Şimdi Ara

Sony Xperia™ S | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
16.493
Cevap
74
Favori
772.146
Tıklama
Giriş
    838 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serco05

quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

Arkadaşlar konu sadece güncelleme üstüne ilerliyor,bence güncelleme önemli ama telefonu değiştirecek kadar da önemli değil.Sonuçta çoğu kişi eminim ki S'lerini tasarımı,şekli,prestiji ve kalitesi için aldı.O yüzden burada boş yere yazıp çizmek yerine bilen arkadaşlar Sony'i güncelleme konusunda nereden sıkıştıracağımızı yazarsa daha iyi olur.Emin olun devamlı mesaj atarım ve forumdan da katılım çok olur.
    Yol gösteren olursa daha yararlı olacaktır bence

Eray hocam sizi burada görmekte güzel :)

Ooooo çok sevindim denk geldiğimize :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: fucjkan

quote:

Orijinalden alıntı: qwdfbn

quote:

Orijinalden alıntı: gekren

quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

quote:

Orijinalden alıntı: gekren

arkadaşlar belki başına gelen olur. benim altta şerit bildirim ışığının altındaki plastik önlü arkalı xperia yazan kapak çatlamıştı. internette falan fiyatlar hep 30 40 tl. bir siteye denk geldim 10 tl ye buldum hatta siyah ve beyaz olarak aldım renkleri. ayrıca sgp nin de 2 adet kılıfına 15 tl ödedim. kargoyla şimdi geldi ve kılıflar bir harika onları da fotoğrafladım. reklam yapıyor denmesin diye firmayı daha sonra yazarım isteyen olursa.

hocam hangi site olduğunu yazar mısınız?

www.akilliphone.com

yedek parça ağırlıklı bir site ancak ben bile bu kadar uyguna alabileceğimi tahmin etmedim. kargo dahil 42 tl ye geldi bunların hepsi.

Abi sgp demişsinde seninkiler orjinal değil yan sanayi ürünleri ucuza bulman normal

Burda beyaz kasa varmis. Telefonun siyahindan bunaldim iyice. Sizce alayim mi kalitesi nasildir. Yada servisinden mi degistirsem. Onunda fiyatini bilmiyom ama pahalidir acep

kasa falan var ancak nasıldır bilemiyorum. ben şu ana kadar aldığım tüm kılıfları kapları paylaştım. en kalitelisi bu çıktı.
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    7841 Mesaj
    Xperia s te telefon belleği ve dahili depolama ne kadar beyler

Orijinalden alıntı: 44 plaka

32 gb ama 28 gb ı kullanılabilir halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen'in Pengueni -- 10 Nisan 2013; 19:47:34 >

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

32 gb ama 28 gb ı kullanılabilir halde

28 ise iyi ben 26 diye duymuştum sağol

|
    |

Orijinalden alıntı: darknorrec

quote:

Orijinalden alıntı: Commander_1905

Beyler dün sipariş ettiğim beyaz xperia s ime bugün kavuşmuş bulunmakla birlikte aranıza katılmanın da mutluluğunu yaşıyorum Zamanında kahrolasıcalar çok aşırı kötüledi telefonu ben de gidip s2 almıştım ama olsun zararın neresinden dönülse kardır meselesi.. Abi tükürürüm jeally bean'e ya sanki telefonun şuan çalışmasını engelleyen çok mühim bi sorun mu var ? bana göre güncellemeler telefonda önemli bir sorun varsa ya da olursa yayınlanmalı geç olsa da gelecek hani.. valla şahsen telefona hayran kaldım; abiler telefonunuzun kıymetini bilin... ; bence özellikleri falan bir yana sadece tasarım için alınır bu telefon ya arkadaşlar SUS haricinde kurmam gerekli bir program var mı ayrıca klasik android programlar ( skype, whatsapp, addafix, viber, battery hd, widget vs ) haricinde kurmamı tavsiye edeceğiniz program falan varsa yardımlarınızı bekliyorum; şimdiden sağolun, iyi forumlar..

fotoğrafa efekt uygulamak için bence pixlr express yükleyebilirsin.
    kısayol eklemek için Notification Toggle uygulaması bence olmazsa olmazlardan..
    video için mx player öneririm.
    navigasyon için sygic çok iyi
    internet için dolphin browser gayet kullanışlı
    açık uygulamaları kapatmak için Ram Booster iyi..........vs...

eyvallah hocam teşekkürler
    |
    |

• Binbaşı
    1388 Mesaj
    Bu arada sony update service ile sony pc companion arasındaki fark nedir; hangisi ne işe yarar yani güncelleme gelince hangisinden kurmam gerekicek ?

bence o kadar okumadan gıt bır s al :D ben aldgımda 20. sayfalardaydı halen bılgıler paylasılyıor :D

fiyatın düşmesini beliyorum. samsung galaxy s4 ile birlikte belki htc motorola gibi diğer markalarında o seviyede (xperia z, s4 gibi) yeni telefonları çıkarsa xperia s ucuzlar diye düşünüyorum. şöyle bir 1000'in altına düşerse kaçırılmaz bence, sony telefonların tasarımı çok iyi, klas duruyor.
    |
    |

