Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (506. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farklı bir rom indirmiştim onla karıştırdım hocam çok pardon şimdi flashlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Farklı bir rom indirmiştim onla karıştırdım hocam çok pardon şimdi flashlıyorum

kolay gelsin bakem
  • Benim hatunun telefona da gelmiş güncelleme şimdi indiriyor bakalım neler değişmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SxXXxN

Benim hatunun telefona da gelmiş güncelleme şimdi indiriyor bakalım neler değişmiş :)

ses çok güzel olmuş ben şahsen beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pff1

bu telefonu goldtan almayı düşünüyorum fiyatı şuan 749 lira fakat şu paralel ithalat olayı canımı sıkıyor biraz güncellemelerde de sıkıntı oluyor galiba goldtan alan varsa yardımcı olabilir mi telefondan memnunlar mı garanti konusunda bi sıkıntı yaşadılar mı ve özellikle şarjı kaç gün gidiyor ? genel olarakta telefonu kullananlar artılarını eksilerini yazarlarsa sevinirim diğer mesajlarda çoğu kez yazılmıştır belki ama goldtaki indirim bitmeden karar vermek istiyorum çok mesaj var hepsini okuyacak kadar vaktim yok ne yazık ki şimdiden teşekkürler

Millet güncelleme derdine düşmüş, sizin mesaj arada kalmış. Ben bildiklerimi aktarayım..

Paralel ithalat alan arkadaşların birçoğu çok sıkıntı çekti, çekiyorlar. Hem güncelleme geç geliyor. Tek sorun bu olsa yine iyi. Telefonlar sanki spot malı gibi, çoğu problemli oluyor. Sim kart sorun çıkartıyor, orası öyle, şurası şöyle. Orijinal alanların çoğunun yaşamadığı sorunları yaşıyor çoğu paralel ithalat kullanıcıları. Çoğu paralel ithalat alan kullanıcı keşke almasaydım diyor. Ben de bunu gördüğüm için paraya biraz daha kıyıp orijinal aldım, mutluyum. Size de tavsiye ederim.

Şarjı bence abartıldığı gibi kötü değil. Ben edge hızında internet kullanıyorum. 3G'de biraz fazla yiyor şarjı. Edge hızında 3 saat internet, 30 dk konuşma, 20-30 fotoğraf çekimi ile yaklaşık 1 gün gidiyor şarjı. Az kullanımda 2 gün gider. Hiç kullanmazsanız 4 gün gider. Hepsi tarafımdan denenmiştir.

Telefondan son derece memnunum, tavsiye ederim. Ben 900 TL'ye electroworld'den 1 ay önce orijinal garantili aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

bu telefonu goldtan almayı düşünüyorum fiyatı şuan 749 lira fakat şu paralel ithalat olayı canımı sıkıyor biraz güncellemelerde de sıkıntı oluyor galiba goldtan alan varsa yardımcı olabilir mi telefondan memnunlar mı garanti konusunda bi sıkıntı yaşadılar mı ve özellikle şarjı kaç gün gidiyor ? genel olarakta telefonu kullananlar artılarını eksilerini yazarlarsa sevinirim diğer mesajlarda çoğu kez yazılmıştır belki ama goldtaki indirim bitmeden karar vermek istiyorum çok mesaj var hepsini okuyacak kadar vaktim yok ne yazık ki şimdiden teşekkürler

Millet güncelleme derdine düşmüş, sizin mesaj arada kalmış. Ben bildiklerimi aktarayım..

Paralel ithalat alan arkadaşların birçoğu çok sıkıntı çekti, çekiyorlar. Hem güncelleme geç geliyor. Tek sorun bu olsa yine iyi. Telefonlar sanki spot malı gibi, çoğu problemli oluyor. Sim kart sorun çıkartıyor, orası öyle, şurası şöyle. Orijinal alanların çoğunun yaşamadığı sorunları yaşıyor çoğu paralel ithalat kullanıcıları. Çoğu paralel ithalat alan kullanıcı keşke almasaydım diyor. Ben de bunu gördüğüm için paraya biraz daha kıyıp orijinal aldım, mutluyum. Size de tavsiye ederim.

Şarjı bence abartıldığı gibi kötü değil. Ben edge hızında internet kullanıyorum. 3G'de biraz fazla yiyor şarjı. Edge hızında 3 saat internet, 30 dk konuşma, 20-30 fotoğraf çekimi ile yaklaşık 1 gün gidiyor şarjı. Az kullanımda 2 gün gider. Hiç kullanmazsanız 4 gün gider. Hepsi tarafımdan denenmiştir.

Telefondan son derece memnunum, tavsiye ederim. Ben 900 TL'ye electroworld'den 1 ay önce orijinal garantili aldım...

Gayet güzel demişsin. 100 tl eksik verip 2-3 sene kullanacağın telefonda sürekli sıkıntı yaşayacağına 100 tl fazla ver keyfine bak.
  • Klavye, ses ve büyüteç sorunun geçmesine sevindim. Şu an güncelleme gelmemiş gözüküyor. Geldiğinde ben de yükleme yapacağım.
  • Klavye sorunu çözülüyorsa iyi gelince yükleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesgolt

Gayet güzel demişsin. 100 tl eksik verip 2-3 sene kullanacağın telefonda sürekli sıkıntı yaşayacağına 100 tl fazla ver keyfine bak.

