Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.155
Cevap
49
Favori
254.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar cihazın pil ne kullanıyor kısmında google hizmetleri yuzde 20-30 arasında pili kullanıyor ama ben nete bağlanmıyorum o nasıl oluyor sizde de aynı mı bi baksanız ayarlar>telefon hakkında kısmında pil ne kullanıyor var ben orayı anlayamadım sarjımı o mu yiyo acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

arkadaşlar cihazın pil ne kullanıyor kısmında google hizmetleri yuzde 20-30 arasında pili kullanıyor ama ben nete bağlanmıyorum o nasıl oluyor sizde de aynı mı bi baksanız ayarlar>telefon hakkında kısmında pil ne kullanıyor var ben orayı anlayamadım sarjımı o mu yiyo acaba

dostum bnde yok onu kapatmayı dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerdemirmim

quote:

arkadaşlar cihazın pil ne kullanıyor kısmında google hizmetleri yuzde 20-30 arasında pili kullanıyor ama ben nete bağlanmıyorum o nasıl oluyor sizde de aynı mı bi baksanız ayarlar>telefon hakkında kısmında pil ne kullanıyor var ben orayı anlayamadım sarjımı o mu yiyo acaba

dostum bnde yok onu kapatmayı dene

kardeş nasıl kapatacağımı bilmiyorum kapatıp açtım yinede geçmedi ama şu an yuzde 10 da pil ne kullanıyor kısmında
  • Güzel bir xperia u incelemesi arkadaşlar...

http://www.techno-labs.com/1/33931/1/Inceleme:_Sony_Xperia_U.html
  • Arkadaşlar bu telefon sizce Neo V'den güzelmidir ? Size bu soruyu sormamdaki neden Neo V'ye göre ekranının daha küçük olması,hazızasının arttırılamaması gibi nedenler.Birde çift çekirdekli olmasına karşın değişik bir marka işlemci kullanıyor.Bu işlemcinin performansı Qualcoom'un işlemcilerine göre nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo99

Arkadaşlar bu telefon sizce Neo V'den güzelmidir ? Size bu soruyu sormamdaki neden Neo V'ye göre ekranının daha küçük olması,hazızasının arttırılamaması gibi nedenler.Birde çift çekirdekli olmasına karşın değişik bir marka işlemci kullanıyor.Bu işlemcinin performansı Qualcoom'un işlemcilerine göre nasıl ?

işlemci değişik değil bu telefon neo v den daha iyi ekran boyutu fark edilemicek kadar az bunu u kullanan birisi olarak soyluyorum eline aldıgın zaman ekran hicte kucuk gelmeyecek cift cekirdek yeni nesil bir işlemci kesinlikle tercihin u dan olmalı ama sola yı da bekle bi kac gun icinde fiyatı belli olacak
  • quote:

Arkadaşlar bu telefon sizce Neo V'den güzelmidir ? Size bu soruyu sormamdaki neden Neo V'ye göre ekranının daha küçük olması,hazızasının arttırılamaması gibi nedenler.Birde çift çekirdekli olmasına karşın değişik bir marka işlemci kullanıyor.Bu işlemcinin performansı Qualcoom'un işlemcilerine göre nasıl ?

Eğer ekran boyutu mühim değilse 3.2'lik Ray de onun yerini tutar. 700 TL idi en son. Ama sonrada 3 GB benim neyimeydi diye ah çekmek istemiyorsan uzak dur. Şayet benim de hoşuma gitti telefon ama hafızadan kaybetti. Htc One V tavsiye ederim. Vatan'da kampanya döneminde 780'e falan alabilirsin.
  • beni de ekleyin dostlar klübe ben de aldım
  • quote:

quote:

işlemci değişik değil bu telefon neo v den daha iyi ekran boyutu fark edilemicek kadar az bunu u kullanan birisi olarak soyluyorum eline aldıgın zaman ekran hicte kucuk gelmeyecek cift cekirdek yeni nesil bir işlemci kesinlikle tercihin u dan olmalı ama sola yı da bekle bi kac gun icinde fiyatı belli olacak

Sola nın mı fiyatı belli olcak?Bilgi kaynağın güvenilir mi?Ben de şu an U düşünüyorum ama Sola gelmeden almayı düşünmüyorum..

