Şimdi Ara

Sony Xperia S Güncellemesi Sonunda Başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merakla beklenen ve bir hayli geciken Xperia S güncellemesi başladı. Bugüne kadar bir çok defa tarih açıklandıktan sonra geçiktirilen Xperia S güncellemesi sonunda başladı.
    İnşallah diğer Xperia güncellemeleride en kısa zamanda başlarda bu karmaşa sona erer.
    Artık bundan sonra sizde arada bilgisayar üzerinden telefonunuzun güncellemesini sık sık kontrol etmeye başlayın. Dağıtımın dalga dalga mı yoksa herkese aynı anda olacağı hakkında bir bilgi verilmemiş. Hayırlı Uğurlu Olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaT -- 24 Mayıs 2013; 11:32:17 >

• Xperia blog da duyurdu arkadaşlar. Sony Mobile fransa resmen dağıtıma başladığını yazmış.

http://www.xperiablog.net/2013/05/24/xperia-s-jelly-bean-update-now-rolling-out/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaT -- 24 Mayıs 2013; 13:49:01 >

• Dağıtıldığını söylüyorlar fakat yorumlarda daha update'i kimsenin almadığından falan bahsediliyor. Çıksada xda-developers'tan ftf. indirip flashlasak.
  • İnşallah daha taze haber bakalım akşama kadar olabilir dediğin. Çok şükür ki buda bir gelişme 4 aydan sonra. :) Ben ion kullanıcısıyım ve hala bizde ses yok bakalım bizim akibetimiz ne olacak :)
  • Ion için xda-developersta şöyle birşey var. Bir göz atın derim.

[LT28i][4.1.2][LEAK]Stock Test Firmware(Working by DooMLoRD)
  • Teşekkürler inceliyorum.
  • sony Türkiye facebook hesabı önümüzdek günlerde diyor.Bugün beklemeyin boşuna.
  • Ben öylebirşey görmedim kaan ama olsun sonuçta dağıtıma başladığı an hemen burada bizde yükleyeceğiz demiyoruz en azından bir kaç güne alacağımız anlamına geliyor. 4 ay sonra buda büyük bir gelişme ve birkaç gün hiçbirşey değil.
  • önemli olan güncellemenin gelmesi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaT

Ben öylebirşey görmedim kaan ama olsun sonuçta dağıtıma başladığı an hemen burada bizde yükleyeceğiz demiyoruz en azından bir kaç güne alacağımız anlamına geliyor. 4 ay sonra buda büyük bir gelişme ve birkaç gün hiçbirşey değil.

buyrun tarih saat köşede

• Hayır duymadım demişsinde kaynak gösterdim

• İmza kurallarını okuyun.
  • günde birkaç kez güncelleme kontrolu yapıyorum...

• Resmen başladı arkadaşlar Xperia News te açıkladı S Acro S SL başladı İona daha yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaT -- 30 Mayıs 2013; 23:51:19 >

• Şu an Almanya'dayım ve güncellemeyi yüklüyorum. Bir Almanya proxy'si ayarlayıp bilgisayardan Sony PC Companion aracılığı ile tahminimce güncellemeyi alabilirsiniz.
  •  Sony Xperia S Güncellemesi Sonunda Başladı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisonvural

Hayırlı olsun. Bizde ion için bekliyorum bakalım bizimkide yılan hikayesi oldu iyice:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.