Şimdi Ara

Sony Xperia™ S | ANA KONU (648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.491
Cevap
65
Favori
797.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan4226

arkadaşlar cihazı pc ye bluetoot la bağlayamıyorum,bluetootu açıyorum pc görmüyor yardımcı olabilecek var mı?

Problem olmaması lazım. Şimdiye kadar bırak Android'i en dandik telefonu bile bilgisayara sorunsuz bağladım.

Mutlaka bir şeyi yanlış yapıyorsundur.
    Bağlantıyı nasıl yapmaya çalıştığını ayrıntılı tek tek yazarsan nerede hata yaptığını yazarım.

quote:

Orijinalden alıntı: ahkbjk

quote:

arkadaşlar cihazı pc ye bluetoot la bağlayamıyorum,bluetootu açıyorum pc görmüyor yardımcı olabilecek var mı?

androidlerde böyle bir durum var evet bilgisayara dosya gönderebilirsiniz meselaa ama bilgisayardan alamazsınız.. gibi

@volkan4226 nın sorusunu yanlış anlamışsın. Bağlantıyı kuramamış daha...

Ayrıca hiç öyle bir durum yok. Hem bilgisayara, hem de telefona dosya alıp gönderebilirsin.

Nasıl yaptığını yazarsan nerede hata yaptığını yazarım.

• arkadaşlar en kısa zamanda bu telefondan almayı düşünüyorum.Önerebileceğiniz biyer var mı.Gold da 999 liraya gördüm ancak garantisi ithalatçımı yoksa resmi distribütör müdür bilen var mı
  • Su telefona da jb gelmedı ya,,vallahı samsung fanboylar haklı telefonsuz kalcagımı bılsem bıda sony almam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

Ayrıca hiç öyle bir durum yok. Hem bilgisayara, hem de telefona dosya alıp gönderebilirsin.

telefona nasıl gönderiyoruz tarif edersen hatamı anlayayım bende hocam
    Birde pc companion da bluetooth bağlantısı için bu seçenek sadece android dışı cihazlar tarafından desteklenir gibi bir ifade var.
    Bu konuda ne düşünüyorsunuz ?? Ne demek istemiş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahkbjk -- 9 Nisan 2013; 22:45:49 >
  • Maşşallah 216 sayfa

S almayı düşündüm, okuyum dediydim ama çok vakit alacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yukki

Maşşallah 216 sayfa

S almayı düşündüm, okuyum dediydim ama çok vakit alacak.

bence o kadar okumadan gıt bır s al :D ben aldgımda 20. sayfalardaydı halen bılgıler paylasılyıor :D
  • son 50 sayfa papatya falı ile dolu.JB gelecek,gelmeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

son 50 sayfa papatya falı ile dolu.JB gelecek,gelmeyecek

:)

bluetoothtan bende dosya alım ve gonderım ısını yapıyorum sorunsuz bır sekılde telden tele yada telden bılgısayara bılgısayardan tele hıc sıkıntı cekmedım ayrıca androıd cıhazlarda bluetooth ıle ılgılı bır sınırlama oldugunuda sanmıyorum bır yerlerde bır eksıklık yapıyo olabılırsınız

eger notebookun bluetooth una baglamaya calısıyorsanız eger oncekle hem telde hemde bılgısayarda gorunurlugu acmanız gerekmekte, sonra eslestırme yapmanız (pın vasıtasıyla ) gerekır sonra ıstedıgınız sekılde telefondakı hemen herseyı bılgısayara gonderebılır bılgısayardakı herhangı bır seyı telefona gonderebılırsınız.

