Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaslar sızce htc sensation xe 32 gb hafıza kartlı ıle xperia p takas edılır mı sızce hangısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BernaGs2

slm arkadaslar sızce htc sensation xe 32 gb hafıza kartlı ıle xperia p takas edılır mı sızce hangısı

Ben öyle bir işe girmem açıkçası. Ram 768 mb falan ayrıca sanırım Jelly Bean de almıyor.
    Yani elindeki telefondan eğer artı olarak görüyorsan ekranı büyük biraz o kadar.
    Onun dışında P'nin ekran kalitesini onda bulacağını düşünüyorsan büyük yanılırsın.
    Ayrıca 32 gb kart vermiş olması seni cezbetmemeli çünkü class kaç ? 2 mi 10 mu 8 mi ?
    10 liraya 32 gb hafıza kartı almak mümkün.
  • Arkadaşlar camerada zoom yaparken sizde de pikseller bozuk gözüküyormu yani zoom yaparken çözünürlük bozuluyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winamp2

Arkadaşlar camerada zoom yaparken sizde de pikseller bozuk gözüküyormu yani zoom yaparken çözünürlük bozuluyormu?

Normal bi durum ;) fotograf makinesindede zoom yapsan aynı durumla karşılaşırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: night_of_blue

quote:

Arkadaşlar camerada zoom yaparken sizde de pikseller bozuk gözüküyormu yani zoom yaparken çözünürlük bozuluyormu?

Normal bi durum ;) fotograf makinesindede zoom yapsan aynı durumla karşılaşırsın

Kullananlar aynı sorunla karşılaşıyormu bozulma çok var ya iphone 4 te daha iyi zoom olayı var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: night_of_blue

quote:

Kullananlar aynı sorunla karşılaşıyormu bozulma çok var ya iphone 4 te daha iyi zoom olayı var

Resim çekip ekle karşılaştırma yapalım anca anlaşılır

• jb hakkında bi açıklama yok mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_40

jb hakkında bi açıklama yok mu arkadaşlar?

http://www.xperiablog.net/2013/03/20/xperia-p-firmware-6-2-a-0-269-listed-by-bluetooth-sig-likely-to-be-jelly-bean/
    ufukta göründü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jam&jam

quote:

Orijinalden alıntı: scylla_40

jb hakkında bi açıklama yok mu arkadaşlar?

http://www.xperiablog.net/2013/03/20/xperia-p-firmware-6-2-a-0-269-listed-by-bluetooth-sig-likely-to-be-jelly-bean/
    ufukta göründü :)

gelsın artık

• Aynen gördüm haberi bende inş. Bu hafta sonuna kadar gelir

• Sony çok naz yaptı ya gönder gelsin artık :)

• Evet arkadaşlar bu gün telefon elime ulaştı ve kurcalamaya başladım. Gold dan aldığım için şarj aleti TR uyumlu değildi mesaj attım aparat göndermeleri için göndericez dediler. Şimdilik bilgisayardan şarj ediyorum. İlk izlenimlerim çok iyi gümüş renk aldım. Herhangi bir donma söz konusu değil :) Skype falan denedim herşey güzel gidiyor :)
  • Jelly Bean hala gelecek :) Ay'ın 20'si bugün, yarın 21'i ama hala ses seda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Jelly Bean hala gelecek :) Ay'ın 20'si bugün, yarın 21'i ama hala ses seda yok.

Ülkemize gelmesi daha da geç sürecektir bide orda bekleyeceğiz
  • BU GÜNCELLEME İŞİDE SIKTI ARTIK AY BİTECEK TIK YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Amokachi

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetesat

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

quote:

Uzun uğraşlar sonunda tam da aradığımı buldum. Hem siyah hem de Sony garantili.
    İlgilenen arkadaşlara duyurulur..
    http://www.ereyon.com.tr/urun/sony-xperia-p.aspx

Bende tam onu yazacaktım sen benden önce davranmışsın
    ereyon'dan sipariş vermeyi düşünüyorumda, şu %5 indirimden de yararlanmak için world kart bulmam lazım

site güvenilirmi peki arkadaşlar ? Bilgisi olan varmı ?

Site İzmir firması. Güvenilir bir site. Daha önce de alışverişim olmuştu. Yalnız beni şaşırtan, bu site genelde "paralel ithalat" ürünlerini satardı. Belirtirdi de "paralel ithalat" diye. Bu telefonda ise kocaman belirtmişler "üretici firma" garantili diye. Alma sebebim bu oldu.

