Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (507. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinensis

rehber ve msj yeri hala beyaz

cihazı rootlu olanlara siyah rehber ve mesaj uygulaması verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

quote:

Dün verdiğiniz 4shared linkli root lu rom u indiremedim sıkıntı vardı heralde linkte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen Jb yi ilk aldık, bu sefer şans gülmedi flashlayım bari bugün zaman bulabilirsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

quote:

quote:

Dün verdiğiniz 4shared linkli root lu rom u indiremedim sıkıntı vardı heralde linkte

linkleri değiştirdim ayrıca rootlu değil rootlu istiyorsan verebilirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer bu son çıkan sorunsuz room ise verirseniz iyi olur ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: dursunn

quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Orijinalden alıntı: pff1

bu telefonu goldtan almayı düşünüyorum fiyatı şuan 749 lira fakat şu paralel ithalat olayı canımı sıkıyor biraz güncellemelerde de sıkıntı oluyor galiba goldtan alan varsa yardımcı olabilir mi telefondan memnunlar mı garanti konusunda bi sıkıntı yaşadılar mı ve özellikle şarjı kaç gün gidiyor ? genel olarakta telefonu kullananlar artılarını eksilerini yazarlarsa sevinirim diğer mesajlarda çoğu kez yazılmıştır belki ama goldtaki indirim bitmeden karar vermek istiyorum çok mesaj var hepsini okuyacak kadar vaktim yok ne yazık ki şimdiden teşekkürler

Millet güncelleme derdine düşmüş, sizin mesaj arada kalmış. Ben bildiklerimi aktarayım..

Paralel ithalat alan arkadaşların birçoğu çok sıkıntı çekti, çekiyorlar. Hem güncelleme geç geliyor. Tek sorun bu olsa yine iyi. Telefonlar sanki spot malı gibi, çoğu problemli oluyor. Sim kart sorun çıkartıyor, orası öyle, şurası şöyle. Orijinal alanların çoğunun yaşamadığı sorunları yaşıyor çoğu paralel ithalat kullanıcıları. Çoğu paralel ithalat alan kullanıcı keşke almasaydım diyor. Ben de bunu gördüğüm için paraya biraz daha kıyıp orijinal aldım, mutluyum. Size de tavsiye ederim.

Şarjı bence abartıldığı gibi kötü değil. Ben edge hızında internet kullanıyorum. 3G'de biraz fazla yiyor şarjı. Edge hızında 3 saat internet, 30 dk konuşma, 20-30 fotoğraf çekimi ile yaklaşık 1 gün gidiyor şarjı. Az kullanımda 2 gün gider. Hiç kullanmazsanız 4 gün gider. Hepsi tarafımdan denenmiştir.

Telefondan son derece memnunum, tavsiye ederim. Ben 900 TL'ye electroworld'den 1 ay önce orijinal garantili aldım...

Paralel ithalatların sorunlu olması derken nasıl bir mantık güdüyorsunuz anlamadım. Sony iki ayrı fabrikada üretmiyor bunları. Hepsini aynı yerde üretiyor. 1. kalite 2. kalite diye bir olay yok yani. Sony garantili cihazlardaki parça ve vida sayıları aynı. vida artırma gibi bir durum yok yani :)

Fark sadece arıza durumunda cihazı Sony servislerine ya da paralel ithalatı yapan şirketin kendi servislerine mi götürebileceğinle ilgili. Birde kutudan bazı aksesuarlar çıkmayabiliyor. Mesela Smart Tag Nfc etiketler gibi. Varsın güncelleme 1 ay geç gelsin. Eğer bunlar senin için önemli değil aradaki farka değer dersen gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ben cihazı paralel ithalat 705 TL ye aldığımda Sony garantili en düşük fiyat 850 TL idi.

aslında düşünüldüğü zaman zaten garantiyle çokta işi olmuyo insanın şuan kullandığım telefon yaklaşık 3-4 senelik bi kere gitti garantiye o da benim hatamdan dolayı sim kart sıkıştı içine . işim düşersede gold a göndericem zaten onlarla muhatap olucam daha öncede dediğim gibi öğrenciyim sonuçta yeri geliyor 1-2 liranın bile hesabını yapmak durumunda oluyoruz :) bi yanda da teknoloji biraz şans işi benimde pek şanslı olduğum söylenemez eskiden gider telefoncudan alırdık telefonu bir şey olduğunda da onlar yardımcı oldu artık internet devri olunca bu paralel ithalat olayı da çıktı ortaya telefonu alırsam en aşağı 3-4 sene kullanmayı düşünüyorum paralel ithalattan dolayı ne gibi sorunlarla karşılaşacağımı onun için merak ediyorum kullananlardan fikir almak en güzeli peki siz hangi siteden aldınız ? paket içeriği dışında başka bi sorunla karşılaştınız mı ? şarj süresi yeterli mi genel olarak telefondan memnun musunuz ?
  • quote:

quote:

cevapladığın için teşekkürler arada 150 lira gibi bi fark var o biraz düşündürüyor öğrenciyiz ne de olsa :) peki orijinal olarak bulabileceğim siteler hangileri bildiklerini yazabilir misin? çoğunda paralel ithalat çünkü

İşte şu an size zor geliyor belki o parayı vermek. Ama ileride belki daha fazlası çıkacak cebinizden? Bunu da düşünüyor musunuz?

Electroworld, Ereyon, Teknosa. Başka da yok sanırsam.

tekrardan teşekkür ederim farklı yorumları da bekliyorum son olarak foruma da bi göz atıp bi karar vericem artık :)
  • Beyler yebi güncellemeyi yükleyenler bir zahmet arama ekranından haber etsinler en çok sorun çıkaran yer orası benim için aramaya basıyorum gecikiyor beni arayanı kabul edecem gecikiyor kafayı yemek üzereyim. Onarmayı düşünüyordum fakat bu güncelleme iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

Beyler yebi güncellemeyi yükleyenler bir zahmet arama ekranından haber etsinler en çok sorun çıkaran yer orası benim için aramaya basıyorum gecikiyor beni arayanı kabul edecem gecikiyor kafayı yemek üzereyim. Onarmayı düşünüyordum fakat bu güncelleme iyi oldu

Düzeldi diye biliyorum fakat henüz denemedim kendim deneyince yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat!

quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

Beyler yebi güncellemeyi yükleyenler bir zahmet arama ekranından haber etsinler en çok sorun çıkaran yer orası benim için aramaya basıyorum gecikiyor beni arayanı kabul edecem gecikiyor kafayı yemek üzereyim. Onarmayı düşünüyordum fakat bu güncelleme iyi oldu

Düzeldi diye biliyorum fakat henüz denemedim kendim deneyince yazarım

Çok iyi olur ya arama ekranı özellikle onu deneyince bana bi yazarsan sevinirim. Yoksa onarım falan yapmayı denicem henüz güncelleme gelmemiş bana.
  • bugün telefonu teknosa da gördüm fiyatı 849 tl idi. belki turuncu indirimle falan fiyatı daha da düşebilir ama telefonu turuncu indirime dahil ederler mi orasını bilmem.
  • Yapanlar yorumlarını esirgemesin detaylı yorumlara ihtiyacımız var ;) Ekran görüntüsü kendi kendine değişiyodu gibi bir sorun vardı devam ediyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aşil20

Yapanlar yorumlarını esirgemesin detaylı yorumlara ihtiyacımız var ;) Ekran görüntüsü kendi kendine değişiyodu gibi bir sorun vardı devam ediyormu ?

Yok hocam o sorun ortadan kalktı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer bu son çıkan sorunsuz room ise verirseniz iyi olur ;)

bu rootlu olan

http://www.4shared.com/zip/yO8OeVG6/Pree_Rooted_LT22i_JB_62A1100_C.html
    oradaki tüm dosyaları indiriyorsun.
  • Arkadaşlar sizde yakın çekimde düşük ışıkta çekerken resim böyle oluyor mu ? Flaşlı ve uzak çekim falan sorun yok ama yakın flaşsız örnekteki gibi kızıllık oluyor lenste mi sorun var kronik mi ?

http://www.4gp.tw/e016/1371199328632.jpg

• beyler İCS de ram durumu benim hep 400 lerde 400 ramde boşta gözüküyor JB de nasıl yaa bişiler söleyin cesaretlendirinde güncelliyim hiç içim el vermiyor yoksa :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dursunn

quote:

quote:

bu telefonu goldtan almayı düşünüyorum fiyatı şuan 749 lira fakat şu paralel ithalat olayı canımı sıkıyor biraz güncellemelerde de sıkıntı oluyor galiba goldtan alan varsa yardımcı olabilir mi telefondan memnunlar mı garanti konusunda bi sıkıntı yaşadılar mı ve özellikle şarjı kaç gün gidiyor ? genel olarakta telefonu kullananlar artılarını eksilerini yazarlarsa sevinirim diğer mesajlarda çoğu kez yazılmıştır belki ama goldtaki indirim bitmeden karar vermek istiyorum çok mesaj var hepsini okuyacak kadar vaktim yok ne yazık ki şimdiden teşekkürler

Millet güncelleme derdine düşmüş, sizin mesaj arada kalmış. Ben bildiklerimi aktarayım..