guncelleme ıle ılgılı olarak sony guncellemelerı gec verıyo bu dogrudur degısmeyecekte ne kadar baskı yaparsanız yapın cunku adamların bır zaman cızelgesı var ona gore ıslem yapılıyo, S telefonumu ben gecen nısan ayında aldım ve uzerınde GB yuklu ıdı aradan kac ay gectı bılmıyorum ama dırekt ICS ye yukselttım ( 110 - 115 nolu sayfalara bakın mınus adlı arkadasla beraber yazmıs oldugumuz yazılar var ) oncekı halıde sorunsuzdu sımdıkı halıde sorunsuz, ben beklemekten yanayım zaten burda guncelleme ne zaman gelecek ne zaman yuklıcez gıbı varsayımlarda bulunmak bana gore yanlıskı arkadasta yazmıs zaten son sayfaların hepsı guncelleme beklentısı ıcınde yazılan yazılar var sımdı gecen senenın amıral gemısı olan S sımdı sonra cıkan telefonlar yuzunden bıraz gerıde kaldı zaten hep ole olmazmı ılk cıkan urunu alırsın ( arabada olabılır bu ) sonra bır sonrakı surum cıkar herkez ona bakarken senın aldıgın urun unutulur, sunuda unutmamak lazım burda hep yazdım cızdım, yardımcı oldum, yahu bıraz daha bekleyın guncellemeyı guncelleme gelınce ne degısıcek sanıyorsunuz telefon gene aynı telefon gene aynı kullanım alıskanlıkların olucak sanıyormusun kı S andoıd 5.0 ı alacak yok ole bısı unut dusunme bıle cunku 5.0 ı calıstırmaya ne rem ın yetecek nede ıslemcın zaman ılerlıyo ve adamlar 4 cekırdeklı ve 2 gb remlı telefonlar cıkartıyo pıyasaya ılerıde telefon pıyasası ne olcak bılınmez donanım konusu gıttıkce yukselıse gecıyo ekranlar buyuyo

neyse ısın kısası cok cok uzun yazdım ama arkadaslar sony guncellemeyı verıcek bızı unutmus degıl emınımkı 4.2.2 yıde alıcaz guncelleme olarak ama bıraz zaman adamlar bıze tarıh vermıs degıller su gun su tarıhte su saatte guncellemeler dagıtılacak dıye nısan ayının adı gecıyo sadece

bırde en nefret ettıgım sey dıger fırmalarla karsılastırılmak bakın sony konusunda sıze bı kısa bılgı vereyım alıntı yapıcam ( shiftdelete.net )

