Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (709. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sahintan

telefoncu benim telefoma 450 tl veriyor ondada sıfır bitane p6 var takas edimmi ? arkadaslar sizce 500 istiyor üste ??

Hocam bence 500 tl fazla. Sonuçta huawei yani 3-5 ay sonra kılıf bile bulunmaz o telefona çin siteleriyle boğuşursunuz bir parça lazım olsa bulunmaz. 400 anca verilir. Telefon çok şık ve iyi ona lafım yok:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geryeon -- 13 Ocak 2014; 1:14:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acil bi sorun var abimin telefonu xperia p vekamerayla ilgili şöyle bi sorunu var cihazı dikey tuttuğu halde fotoları böyle çekiyor varmı bi çözüm bilen acill yardım gerek

• Rica ederim ne demek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çeşm-i Siyah

Rica ederim ne demek :)

Hallettim hocam. Çok basit oldu. Çok teşekkür ederim :)

• Rapz01 kullanıcısına yanıt
    merhaba,Exdialer uygulamasını tavsiye ediyorum,ben ilk aldığım zamnlardan bu yana kullanıyorum, ayrıca bu probleme neden olan sebepden biride stamina modu bence,pasif edince kasma azalıyor..
  • Cm romunda dokunmatik tuşlarının ışıkları yanmıyor. Nasıl açılacak ?

• daha önce kullandığım p ile şimdi kullandığım L nin çektiği fotoları karşılaştırdım renklerde ve keskinlikde P çok önde yani P nin kamerası daha iyi ekrandada p önde

• hocam 4.3 te telefon kasması varmı ve video kaydı yapabiliyor muyuz ??? bende moonwalkerv8 nemesis 6.3 ile devam ediyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan.1905

daha önce kullandığım p ile şimdi kullandığım L nin çektiği fotoları karşılaştırdım renklerde ve keskinlikde P çok önde yani P nin kamerası daha iyi ekrandada p önde

Oleyy

• quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

merhaba,Exdialer uygulamasını tavsiye ediyorum,ben ilk aldığım zamnlardan bu yana kullanıyorum, ayrıca bu probleme neden olan sebepden biride stamina modu bence,pasif edince kasma azalıyor..

ex dialer kullanıyorum, arama kaydını her dakika temizliyorum stamina mod çoğu zaman pasif ama her seferinde o iğrenç kasma oluyor telefonu kırasım geliyor zor tutuyorum kendimi.
    Şuan aklıma olan tek şey iCS'ye dönüp telefonu satmak.
  • Rapz01 kullanıcısına yanıt
    Son olarak;cihazın dahili ve harici hafızasını formatla,sonra açılıp kendine geldikten sonra hiç bi işlem yapmadan onarım yap PC comp.dan,ben bu şekilde yaptım,düzelme oldu baya bi,100 aramdan belki birinde bu sıkıntı oldu veya olmadı,(rootlu ise rootu kaldır sonra format- onarım yap),düzelme olasılığı yüksek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahintan

hocam 4.3 te telefon kasması varmı ve video kaydı yapabiliyor muyuz ??? bende moonwalkerv8 nemesis 6.3 ile devam ediyom

Kayıt Vardı galiba hocam gayet akıcıydı vede 4.4e göre tercih edilebilir bence bende moonwalker v8 deyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

Son olarak;cihazın dahili ve harici hafızasını formatla,sonra açılıp kendine geldikten sonra hiç bi işlem yapmadan onarım yap PC comp.dan,ben bu şekilde yaptım,düzelme oldu baya bi,100 aramdan belki birinde bu sıkıntı oldu veya olmadı,(rootlu ise rootu kaldır sonra format- onarım yap),düzelme olasılığı yüksek..

Peki yarın yapacağım umarım düzelir çok çektiriyor çünkü gelen aramaları açmak istemiyorum artık.
  • herkese selam. telefonumda cm 11 yüklüydü. 1-2 gündür kendiliğinden reset atmaya başladı telefon. şimdi kapandı ve sony yazısında kalıyo. honami rom v8 ya da cm 10.3 yüklemek istiyorum. hangisini tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizsilin -- 15 Ocak 2014; 13:46:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

herkese selam. telefonumda cm 11 yüklüydü. 1-2 gündür kendiliğinden reset atmaya başladı telefon. şimdi kapandı ve sony yazısında kalıyo. honami rom v8 ya da cm 10.3 yüklemek istiyorum. hangisini tavsiye edersiniz

10.2 11 e göre iyi bence hocam. Ama en memnun kaldığım, stock rom kökenli honami moonwalker v8.

• Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkür ederim honami romunu kuruyorum
  • Hocam nemesis kernelle kullanmanızı öneririm stock kernelle akıcılık çok iyi değildi sanki. Romdan sonra orada addon denilen yerde yeni widgetlar, mesajlaşma uyg., felan var. Onlarıda yüklersen iyi olur

• Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    nemesis kernelide indiriyorum. widgetları görmemiştim teşekkür ederim onları da indiririm.
  • azizsilin A kullanıcısına yanıt
    flashtoolla xperia p jb romunu flaşlayacam ama bi türlü flashmodea alamıyorum telefonu. ses kısma tuşuna basılı tutmuyo muyuz kabloyu takarken. yeşıl led yanıyo ama sönuyo sonra. her zaman bu sorun oluyo ya nerde yanlış yaptıgımı da bılmıyorum
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2450632 bu nasıl yükleniyo yardımcı olur musunuz
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.