Paralel ithalat alan arkadaşların birçoğu çok sıkıntı çekti, çekiyorlar. Hem güncelleme geç geliyor. Tek sorun bu olsa yine iyi. Telefonlar sanki spot malı gibi, çoğu problemli oluyor. Sim kart sorun çıkartıyor, orası öyle, şurası şöyle. Orijinal alanların çoğunun yaşamadığı sorunları yaşıyor çoğu paralel ithalat kullanıcıları. Çoğu paralel ithalat alan kullanıcı keşke almasaydım diyor. Ben de bunu gördüğüm için paraya biraz daha kıyıp orijinal aldım, mutluyum. Size de tavsiye ederim.

Şarjı bence abartıldığı gibi kötü değil. Ben edge hızında internet kullanıyorum. 3G'de biraz fazla yiyor şarjı. Edge hızında 3 saat internet, 30 dk konuşma, 20-30 fotoğraf çekimi ile yaklaşık 1 gün gidiyor şarjı. Az kullanımda 2 gün gider. Hiç kullanmazsanız 4 gün gider. Hepsi tarafımdan denenmiştir.

Telefondan son derece memnunum, tavsiye ederim. Ben 900 TL'ye electroworld'den 1 ay önce orijinal garantili aldım...

Paralel ithalatların sorunlu olması derken nasıl bir mantık güdüyorsunuz anlamadım. Sony iki ayrı fabrikada üretmiyor bunları. Hepsini aynı yerde üretiyor. 1. kalite 2. kalite diye bir olay yok yani. Sony garantili cihazlardaki parça ve vida sayıları aynı. vida artırma gibi bir durum yok yani :)

Fark sadece arıza durumunda cihazı Sony servislerine ya da paralel ithalatı yapan şirketin kendi servislerine mi götürebileceğinle ilgili. Birde kutudan bazı aksesuarlar çıkmayabiliyor. Mesela Smart Tag Nfc etiketler gibi. Varsın güncelleme 1 ay geç gelsin. Eğer bunlar senin için önemli değil aradaki farka değer dersen gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ben cihazı paralel ithalat 705 TL ye aldığımda Sony garantili en düşük fiyat 850 TL idi.

Ben de biliyorum telefonların bir farkının olmadığını. Ama şu konuda hiç dikkat etmediniz mi sorun yaşayanların büyük çoğunluğunun paralel telefonlar olduğuna? Çoğu ithalatçı firma en basit sorunda bile problem çıkarıyorlar, telefonu aynen geri yolluyorlar bozuk şekilde. Ya da format atıp yolluyorlar. İLGİLENMİYORLAR. Adam aynı sorundan dolayı telefonu 3 kere yolluyor servise. Firma 3ünde de format atıp geri yolluyor. Onu da 19. iş günü yapıyor. Bu sorunu yaşayan bu konuda, bu telefonu kullanan birisi. Ha, telefonun kendi ana servisi çok mu iyi? Hayır. Ama en azından ötekilerden iyidir. Bir de şöyle sorayım size, 70-80 bin tl verip 2013 model sıfır bir araba aldığınızı düşünün. Ona nasıl bakarsınız, gözünüz gibi değil mi? Peki bir yerinde sıkıntı çıkardığını düşünelim aldıktan belli bir süre sonra. Siz onu gidip sanayide adı bilinmeyen, ve ya küçük çaplı bir dükkana mı götürürsünüz ya da aldığınız markanın orijinal servisine mi götürürsünüz? Herkesin kendi tercihi. Ben her zaman işimi garantiye alırım. Zaten 40 yılda bir telefon alıyorum. Azıcık daha vereyim de orijinal olsun kanaatindeyim. Herkesin görüşüne saygım vardır...

• Yahu bu jb nin ustune bir guncelleme daha mi geldi?bayadir giremiyorum haberim yok.ve pc compnation dan gozukuyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: revolutionx

bugün telefonu teknosa da gördüm fiyatı 849 tl idi. belki turuncu indirimle falan fiyatı daha da düşebilir ama telefonu turuncu indirime dahil ederler mi orasını bilmem.

sağolasın bakarım netten
  • bende de görünmüyor hala jb i dağıtımın ilk günü almıştım.
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.