Ericsson 1876 da kurulan bir telefon şirketidir ve Sony'ye aittir. :) Yüzyılı aşkın bir süredir Türkiye'de faaliyet gösteren ve 1890'lı yıllarda Dolmabahçe Sarayı'nda ülkenin ilk telefon altyapısını kuran Ericsson, Cumhuriyet'in ilk yıllarında İzmir ve çevresinin telefon şebekelerini kurarak, o günlerde 2.400'ün üzerinde aboneye hizmet vermişti. Şirket daha sonra Ericsson Türk adını alarak, 1950'li ve 1960'lı yıllarda PTT'nin önde gelen destekçisi olmuştu. 1985 yılında Türkiye'de ilk fiber-optik kablo ağını kuran Ericsson, 1986 yılında Ericsson Telekomünikasyon A.Ş.'nin kurulması ile yeni bir döneme girdi ve 1993 yılında Turkcell'in kurucu ortağı ve destekçisi olarak Türkiye pazarına mobil şebeke standardı olan GSM'i sundu. Sony Xperia Z FULL HD 1920X1080 - Apple Iphone benzeri Samsung Galaxy S3 1280X720 nin iki katından fazla çözünürlük sunar. Iphone çakması yapan tabletleri bazı ülkelerde yasaklanda yine Samsung. 1 milyar dolarlık davayı kaybedende yine Samsung. Ayrıca Samsung bizim Samsun dan isim konusunda esinlenmiş diyenler var inansam mı Kalite olayına gelince beyazlar Samsung Galaxy 2 AMOLED mavi gibidir. Gidin Galaxy nin yanina LCD ekranlı bir telefon koyun beyazlara bakın veya kameralarını açıp beyaza tuttun. Farkı herkes görebilir. Beyazlar doğru değilse bu durumdan tüm renkler etkilenir. Samsung ÖZOLED Galaxy S3 de Beyazları gri gibi veriyor ve renkler abartılı, açığı kapatmak için doğadan ilham almış. (abartılı yeşil, sarı ve mavi menüler) Sorunlu olduğu için beyazı es geçmişler. Sony de beyazlar beyazdır ve renkler doğaldır. Sony OLED ekran 7 yıldır üretiyor. Sony BVM-E250 Trimaster EL OLED 24.62" Master Monitor 23,400.00 USD 82.000 TL civarı alabilirsiniz. Resolution - up to 1920 x 1080 (full HD) Super Top Emission OLED Display Panelhttp://www.bhphotovideo.com/c/product/758921-REG/Sony_BVM_E250_BVM_E250_Trimaster_EL_OLED.html Liste fiyatıhttp://pro.sony.com/bbsc/ssr/cat-monitors/cat-oledmonitors/product-BVME250/ Samsung hangi işlemciyi üretmiş? Exynos mu? ES6800, ES7000 ve ES8000 Samsung LCD TV de -Dual-core ARM Cortex-A9 1Ghz GPU-Mali-400 MP4 bulunuyor. Galaxy S3 de ARM Cortex A9 tabanlı Samsung Exynos 4212 4 çekirdekli işlemcisi, 1.4 GHz hızında çalışıyor. ARM Cortex A9 tabanlı işlemcide 400 MHz hızında çalışan Mali-400 GPU'su kullanılıyor. iPhone, iPad, IPhone benzeri Samgung Galaxy 3, Tabletler gibi ürünlerde Cortex-A serisi ARM tabanlı mikroişlemciler bulunuyor. ARM Holdinghttp://www.arm.com/ Ses ve görüntü teknolojileri için kim ne yaptı oldukça açık. Üzgünüm sadece Sony değil tüm japon firmaları Samsung u döver Buarada yıkanacak tabak var ama yine Samsung almam ondan çok daha iyi bulaşık makinesi ve süpürge yapanlar var Daha bu konudada 50 fırın ekmek yemesi lazım. Sony ye gelecek olursak mercekten göze 3D deneyimini izleyicilerine sunabilen ve bu konuda tek lider olan Sony 3D çekimi için kullanılan ekipman ve sistemler ile içerik oluşturan film ve oyunları üreten, tüketiciye 3D teknolojisini sunan ve ulaşmasını sağlayan tek şirket olarak Sony, tüm bu komple çözümlerini “mercekten göze 3D deneyimi” olarak tanımlıyor. aynı zamanda 2012 ye kadar UEFA Şampiyonlar Liginin ve 2014e kadar FIFA nın resmi sponsoru. Ayrıca 2010 ve 2014 FIFA World Cup ın (FIFA Dünya Kupası) küresel sponsoru olarak futbola çok uzun yıllardır büyük destek veriyor. Şimdide standart 1920X1080 in 4 katını evimize getirmeye hazır. Sony 4K 3D 214cm LED TV XBR-84X900 Sony Pictures 2004-2012 4K Film listesihttp://pro.sony.com/bbsc/ssr/mkt-digitalcinema/resource.latest.bbsccms-assets-mkt-digicinema-latest-4kmoviereleaseslisting.shtml Columbia Pictures 1919 da kuruldu. Ayrıca 1924 de kurulan Metro-Goldwyn-Mayer ve 1930 larda kurulan Screen Gems Sony ye ait film şirketleri arasındadır. 