Bu arada sony update service ile sony pc companion arasındaki fark nedir; hangisi ne işe yarar yani güncelleme gelince hangisinden kurmam gerekicek ?

güncelleme pc companion ilede kuruluyor,bildirim de geliyor ,ikiside aynı işe yarıyor bildiğim kadarıyla...
    quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

quote:

Orijinalden alıntı: imjustone

Benim sesle ilgili bi sıkıntım var. Arama yaptığım zaman karşı tarafı duyamıyorum ve benim de sesim gitmiyor. Hoparlöre aldığımda sıkıntı yok, kulaklıkta da sıkıntı yok, gayet rahat müzik de dinleyebiliyorum fakat aramalarda ve hatta oyunlarda ses gelmiyor. Telefonun kilidini açtığımda da normalde klik diye gelen ses de gelmiyor. Ses düzeylerini kontrol ettim, telefonu açıp kapattım ama bu sorun dünden beri devam ediyor. Var mı acaba yardımcı olabilecek?

Google play'den Volume Ace isimli programı indiriyosun ve kısık olan sesleri açıyorsun,oyun-klik sesi-kamera sesi vs. problemlerin çözülüyor

Aynı ses sorunu yeniden oluştu. Dediğin programı da indirdim ama nafile. Var mı acaba başka çözümü olan?

• Yarbay
    3462 Mesaj
    Arkadaşlar jb geldi mi

Orijinalden alıntı: elifednah

Arkadaşlar jb geldi mi

Malesef..

quote:

Arkadaşlar jb geldi mi

Malesef..

geleceğide yok gibi

quote:

quote:

Arkadaşlar jb geldi mi

Malesef..

geleceğide yok gibi

Aynen öyle, nisanın ortası geldi nerdeyse hala yok. Bi de az önce yukarıda bahsettiğim ses sorununa bi el atsanız be xperia s ahalisi. Telefonla konuşamıyorum vallahi..

|
    |

quote:

quote:

Arkadaşlar jb geldi mi

Malesef..

geleceğide yok gibi

Baya geç kalındı ama

|
    |

Orijinalden alıntı: yalindam

quote:

güncelleme pc companion ilede kuruluyor,bildirim de geliyor ,ikiside aynı işe yarıyor bildiğim kadarıyla...

Sağolun hocam, peki genel olarak hangisi tercih ediliyor ?

quote:

quote:

Update servis kullanılıyor genellikle

Arkadaşlar 1-2 ay önce toplu taşıma aracında Meteobüs'te yani telefonum çalındı Xperia arc adam montun cebinden çekmiş almış ruhum bile duymadı her neyse konu o değil bende telefoncu arkadaşımdan makul fiyata xperia s aldım çokta memnunum herkes gibi bekliyorum jb bu 4.0 da telefon çok kasılıyo belki performans artışıda gelir bunun konu ile ilgili bi beklenti varmı...

Birde telefon siyah olan model beyazı daha çok hoşuma gitti ama elinde siyah vardı arkadaşın bense ilerleyen zamanda servise gönderir taktırırım dedim kasa 2 gün önce aradım istanbuldaki telefonları açmıyo nedense ankarayı aradım asya telekom kadın dedi kasa değişimi 650 lira dedim yanlış anladınız herhalde ekran değil kasa evet beyefendş kasa değişim 650 dedi direk kapattım bu nedir yaa telefonu baştanmı imal ediyolar niye bu kadar pahalı çokmu işçiliği orjinal kasayı alıp ben yada telefocuya versem daha ucuza kapanmazmı bu iş....

• Binbaşı
    1388 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Update servis kullanılıyor genellikle

tamamdır hocam teşekkürler
    |
    |

• Binbaşı
    1580 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Arkadaşlar 1-2 ay önce toplu taşıma aracında Meteobüs'te yani telefonum çalındı Xperia arc adam montun cebinden çekmiş almış ruhum bile duymadı her neyse konu o değil bende telefoncu arkadaşımdan makul fiyata xperia s aldım çokta memnunum herkes gibi bekliyorum jb bu 4.0 da telefon çok kasılıyo belki performans artışıda gelir bunun konu ile ilgili bi beklenti varmı...

Birde telefon siyah olan model beyazı daha çok hoşuma gitti ama elinde siyah vardı arkadaşın bense ilerleyen zamanda servise gönderir taktırırım dedim kasa 2 gün önce aradım istanbuldaki telefonları açmıyo nedense ankarayı aradım asya telekom kadın dedi kasa değişimi 650 lira dedim yanlış anladınız herhalde ekran değil kasa evet beyefendş kasa değişim 650 dedi direk kapattım bu nedir yaa telefonu baştanmı imal ediyolar niye bu kadar pahalı çokmu işçiliği orjinal kasayı alıp ben yada telefocuya versem daha ucuza kapanmazmı bu iş....

ankara arayan herkese 650 diyor heralde. Bizim arkadaş suya düşürdü telefonu.. telefonu gönderdik kart vs değişecek 650 lira demişlerdi
    Bir yanlış anlaşılma olmalı dış kasa o kadar etmez yav

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.