Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 20 gündür telefonu kullanıtyorum, oldukça da memnunum ama bir sıkıntım var:
    Durup dururken sim kartı görmemezlik yapıyor Sim kartı çıkarınca sim kart çıkarıldı telefon yeniden başaltılıyor diyor ondan sonra düzeliyor ama can sıkıcı bi olay. Bu sorunu yaşayan kimse var mı ve/veya çözüm önerisi olan var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepuscule

Yaklaşık 20 gündür telefonu kullanıtyorum, oldukça da memnunum ama bir sıkıntım var:
    Durup dururken sim kartı görmemezlik yapıyor Sim kartı çıkarınca sim kart çıkarıldı telefon yeniden başaltılıyor diyor ondan sonra düzeliyor ama can sıkıcı bi olay. Bu sorunu yaşayan kimse var mı ve/veya çözüm önerisi olan var mı??

Hani telfonlara sim kart takınca pili yerinden çıkartırsın ya bu da işte öyle ama tek fark sen yeniden başlatmıyon o senin yerine yapıyor bizde de aynı şekil simi çıkartınca yeniden başlatıyor ..bu arada jb gelsin artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia p nin ekranı gorilla glass mı acaba resmi sitede ekran üzerine kırılmaz katman yazıyor...

• pil hakkında bende birşey söyleyeyim telefonu yaklaşık 4 aydır kullanıyorum önceleri çok oyun oynama internet felan derken çok çabuk bitiyordu şimdilerde oyun felan da pek oynamıyorum ve pil baya gitmeye başladı asıl şaşırtan ise vodafone de iken 3g yi kapatınca internet çok yavaş olduğu için 3g açık geziyordum ve ihtiyacım olduğunda interneti açıyordum 1 hafta önce avea ya geçtim ve telefonun şarjı çok daha uzun gitmeye başladı gündüz çok fazla kullanmama rağmen hiç şarja takma ihtiyacım olmadı öncesinde genellikle saat 3 veya 4 gibi takmam gerekebiliyordu ayrıca 5 gündür 3g kapalı kullanıyorum ve avea nın interneti çok hızlı diğeri ile fark yok gibi ve akşam eve giderken yüzde 30 yüzde 40 ile gidiyorum internet de hep açık şuan telefondan 2 kat daha memnunum
  • arkadaşlar telefonu almaya düşünüyorum fakat okuduğum yorumlara göre paket içeriği tam çıkmıyor şarj adaptörü vs. ve garanti olayı kafamı kurcalıyor hb'den 860lira verip ithalatçı firma garantili olan tel başka sitede 750tl olanı da var bunu almak daha mı mantıklı fikirlerini merak ediyorum
  • JB gelsede aksak artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PunisheeR_

arkadaşlar telefonu almaya düşünüyorum fakat okuduğum yorumlara göre paket içeriği tam çıkmıyor şarj adaptörü vs. ve garanti olayı kafamı kurcalıyor hb'den 860lira verip ithalatçı firma garantili olan tel başka sitede 750tl olanı da var bunu almak daha mı mantıklı fikirlerini merak ediyorum

Usta ben gold dan aldim. Şarj uyumlu değil sadece mesaj attim adaptör yollayacaklar. Paralel ithalat ürünleri büyük firmalardan almak mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelo05

quote:

arkadaşlar telefonu almaya düşünüyorum fakat okuduğum yorumlara göre paket içeriği tam çıkmıyor şarj adaptörü vs. ve garanti olayı kafamı kurcalıyor hb'den 860lira verip ithalatçı firma garantili olan tel başka sitede 750tl olanı da var bunu almak daha mı mantıklı fikirlerini merak ediyorum

Usta ben gold dan aldim. Şarj uyumlu değil sadece mesaj attim adaptör yollayacaklar. Paralel ithalat ürünleri büyük firmalardan almak mantıklı.

ben telefonumu sony garantili aldım alabilirsen bence sende öyle al ama bütçen kısıtlıysa goldtan al en azından bir problem yaşarsan goldla muhatap olursun ;-)