3D Profesyonel ekipmanlarından bazıları Sony MPE-200s 3D Processor boxes, Sony HDC-1500R camera systems, Sony HDC-P1 cameras, Sony LMD-4251TD 3D LCDs 3D SONY MVS 7000X video mixer 3D Live Production 5 parça için yuvarlak bir rakam verecek olursak 1 milyon dolar bu ekipmanlar için yeterli olur. Çünkü 1 kameradan fazlası gerekebilir. LG ve Samsung profesyonel ses ve görüntü sesktörünün kapılarından girememiş bu iş için tek bir teknoloji geliştirememiş firmalardır. Sony ile karşılaştırmanız biraz abest. Live Production Control Software Package Sadece $175,000.00 US TR de 620.000 TL civarı alınabilir.http://pro.sony.com/bbsc/ssr/product-ELCMVS01/ Sony SRML560 Bu profesyonel LCD monitor TRIMASTER 56" QFhd LCD Video monitor 52.400 Euro 224.000 TL civarı alabilirsiniz. Çeşitli Ekran Modları ◦4K/QFhd mode (4096 x 2160 ve 3840 x 2160)http://www.pro.sony.eu/biz/lang/en/eu/product/lmd/srm-l560/features Sony'nin HIEND ev kullanıcıları için üretiği ses sistemleri ve teknolojilerinden bir örnek; Sadece SONY SS-M9ED i £9999.95 TR de 49.000 TL civarı alabilirsiniz.http://www.avland.co.uk/sony/tan1/index.htm Sony BVM-E250 Buda profesyonel OLED monitor Sony 2006 yılında OLED ekran üretmeye başladı. Hala üretiyor. Satılan ürünlerini yazıyorum. Satışa çıkacak olanları değil. Trimaster EL OLED 24.62" Master Monitor 23,400.00 USD 82.000 TL civarı alabilirsiniz. Resolution - up to 1920 x 1080 (full HD) Super Top Emission OLED Display Panelhttp://www.bhphotovideo.com/c/product/758921-REG/Sony_BVM_E250_BVM_E250_Trimaster_EL_OLED.html Sony ve Panavision SONY AND PANAVISION RECEIVE PRIMETIME EMMY ENGINEERING AWARD FOR THE FIRST 24P DIGITAL IMAGING SYSTEMhttp://www.sony.net/SonyInfo/News/Press_Archive/200409/04-046E/ 1972'de Panavision, hafif ağırlıklı Panaflex 35 mm film kamerası ve 1997 yılında Panavision ve Sony dünyanın ilk dijital FULL HD 1920x1080 Sony HDW-F900 kameralarını tanıttılar.http://www.panavision.com/content/hd900f Sony HDW-F900R nin bile liste fiyatı $80,740.00http://pro.sony.com/bbsc/ssr/product-HDWF900R/http://www.bhphotovideo.com/c/product/633399-REG/Sony_HDWF900RPAC1D_HDW_F900R_CineAlta_24P_HDCAM.html Sony F35 CineAlta £110,050.80http://www.creativevideo.co.uk/index.php?t=product%2Fsony_f35 Sony F65 4K CineAlta Kamera Avrupa’dahttp://www.broadcasterinfo.net/89/haber/18-sony.html HDC1500R $90,000.00http://pro.sony.com/bbsc/ssr/product-HDC1500R/ Bunlar Sony'nin Quad Layer Professional Disc Video Kaydedicileri XDSPD2000 $40,000.00http://pro.sony.com/bbsc/ssr/cat-videorecorders/cat-recxdcam/ MVS8000X Multi- Format Production Switcher Processor Video Mixershttp://pro.sony.com/bbsc/ssr/product-MVS8000X/ Yeni Sony KD-84X9005 4K 3D 214cm LED TV Film yok diyenlere Sony Pictures 2004-2012 4K Film listesihttp://pro.sony.com/bbsc/ssr/mkt-digitalcinema/resource.latest.bbsccms-assets-mkt-digicinema-latest-4kmoviereleaseslisting.shtml Satışa çıkan fiyatı belli diğer Sony 4K 3D ürünleri.. Yeni Sony 4K 3D Blu ray-Player BDP-S790 Yeni Sony 4K 3D Projeksiyon VPL-VW1000ES Yeni Sony 4K 3D LED TV XBR-84X900 Sony 2005 yılından beri 4K ya hayat Veriyor. Sony 2005 yılında 4K profesyonel SRX-R210 üretti. Sony 2006 yılında 4K profesyonel SRX-220 Kampanya fiyatı 360.000 TLhttp://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY_SRX-R220-PROJEKSIYON,1291.html Sony'nin ses ve görüntü sistemleri, görüntü kalitesi, film deneyimi, mobil teknolojileri koreli LG ve Samsung'un boyunu aşar. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freon -- 10 Nisan 2013; 10:12:26 >

