Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (711. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
70
Favori
564.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 ü nasıl yüklediysen 24 ü de aynen baştan yükleyeceksin. Yükleyince yorum yazarsa iyi olurdu me eksik ne tam öğrenmiş olurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizsilin -- 18 Ocak 2014; 17:23:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

23 ü nasıl yüklediysen 24 ü de aynen baştan yükleyeceksin. Yükleyince yorum yazarsa iyi olurdu me eksik ne tam öğrenmiş olurduk

Uzun iş o zaman :S Yani baştan flaşlama filan yapacaz
  • Bootloader.img yi flashtool ile flaslayacaksın ki çok kısa sürüyo bu. Sonra Cwm den romu flaslayacaksın

• Ben henüz hiçbir yazılım yüklemedim, nasıl yapılacağını bilmiyorum, nightly24!ü yüklemek için bana bir rehber sayfa önerisinde bulunabilir misiniz? Veya basitçe anlatabilir misiniz?
  • Changelog'da yazanlar ;

https://sites.google.com/site/androdevlinux/xperia-p/roms-what-s-working/cyanogenmod-11-xperia-p

Nightly-24

1. CWM touch Updated to 6.0.4.6
    2. Removed OMX closed source libs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENG_civ -- 18 Ocak 2014; 17:39:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

Bootloader.img yi flashtool ile flaslayacaksın ki çok kısa sürüyo bu. Sonra Cwm den romu flaslayacaksın

Neyse yüklemeye başlıyorum.
  • Beni düşündüren rom yüklemek değil. Rom yükleyince yedek uygulamaları geri yüklemek ve baştan klasörleri ayarlamak. Biraz uzun zaman alıyo. Yükleyince bluetooth ve kameradan panorama modunu deneyebilir misin. 23teki panorama modu jb deki panorama gibi kullanışlı değildi. Gözle görülür bi fark var mı acaba. Baştaki ram falan. Bende şimdi honami rom V8 var. Cm 10.2 yüklemeyi düşünüyordum

• ENG_civ E kullanıcısına yanıt
    2.si ne demek acaba :) anlaşılan 23ten çok büyük bi fark yok gibi olur

• yanlış yere oldu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem_adakoglu -- 18 Ocak 2014; 20:27:49 >
  • Arkadaşlar şuan telefonu onaracağım fakat başka bir usb kablo ile onarırsam sıkıntı çıkar mı acaba? orada uyarı vermiş kendi kablosuyla onarın diye ama buda gayet iyi ne kadar sıkıntı yaratabilir ki acaba bi sorayım dedim.
  • Rapz01 kullanıcısına yanıt
    Hocam PC Sony olmayan kabloları görmüyor. Kablo sony ise sıkıntı olmaz hocam ne olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

Hocam PC Sony olmayan kabloları görmüyor. Kablo sony ise sıkıntı olmaz hocam ne olacak :)

Sony değil nokia 5800 ile gelen usb kablosu :) sıkıntısız bir şekilde çalışıyor şuan onunla yapıyorum benim şarj aletinin giriş yeri biraz sorunlu o yüzden bununla yapıyorum başladım şuan umarım bir şey olmaz.
  • Rapz01 kullanıcısına yanıt
    Gördüyse iyi hocam. Bazı kabloları görmüyor. Görüyorsa sıkıntı olmaz hocam zaten 2 ucu belli kablo :)
  • Hanomi 4.2 kurdum bugün ama yine begenmedim. Kamera her yeni sürümde daha beter oluyor.
    4.1 de olan geç cevap verme vearama kaydı kasması yok ama yine pil 8 saati zor görüyor. Ram kullanımı da 600-700 mb lerde. Bıktım :/
    Yine 4.0 a dönecegim galiba :(

• ENG_civ E kullanıcısına yanıt
    son guncellemeyı yuklemeyın arkadaslar vıdeo oynatma kaldırılmıs vıdeo oynatılmıyo artık son suumde neden oldugunu anlamadım ama kaldırmıs percy. maclaw dıye bı gelıstırıcı var o portlamıstı anlasamamıslar galıba o tarz bıseyler dıyodu galıba o yuzden son surum vıdeo oynatmıyo
  • KİTKAT 4.4.2 İÇİN BİRDE BUNU DENEYİN İSTERSENİZ.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2603396

Şimdilik çalışmayan tek şey video kaydetme görünüyor.

NOT WORKING-
    =======

1. Rear Camera Video Recording

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judge7 -- 20 Ocak 2014; 18:29:53 >
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=618fd19df211d749164a9f11ba4afa11&t=2603396

bunu denemenizi tavsiye edeyim o zaman, okuduklarımdan anladığım yükleyenler beğenmiş. Ama arka kamera video kaydı yine çalışmıyor...
  • Cm 10.2 rc3 romunu kurdum telefona. Cwm ile honami klavye, radyo ve sony sketch kurmustum. Bunlari kurduktan sonra telefonu her acista android yeni surume guncelleniyor yazisi cikiyo. Honami klavye ve radyoyu titanium ile telefondan kaldirdim ama yine ayni yazi cikiyo. Bunu nasil halledebilirim. Honami romda da boyle olmustu

• benimde tek derdim 4.4 te kamera kaydı da yapan rom :D bizde mi geliştirsek acaba :D 4.1 in kamera yazılımını atamıyor muyuz 4.4 e
  • hocam peki yazılım guncelleme dısında memnun musun video oynatma ve kaydetme var mı ??? sıkıntı varmı baska ??
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.