• bütçem 900tl daha üstünü vermem bi telefon için bu yüzden en mantıklısı bu telefon geldi hem özellikleri hem tasarımı olsun fakat nerden alacağımı tam kestiremedim. paralel ithalat olsa bile dediğiniz gibi bilindik firmalardan alırım madem
  • quote:

bütçem 900tl daha üstünü vermem bi telefon için bu yüzden en mantıklısı bu telefon geldi hem özellikleri hem tasarımı olsun fakat nerden alacağımı tam kestiremedim. paralel ithalat olsa bile dediğiniz gibi bilindik firmalardan alırım madem

bilindik firma olsun hem için daha rahat eder ayrıca bu fiyata bulunabilecek en iyi telefon bence
  • bende öyle düşünüyorum s3 mini falan ilgimi çekmiyor
  • Telefonun kutusundan çıkan ekran koruyucuyu yapıştırdım ama baloncuklar kaldı ben de çıkarttım;
    Tekrar bu ekran koruyucu takılır mı ve birisi bana ekran koruyucu takmanın püf noktalarını açıklayabilir mi?
  • Hocam Bunu Bimeks ten alan varmı 869 Liraya Acaba? Bu Bütçeye En iyi Telefon Gibi Duruyor Ama?
  • Arkadaşım p aldı kutunun içinden smart tags (nfc akıllı etiketi) çıkmamış sizinkiler de çıktı mi.???

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.Frankenstein

Arkadaşım p aldı kutunun içinden smart tags (nfc akıllı etiketi) çıkmamış sizinkiler de çıktı mi.???

okuduğum yorumlara göre sanırım çoğunda çıkmıyor
  • quote:

quote:

Arkadaşım p aldı kutunun içinden smart tags (nfc akıllı etiketi) çıkmamış sizinkiler de çıktı mi.???

Mesajı ben eksiledim k.bakma.. Tamam saol bizde paralel ithalat diye mi çıkmadı diye sıkıntı yapmıştık sorun yok o zaman...

• quote:

Orijinalden alıntı: atat54

Telefonun kutusundan çıkan ekran koruyucuyu yapıştırdım ama baloncuklar kaldı ben de çıkarttım;
    Tekrar bu ekran koruyucu takılır mı ve birisi bana ekran koruyucu takmanın püf noktalarını açıklayabilir mi?

Takarsın takmasına da çıkarınca mutlaka toz kıl parçacıkları yapışmıştır ona, pek hos durmaz.
    Yenisini 5-10 tl ye cok rahat bulursun. Ben daha önce çıkarıp taktım cogu kez ama telefonu yenı alınca heyecan mı yaptım nedır yanlıs taktım :D Sonra ikincisini düzgün şekilde taktım hiç belli olmuyor.
    Sana tavsiyem, yapıştıracağın kısmı aralamaya başladığın an sadece ekrana yapıştırabileceğin kadarını çıkar ve yara bandı takar gibi söktüğün kısmı direk ekrana düzgün bir şekilde tak. İlk teması düzgün yapmaya özen göster yoksa gerisi yamuk oluyor. ilk temastan sonra yavaş yavaş açtığın miktar kadarını ekrana yapıştır, arada hiçbir şekilde hava kabarcığı kalmaz. Böylece tek tek kabarcıkları sert bir kartla cihazın köşesınden tahlıye etmekle ugrasmazsın
  • quote:

quote:

quote:

Mesajı ben eksiledim k.bakma.. Tamam saol bizde paralel ithalat diye mi çıkmadı diye sıkıntı yapmıştık sorun yok o zaman...

Sony garanti=eksiksiz kutu içeriği
    başkaları da eksiksiz içerik yollayabilir ama dikkat edin hepsinde " kutu içeriği değiştirilebilir" diye yazıyolar. Zaten çogu data kablosu, kendi sitelerinde satılan 2-3 tl lik kablolar. Onu da hediye edip eksik içeriği tamamlıyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

önemli değil sağlık olsun bende alacağım büyük ihtimal bende de çıkmaz sonradan temin edeceğim bi şekilde
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.