• arkadaşlar belki başına gelen olur. benim altta şerit bildirim ışığının altındaki plastik önlü arkalı xperia yazan kapak çatlamıştı. internette falan fiyatlar hep 30 40 tl. bir siteye denk geldim 10 tl ye buldum hatta siyah ve beyaz olarak aldım renkleri. ayrıca sgp nin de 2 adet kılıfına 15 tl ödedim. kargoyla şimdi geldi ve kılıflar bir harika onları da fotoğrafladım. reklam yapıyor denmesin diye firmayı daha sonra yazarım isteyen olursa.
    Sony Xperia™ S | ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Problem olmaması lazım. Şimdiye kadar bırak Android'i en dandik telefonu bile bilgisayara sorunsuz bağladım.

Mutlaka bir şeyi yanlış yapıyorsundur.
    Bağlantıyı nasıl yapmaya çalıştığını ayrıntılı tek tek yazarsan nerede hata yaptığını yazarım.

quote:

Orijinalden alıntı: ahkbjk

quote:

androidlerde böyle bir durum var evet bilgisayara dosya gönderebilirsiniz meselaa ama bilgisayardan alamazsınız.. gibi

hocam pc nin işletim sistemini değiştirmiştim win 8 kurdum,bluetooth un driverınıda yüklemem gerekiyomuş galiba
    sıkıntı pc deymiş yani teşekkür ederim ilgin için

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

Arkadaşlar konu sadece güncelleme üstüne ilerliyor,bence güncelleme önemli ama telefonu değiştirecek kadar da önemli değil.Sonuçta çoğu kişi eminim ki S'lerini tasarımı,şekli,prestiji ve kalitesi için aldı.O yüzden burada boş yere yazıp çizmek yerine bilen arkadaşlar Sony'i güncelleme konusunda nereden sıkıştıracağımızı yazarsa daha iyi olur.Emin olun devamlı mesaj atarım ve forumdan da katılım çok olur.
    Yol gösteren olursa daha yararlı olacaktır bence

Eray hocam sizi burada görmekte güzel :)
  • Beyler dün sipariş ettiğim beyaz xperia s ime bugün kavuşmuş bulunmakla birlikte aranıza katılmanın da mutluluğunu yaşıyorum Zamanında kahrolasıcalar çok aşırı kötüledi telefonu ben de gidip s2 almıştım ama olsun zararın neresinden dönülse kardır meselesi.. Abi tükürürüm jeally bean'e ya sanki telefonun şuan çalışmasını engelleyen çok mühim bi sorun mu var ? bana göre güncellemeler telefonda önemli bir sorun varsa ya da olursa yayınlanmalı geç olsa da gelecek hani.. valla şahsen telefona hayran kaldım; abiler telefonunuzun kıymetini bilin... ; bence özellikleri falan bir yana sadece tasarım için alınır bu telefon ya arkadaşlar SUS haricinde kurmam gerekli bir program var mı ayrıca klasik android programlar ( skype, whatsapp, addafix, viber, battery hd, widget vs ) haricinde kurmamı tavsiye edeceğiniz program falan varsa yardımlarınızı bekliyorum; şimdiden sağolun, iyi forumlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: gekren

arkadaşlar belki başına gelen olur. benim altta şerit bildirim ışığının altındaki plastik önlü arkalı xperia yazan kapak çatlamıştı. internette falan fiyatlar hep 30 40 tl. bir siteye denk geldim 10 tl ye buldum hatta siyah ve beyaz olarak aldım renkleri. ayrıca sgp nin de 2 adet kılıfına 15 tl ödedim. kargoyla şimdi geldi ve kılıflar bir harika onları da fotoğrafladım. reklam yapıyor denmesin diye firmayı daha sonra yazarım isteyen olursa.

hocam hangi site olduğunu yazar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Commander_1905