Siparişini verdinmi ? Ürün gelince lütfen cevap yazarmısın, gerçekten netcell veya Sony Eurasia ürünümü diye? Kutuda hangi firmanın bandı var mesela ?

Teşekkür ederim

Ereyon.com'dan siparişini verdiğim Sony Xperia P Siyah rengini tedarikçiden cevap almadıkları için iptal ettim. Site yetkilileri gri rengini istediğim takdirde hemen gönderebileceklerini söylediler. Siyah renk konusunda tedarikçi firmanın kesin bir tarih veremediğini ilettiler. Ben de siparişimin iptalini istedim. İptal edildi.

Tekrar karasızlıklar içindeyim yani :)
    P mi yoksa S mi?
    hepsiburada.com'da Sony garantili, Sony Xperia S 1.199 TL
    Kararsızım.

electroworld'de Sony garantili siyah Xperia P buldum, siparişi verdim. Hadi hayırlısı.

Electroworld'den aldığım Xperia P (Siyah) bu akşam itibari ile elime geçti. Kutu içerinde her şey var. 2 adet SmartTags, hdmi kablo, tr uyumlu şarj aleti, usb kablo, ekran filmi, türkçe kullanım kılavuzu.. Sony Eurasia, Netcell garantili.
    Söyleyebileceğim tek bir şey var; cihaz muhteşem. Bu kadarını beklemiyordum.

Hayırlı olsun ben de el.w.den alacaktım da siyah rengi kalmamıştı, aynı fiyata media markt tan aldım, netcell değil media markt taki sanırım, sony garanti belgesi var içinde

Teşekkürler Daniel. Seninki de hayırlı olsun bu arada.
    Almayı düşünen arkadaşlara şunu söylemek isterim. Bu telefonu almadan önce youtube'daki bütün yerli ve yabancı inceleme videolarını izledim. Cihaz gerçekte videolardakinden çok daha canlı ve karizmatik. Zerre pişmanlık yok aldığıma.
    Boyutları da çok ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Jelly Bean hala gelecek :) Ay'ın 20'si bugün, yarın 21'i ama hala ses seda yok.

Ülkemize gelmesi daha da geç sürecektir bide orda bekleyeceğiz

İcs yi çıktgı gün aldık ndn bekleyelimki :))

• Merak ettiğimi bir şey var. Tarayıcıdan bir siteye girdim diyelim. Sitenin mobil versiyonu çıktı karşıma. Nasıl orjinal siteye girebilirim.
    1 Yıl önce arkadaşıma HTC Desire almıştık, orada kurcalarken dikkatimi çekmişti; siteye girdiğinde bir yerden seçenek çıkıyordu; mobil versiyon veya masaüstü sitesi diye. Masaüstü dediğinde sitenin orjinal hali açılıyordu. Bizim cihazlarda nasıl yapıyoruz bunu? Belki çok kolaydır çözümü ama ilk android cihazım olduğu için bulamadım bir türlü ben.
  • Arkadaşlar ben de bugün anneme HB'dan aldım, 849 TL'ye, pembe renk. HB'dan uzun süredir alışveriş yaparım ama ilk defa paralel ithalat (diyorlar) bir ürüne rastladım. Aldıktan sonra farkettim, biraz canım sıkıldı, bir de mikro sim olayına kıllandım, umarım sıkıntısız olur, yarın geliyor. Geçen ay eşimle Sola almıştık çok memnunuz, ama bu indirim çok cazipti ve anneme P aldım, çok daha iyi bir makina, bakalım ne olacak?
  • Ben hepsiburadadan almıştım 10 gün filan oldu teli kullanıyorum. Burada bir arkadaş hepsiburadadan aldığını sony garantili olduğunu ve içindeki hdmı kablo, nfc etketleri ve ekran koruyucu olduğunu yazmıştı.
    Hepsiburadaya mail attım eksik aparat formu açtım garanti durumunu ve eksik olan aparatları yazdım ve bende diğer talefonlardan istediğimi söyledim. ürünü gönderin inceleme yapacaz dediler. Göndersem mi kararsızım ne yapmalıyım sizce başınıza böyle bir olay geldimi?
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.