sorunla karsılasan var mı ? Basta gayet net ve parlaktı ekran.

Batarya programlarını falan kullanmayın. Sözde daha uzun pil ömrü veriyor ama hikaye hepsi.

batarya programı kullanılmıyor, hatta temel programlar hariç hiçbirşey yüklü değil gibi, ama bariz bir şekilde ekran parlaklığı düşük seviyede.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

xperia u ekran parlaklıgı azaldı gibi, parlaklık seviyesi en yüksekte bile arc s'e göre acayip sönük kalıyor. Böyle bir sorunla karsılasan var mı ? Basta gayet net ve parlaktı ekran.

Batarya programlarını falan kullanmayın. Sözde daha uzun pil ömrü veriyor ama hikaye hepsi.

batarya programı kullanılmıyor, hatta temel programlar hariç hiçbirşey yüklü değil gibi, ama bariz bir şekilde ekran parlaklığı düşük seviyede.

Otomatik parlaklık kapalımı?

• ya bu alt kapağın altında arkadaki giriş gibi şeyin ne olduğunu bilen yada merak eden yok mu hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: öffç

ya bu alt kapağın altında arkadaki giriş gibi şeyin ne olduğunu bilen yada merak eden yok mu hiç?

Bileklik yeri orası .
  • quote:

ya bu alt kapağın altında arkadaki giriş gibi şeyin ne olduğunu bilen yada merak eden yok mu hiç?

Bileklik yeri orası .

orası değil arka tarafında ki yeri diyorum
  • Beyler telefonu pil sorunu nedeniyle servise vermiştim 14 gün sonunda dün aldım. Bugün konuşma yaparken sesimin gitmediğini fark ettim. Mikrofon testi sonucu alttaki ana mikrofonun tırtladığı teşhisini koydum. Serviste bozuldu galiba, bir 14 gün daha beklememek için acaba üstteki mikrofonu konuşma yaparken aktif edebilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UPDATE de baktım telefonunuz güncel diyor ayrıca benim telde bazen arama esnasında ses ne bana geliyor ne gidiyor kapatıyorum açıyorum düzeliyor sorun neyden acaba
  • quote:

quote:

Bileklik yeri orası .

orası değil arka tarafında ki yeri diyorum

telefondaki şebeke anteni bu alt kapağın içerisinde, yani alt kısım telefonun anten kısımı ve sizin bahsettiğiniz o giriş kısmı bu antenlerle tlfnun bağlantısının olduğu kısım, kapağı çıkarıp o delikten baktığınızda üç tane bağlantı görürsünüz anten bağlantıları bunlar, fazla kurcalamayın sonra bu tlf neden çekmiyor diye çıldırırsınız :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renavatio999 -- 11 Haziran 2013; 1:48:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: katalzor

UPDATE de baktım telefonunuz güncel diyor ayrıca benim telde bazen arama esnasında ses ne bana geliyor ne gidiyor kapatıyorum açıyorum düzeliyor sorun neyden acaba

yüklediğiniz uygulamalardan olabilir, bende de vardı benzer bi sorun, yüklediğim bi uygulama gelen giden sesi kapatıyor nerdeyse her seferinde ya da tlfu kapatıp açtığım zaman mik. ve kulaklık sesini tekrar açmak zorunda kalıyordum, sorun yaratan uygulamayı bulup silince problem çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Bu akşam cyanogen fxp 10 Deneyeceğim, sitesinde wifi sorunları falan çözüldü yazıyor denemem lazım

ya bende onu gördüm ama siteye giremiyorum romu indireceğim siteye giremiyorum şu anda Nova v 2.5 bunu kurdum telefonda 0 kasılma sonynin stoc jelly beanda bazen takılmalar oluyordu ama bu baya güzel vede hızlı sadece ıcs cyanogen 10 yüklicem ama romun sitesine giremiyorum sen indirdin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa187

quote:

Bu akşam cyanogen fxp 10 Deneyeceğim, sitesinde wifi sorunları falan çözüldü yazıyor denemem lazım

ya bende onu gördüm ama siteye giremiyorum romu indireceğim siteye giremiyorum şu anda Nova v 2.5 bunu kurdum telefonda 0 kasılma sonynin stoc jelly beanda bazen takılmalar oluyordu ama bu baya güzel vede hızlı sadece ıcs cyanogen 10 yüklicem ama romun sitesine giremiyorum sen indirdin mi

Bende giremiyorum. Cyanogen 10 kurmadim çünkü hiçbirşey çalışmiyor sanırım WiFi simkart falan ama emin değilim belki calisiyordur. Ben bootloader kapattım stok ics b.89 kurdum şu anda, her hafta stabil rom için formatlamaktan bıktım telefonu. Adam gibi jb rom çıkarsa kururum buna cyanogen 10 da dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bu telefonda arka plandaki app ler nasıl kapatılıyor. Ana ekran tuşuna basılı tutuyorum. Peki ya sonra?
  • quote:

quote:

quote:

Bende giremiyorum. Cyanogen 10 kurmadim çünkü hiçbirşey çalışmiyor sanırım WiFi simkart falan ama emin değilim belki calisiyordur. Ben bootloader kapattım stok ics b.89 kurdum şu anda, her hafta stabil rom için formatlamaktan bıktım telefonu. Adam gibi jb rom çıkarsa kururum buna cyanogen 10 da dahil.

halletmişler tüm sorunları wifi sım kart falan görmüştüm ama indiremiyorum işte Cyanogen 9 war Nova v 2.5 adlıbi rom kurdum çook güzel tawsiye ederim bi dene istersenhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1987868

• quote:

quote:

quote:

quote:

halletmişler tüm sorunları wifi sım kart falan görmüştüm ama indiremiyorum işte Cyanogen 9 war Nova v 2.5 adlıbi rom kurdum çook güzel tawsiye ederim bi dene istersenhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1987868

Jb'nin tadını aldıktan sonra ics kurasım gelmiyor

Site şu anda açılıyor, yükle bakalım nasılmış istersen birde linkini vereyim belki sende site açılmıyordur.

https://sites.google.com/site/projectfreexperia/download/cyanogen-mod-10

Site açılmazsa diye cyanogen mod 10 fxp222 linki.

http://uploaded.net/f/39l57r

fxp 223 de çıkmış ancak kumquat yani xperia u gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 11 Haziran 2013; 21:01:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999

quote:

Orijinalden alıntı: katalzor

UPDATE de baktım telefonunuz güncel diyor ayrıca benim telde bazen arama esnasında ses ne bana geliyor ne gidiyor kapatıyorum açıyorum düzeliyor sorun neyden acaba

yüklediğiniz uygulamalardan olabilir, bende de vardı benzer bi sorun, yüklediğim bi uygulama gelen giden sesi kapatıyor nerdeyse her seferinde ya da tlfu kapatıp açtığım zaman mik. ve kulaklık sesini tekrar açmak zorunda kalıyordum, sorun yaratan uygulamayı bulup silince problem çözüldü.

saolasın üstad gereksiz yere yüklediklerimi silecem bakalım düzelecek mi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Jb'nin tadını aldıktan sonra ics kurasım gelmiyor

Site şu anda açılıyor, yükle bakalım nasılmış istersen birde linkini vereyim belki sende site açılmıyordur.

https://sites.google.com/site/projectfreexperia/download/cyanogen-mod-10

Site açılmazsa diye cyanogen mod 10 fxp222 linki.

http://uploaded.net/f/39l57r

fxp 223 de çıkmış ancak kumquat yani xperia u gözükmüyor.

verdiğin linler açılmadı kardeş bende bi sorun var galiba ayrıca senin o fxp 222 de sorun olabilir cyanogen mod 10 fxp 218 yada 220 de sorun yokmuş indirmem lazım bulabilirsem siteleri açmıyo işte ne sorunu olabilir ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa187 -- 12 Haziran 2013; 10:13:23 >

• http://www.youtube.com/watch?v=68Co2H8y-uk iste fxp 220 bi sorun yok galiba
  • Merhaba, ben de mart ayından beridier Xperia U25 kullanıyorum. Bir sorum olacak. Bu telefonda navigasyon konumumu bulamıyor. Bu şehir merkezi veya köy hiç farketmiyor. GPS uydu ayarı açık ama konumumu kullanamıyor. Sorun ne olabilir?
  • Dün akşam yukarıda linkini verdiğim cyanogen 10 fxp 222a kurdum. Herşey çalışıyor menüler gayet akıcı yağ gibi. Ancak youtube'da videolar açılmıyor ve tunein radio da kanallar açılmıyor. Ayrıca kamera da çalışmıyor. Diğer herşey çalışıyor. Pili acayip içiyor yok böyle birşey, cyanogen 9 da da çok yiyordu. Antutu skoruda stok romda 7000 cyanogen 9 ve 10 da 5500.

Fxp de 220 de acaba youtube falan çalışıyormu.

Açıkcası böyle düşük sonuçlar alan ve pili içen bir rom bana göre değil..
  • quote:

Dün akşam yukarıda linkini verdiğim cyanogen 10 fxp 222a kurdum. Herşey çalışıyor menüler gayet akıcı yağ gibi. Ancak youtube'da videolar açılmıyor ve tunein radio da kanallar açılmıyor. Ayrıca kamera da çalışmıyor. Diğer herşey çalışıyor. Pili acayip içiyor yok böyle birşey, cyanogen 9 da da çok yiyordu. Antutu skoruda stok romda 7000 cyanogen 9 ve 10 da 5500.

Fxp de 220 de acaba youtube falan çalışıyormu.

Açıkcası böyle düşük sonuçlar alan ve pili içen bir rom bana göre değil..

fxp 220 yi denicem ama indiremedim su an cyanogen 9 kullanıyorum çook da memnunum hiçbir sorun yok pilide gayet iyi bana göre tabi stock romlar bi zaman sonra şişiyor kasıyor o yüzden cyonogen kullanmaya başladım

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.