Gerçekler böyle hocam. Şu konuda ne kadar şikayet eden varsa neredeyse hepsi paralel ithalat telefonlar. Hiç bu riske girmeyip orijinal almak daha mantıklı. Belki 100 TL kazanacaksınız ama, yaşadığınız strese deymeyecek...
  • quote:

quote:

Gerçekler böyle hocam. Şu konuda ne kadar şikayet eden varsa neredeyse hepsi paralel ithalat telefonlar. Hiç bu riske girmeyip orijinal almak daha mantıklı. Belki 100 TL kazanacaksınız ama, yaşadığınız strese deymeyecek...

Güncellemeyi yükledin mi veya yükleyecek misin
  • quote:

Güncellemeyi yükledin mi veya yükleyecek misin

Pil kalibrasyonu yaptım 2 gün önce. Yani daha yeni fabrika ayarına döndüm. Şu an yüklemeyi düşünmüyorum. Biraz vakit geçsin, otursun. Gerçekten faydası olacaksa yükleyeceğim. Beklemedeyim şu an.
  • quote:

quote:

quote:

cevapladığın için teşekkürler arada 150 lira gibi bi fark var o biraz düşündürüyor öğrenciyiz ne de olsa :) peki orijinal olarak bulabileceğim siteler hangileri bildiklerini yazabilir misin? çoğunda paralel ithalat çünkü
  • Bana güncelleme daha gelmemiş birkaç güne gelir yüklerim

• Paralel ithalat kullanıyorum. Az önce pc companion a baktım. Güncelleme gelmiş ama internet yavaş olduğu için sonraya bıraktım.

• benimkide paraler ithalat daha demin baktım direk gelmiş JB 1 buçuk ay beklemiştim gelmemişti bugun baktım 6.2.A.0.100 GÜNCELLEMESİNİ buldu yani fix güncelleme ile birlikte gelmiş :D yükleyenler buraya yazsın... Kendi kendine ekran fotosunun değişmesi gibi bir sorunda vardı o düzelmişmi ? Ben hala 4.0.4 teyim nebileyim bu rom un farklı bir havası var siyahlar çogunlukta :D msj yeri olsun tel yeri olsunn.. jb fix te hala beyazmı neler olmuş neler bitmiş az bişey anlatında ona göre yükliyicem...
  • quote:

cevapladığın için teşekkürler arada 150 lira gibi bi fark var o biraz düşündürüyor öğrenciyiz ne de olsa :) peki orijinal olarak bulabileceğim siteler hangileri bildiklerini yazabilir misin? çoğunda paralel ithalat çünkü

İşte şu an size zor geliyor belki o parayı vermek. Ama ileride belki daha fazlası çıkacak cebinizden? Bunu da düşünüyor musunuz?

Electroworld, Ereyon, Teknosa. Başka da yok sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Bana güncelleme daha gelmemiş birkaç güne gelir yüklerim

Senin paralel miydi hocam? Ben orijinal sanıyordum.
  • quote:

quote:

Paralel ithalatların sorunlu olması derken nasıl bir mantık güdüyorsunuz anlamadım. Sony iki ayrı fabrikada üretmiyor bunları. Hepsini aynı yerde üretiyor. 1. kalite 2. kalite diye bir olay yok yani. Sony garantili cihazlardaki parça ve vida sayıları aynı. vida artırma gibi bir durum yok yani :)

Fark sadece arıza durumunda cihazı Sony servislerine ya da paralel ithalatı yapan şirketin kendi servislerine mi götürebileceğinle ilgili. Birde kutudan bazı aksesuarlar çıkmayabiliyor. Mesela Smart Tag Nfc etiketler gibi. Varsın güncelleme 1 ay geç gelsin. Eğer bunlar senin için önemli değil aradaki farka değer dersen gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ben cihazı paralel ithalat 705 TL ye aldığımda Sony garantili en düşük fiyat 850 TL idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dursunn -- 14 Haziran 2013; 8:50:59 >
  • rehber ve msj yeri hala beyaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aşil20

benimkide paraler ithalat daha demin baktım direk gelmiş JB 1 buçuk ay beklemiştim gelmemişti bugun baktım 6.2.A.0.100 GÜNCELLEMESİNİ buldu yani fix güncelleme ile birlikte gelmiş :D yükleyenler buraya yazsın... Kendi kendine ekran fotosunun değişmesi gibi bir sorunda vardı o düzelmişmi ? Ben hala 4.0.4 teyim nebileyim bu rom un farklı bir havası var siyahlar çogunlukta :D msj yeri olsun tel yeri olsunn.. jb fix te hala beyazmı neler olmuş neler bitmiş az bişey anlatında ona göre yükliyicem...

Ben de tam resmi olmayan yoldan güncelleyecektim. İyi ki beklemişim

• 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.