Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (807. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
68
Favori
564.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende değiştirmeyi düşünüyorum ,gittigidiyordaki bataryalar gerçekten orijinal mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    Ben orjinal diye aldım,bana gelen energy marka bir bataryaydı,bir yıla yakın kullanıyorum orjinali aratmıyor iyi çıktı.
  • yalindam Y kullanıcısına yanıt
    peki şarz nasıl yanı sabah 8 de evden çıktık akşama kadar götürür mü :)

cihazın orjinal sıfır batryası ile hemen hemen aynı,götürmesi de götürmemeside sana bağlı :)
  • yalindam Y kullanıcısına yanıt
    Tamam .Saolun hocam iyi forumlar :)

• Tam bataryayı değiştireyim derken Miui romla karşılaştım batarya sorununa derman oldu 2 saat ekran açık 16 saat bekleme süresi alıyorum telefonu geri sevmeye başladım.

• Şuan xperia e4g kullanıyorum. Ama xperia P yi seviyorum. Orj batarya taktırıp kullanmaya devam ederim heralde.
    Stok rom kullanıyorum ama launcher olarak zero var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Herhangi bir stabilite sorunu yaşıyor musunuz? İnternetten güvenilir bir link verebilir misiniz ben bir kaç tane buldum ama pek bilgim olmadığından emin olamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serrikoc

Herhangi bir stabilite sorunu yaşıyor musunuz? İnternetten güvenilir bir link verebilir misiniz ben bir kaç tane buldum ama pek bilgim olmadığından emin olamadım?

Romları sadece xda'dan yükle.
    İngilizce sorun olursa sorabilirsin.

• Arkadaşlar malum şarj konusu beni de çıldırttı.. Yeni batarya alacağım ama yine de rom ile süreyi artırmak istiyorum.

Rom yüklemek için yardımcı olabilecek var mı? Daha önce denediğimde cwm ekranına geçmekte sorun yaşamıştım bu yüzden yükleyememiştim.@AlliedSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opwinston -- 24 Ağustos 2015; 19:55:34 >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Yanlış rom yükleyerek telefona geri dönülmez zararlar vermek istemiyorum. Şuanda kullandığım telefonun ekranı kırıldı ne zaman yarı yolda bırakacağı belli olmaz yakın zamanda rom yüklemeyi düşünüyorum. Eğer müsait olursanız yardım ederseniz memnun olurum.

Peki bu romun şarj açısından avantajları dışında dez avantajları mevcutt mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: serrikoc

Yanlış rom yükleyerek telefona geri dönülmez zararlar vermek istemiyorum. Şuanda kullandığım telefonun ekranı kırıldı ne zaman yarı yolda bırakacağı belli olmaz yakın zamanda rom yüklemeyi düşünüyorum. Eğer müsait olursanız yardım ederseniz memnun olurum.

Peki bu romun şarj açısından avantajları dışında dez avantajları mevcutt mu?

Aslında şuan askerdeyim, o yüzden müsait zamanım fazla yok. Ancak yardımcı olmaya çalışırım.

• xperia p siyah kasa ve kamera soketi elinde bulunan varsa pm atabilir..

• Xda da miui rom var ben onu yükeldim kendine geldi indir masaüstüne boot.imgyi çıkar telefonun ses açma tuşuyla bilgisayara tak flashtooldan fastboot moduyla flashla ondan sonra telefonu aç bilgisayarla işin kalmıyo titredikten sonra power tuşuna bas süerkli cwm gelir ordan tabi önceden romun zipini telefona atmayı unutma wipeleri yapıp zipi flaşla ilk açılış uzun sürüyo telefonun kendine gelmesi 1-2 gün sürdü bende
  • P nin kullanıcısı kalmadı galiba veya batarya sorunu milleti bezdirdi heralde... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

P nin kullanıcısı kalmadı galiba veya batarya sorunu milleti bezdirdi heralde... :)

telefonu kardeşime verdim hala kullanıyor
  • Cihazımı satmaya karar verdim, kozmetik olarak biraz sıkıntısı var onun dışında takır takır çalışıyor kerata :)

İlgilenenlere duyurayım buradan, ayrıntılı bilgi için PM atabilirsiniz, fiyatı da sizlere özel çıkartırım o yüzden buraya yazmadım, kolay gele

• Arkadaşlar geçen hafta c.tesi telefonun bataryasını değiştirdim. Paralel ithalat garantiliydi, delta garanti. 75 TL'ye değiştirdiler.
    Önceki pil sapıtmıştı. Şimdi batarya yüzdesi sapıtmıyor ama performansı çok iyi değil gibi.
    İşe başlarsam eger z3c, m4 aqua, z5c veya m5 alma niyetim var. Ama P'yi de seviyorum. O yüzden satmam heralde. Şuan TSF launcher kullanıyorum ve memnunum. Tavsiye ederim.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    hocam bu telefon tasarım ve kasa kalitesi anlamında gerçekten bir efsaneydi ama sony yazılım tarafında maalesef arkasında yeteri kadar duramadı. Yeni telefonlara bakıyorum da tasarım yönünden hiçbiri P nin yanından dahi geçemez
  • Tasarım boyut olarak çok seviyorum P'yi
    Günde 2-3defa şarj etmekten bıktım.
    Türkiye'de orginal bataryayı nereden temin edebilirim, yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pc-system1 -- 11 Kasım 2015; 13:36:04 >
  • 
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.