Beyler dün sipariş ettiğim beyaz xperia s ime bugün kavuşmuş bulunmakla birlikte aranıza katılmanın da mutluluğunu yaşıyorum Zamanında kahrolasıcalar çok aşırı kötüledi telefonu ben de gidip s2 almıştım ama olsun zararın neresinden dönülse kardır meselesi.. Abi tükürürüm jeally bean'e ya sanki telefonun şuan çalışmasını engelleyen çok mühim bi sorun mu var ? bana göre güncellemeler telefonda önemli bir sorun varsa ya da olursa yayınlanmalı geç olsa da gelecek hani.. valla şahsen telefona hayran kaldım; abiler telefonunuzun kıymetini bilin... ; bence özellikleri falan bir yana sadece tasarım için alınır bu telefon ya arkadaşlar SUS haricinde kurmam gerekli bir program var mı ayrıca klasik android programlar ( skype, whatsapp, addafix, viber, battery hd, widget vs ) haricinde kurmamı tavsiye edeceğiniz program falan varsa yardımlarınızı bekliyorum; şimdiden sağolun, iyi forumlar..

fotoğrafa efekt uygulamak için bence pixlr express yükleyebilirsin.
    kısayol eklemek için Notification Toggle uygulaması bence olmazsa olmazlardan..
    video için mx player öneririm.
    navigasyon için sygic çok iyi
    internet için dolphin browser gayet kullanışlı
    açık uygulamaları kapatmak için Ram Booster iyi..........vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

quote:

arkadaşlar belki başına gelen olur. benim altta şerit bildirim ışığının altındaki plastik önlü arkalı xperia yazan kapak çatlamıştı. internette falan fiyatlar hep 30 40 tl. bir siteye denk geldim 10 tl ye buldum hatta siyah ve beyaz olarak aldım renkleri. ayrıca sgp nin de 2 adet kılıfına 15 tl ödedim. kargoyla şimdi geldi ve kılıflar bir harika onları da fotoğrafladım. reklam yapıyor denmesin diye firmayı daha sonra yazarım isteyen olursa.

www.akilliphone.com

yedek parça ağırlıklı bir site ancak ben bile bu kadar uyguna alabileceğimi tahmin etmedim. kargo dahil 42 tl ye geldi bunların hepsi.

• quote:

quote:

quote:

www.akilliphone.com

yedek parça ağırlıklı bir site ancak ben bile bu kadar uyguna alabileceğimi tahmin etmedim. kargo dahil 42 tl ye geldi bunların hepsi.

Abi sgp demişsinde seninkiler orjinal değil yan sanayi ürünleri ucuza bulman normal

• quote:

Orijinalden alıntı: qwdfbn

quote:

quote:

quote:

www.akilliphone.com

Abi sgp demişsinde seninkiler orjinal değil yan sanayi ürünleri ucuza bulman normal

Hocam dokusu falan gayet iyi tam istediğim gibi. Zaten 7 TL ye çakmanın bile çakması bulamadım xperia s için bu çok çok kaliteli. Dışı kauçuk gibi ama sert. Benim işimi görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

www.akilliphone.com

Burda beyaz kasa varmis. Telefonun siyahindan bunaldim iyice. Sizce alayim mi kalitesi nasildir. Yada servisinden mi degistirsem. Onunda fiyatini bilmiyom ama pahalidir acep

• quote:

Orijinalden alıntı: serco05

quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

Arkadaşlar konu sadece güncelleme üstüne ilerliyor,bence güncelleme önemli ama telefonu değiştirecek kadar da önemli değil.Sonuçta çoğu kişi eminim ki S'lerini tasarımı,şekli,prestiji ve kalitesi için aldı.O yüzden burada boş yere yazıp çizmek yerine bilen arkadaşlar Sony'i güncelleme konusunda nereden sıkıştıracağımızı yazarsa daha iyi olur.Emin olun devamlı mesaj atarım ve forumdan da katılım çok olur.
    Yol gösteren olursa daha yararlı olacaktır bence

Eray hocam sizi burada görmekte güzel :)

Ooooo çok sevindim denk geldiğimize :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fucjkan

quote:

quote:

quote:

quote:

www.akilliphone.com

Burda beyaz kasa varmis. Telefonun siyahindan bunaldim iyice. Sizce alayim mi kalitesi nasildir. Yada servisinden mi degistirsem. Onunda fiyatini bilmiyom ama pahalidir acep

kasa falan var ancak nasıldır bilemiyorum. ben şu ana kadar aldığım tüm kılıfları kapları paylaştım. en kalitelisi bu çıktı.

• 
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.