• quote:

Sola nın mı fiyatı belli olcak?Bilgi kaynağın güvenilir mi?Ben de şu an U düşünüyorum ama Sola gelmeden almayı düşünmüyorum..

Sola'yı Avea getirdi ülkemize. Fiyatı ve kampanyaları önümüzdeki birkaç gün içerisinde açıklanacak.
  • hayırlı Olsun :) Onu da artık babam alır :) sonra da babam'dan çarparım onu :) da burası U yeri U ile ilgili konuşşak :) tavsiye edebilecegin oyun uygulama vs var mı :)
  • Bu arada ben bataryama baktım 1290mAH yazıyor :s bir yanlıslık mı var acaba yaaa :S
  • quote:

Bu arada ben bataryama baktım 1290mAH yazıyor :s bir yanlıslık mı var acaba yaaa :S

Batarya öyleymiş, kullanan diğer arkadaşlar da söyledi. İleride daha yüksek bir batarya çıkacaktır.
  • merhaba arkadaşlar
    bende yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. sabah sistem güncellemesi vardı bende kabul ettim. ancak şebeke sürekli gidiyor ve telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. sorun kalıcı olabilir mi? aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

merhaba arkadaşlar
    bende yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. sabah sistem güncellemesi vardı bende kabul ettim. ancak şebeke sürekli gidiyor ve telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. sorun kalıcı olabilir mi? aynı sorunu yaşayan var mı?

Keşke yapmasaydınız o güncellemeyi. Arkadaşlar yazmıştı yapmayın diye.Bir sonraki güncellemede o sorunlar düzelecektir. Güncellemeye bağlı bir sorun olduğu için kalıcı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tekrar söylüyorum telefona gelen güncellemeyi yapmayınız !!! şebeke ve wi-fi de sorun yaşayan arkadaşlar oldu ben şahsen aldığım gibi kullanıyorum ics gelse bile onu da yapmayacağım cunku xperia s te bildiginiz gibi guncelleme yapıp sıkıntı yasayan cok arkadas var adam gibi bir ics güncellemesi gelmeden ben 2.3 ten vazgecmicem ayrıca android 4 ile 2.3 arasında görsel olarak pek fark yok diye biliyorum zaten
  • Ayarlar>Ekran>Mobile BRAVIA Engine kapatın şarjı bariz arttı aletin
  • Güncellemeden sonra sıkıntı yaşayan arkadaşlar, Sony'nin resmi blogunda da bu sıkıntıdan muzdarip olanlar var. Bir kişi de şunları yapın demiş "yardımcı cevap" olarak nitelendirilmiş:

Disable the Data when not using. (Kullanmıyorsanız veri aktarımını devre dışı bırakın.)

Settings >> Wireless & Networks >> Mobile Network >> Data Enabled [x] uncheck this. (Ayarlar->Wireless ve ağlar->Mobil şebeke->Veri etkini devre dışı bırakın.

İşe yarar mı bilmem ama burada da belirttikleri gibi (http://talk.sonymobile.com/thread/44094) sorunun üzerinde çalıştıklarını söylüyor destek takımı.
  • Bugün bakırköyde Meydanın aşşasındaki caddede (mc donald'sın orada sony xperia u standı vardı,

adam cihazı öyle bi anlatıyoki kullanmasam bilmesem gidip o dakika alırım cihazı

neyse anlattı anlattı ben cebimden telefonu çıkarttım adamın gözler açık kaldı böyle sonra standa cıktım müzik seçtim fotoğraf çekindim

Bu fotoğraf Xperia u ile çekilmiştir

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi

Adamlar kendileri bile kabul ediyolar bu sorunu, burda 2 saattir bağlanamadık şu internete felan dediler.

Wifi sorunu yazılımsal veya donanımsal olabilir dua edin yazılımsal olsun

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farukyavuz

quote:

Eğer ekran boyutu mühim değilse 3.2'lik Ray de onun yerini tutar. 700 TL idi en son. Ama sonrada 3 GB benim neyimeydi diye ah çekmek istemiyorsan uzak dur. Şayet benim de hoşuma gitti telefon ama hafızadan kaybetti. Htc One V tavsiye ederim. Vatan'da kampanya döneminde 780'e falan alabilirsin.
    Teşekkürler arkadaşlar gerçekten yardımcı oldunuz.Xperia U son kararım :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.