Şimdi Ara

Sony Xperia Neo V Türkiye ICS Resmi Güncellemesi Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
9
Favori
53.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony Xperia Neo V Türkiye ICS Resmi Güncellemesi Geldi

• Telefonun şarzı olmadığı için yüklemeyi denemedim şarz edeyim ve yedekleme yapıp en kısa zamanda yükleyeceğim. Bu arada yükleyenler yorumlarını belirtirlerse iyi olur.
  • Yüklemeyi ben Arc S ime nordic üzerinden yapmıştım. Senden ricam türkiyeye verilen sürümü yükledikten sonra bana bilgi verebilir misin?
    Ne gibi programlar var içinde ve hangileri zorunlu hale getirilmiş?
  • Telefonun şarzı %46 biraz dolsun en kısa sürede yorumlarımı yazarım.
  • sd kartı çıkartıp yüklemek mi gerekiyor acaba sd karttaki verileri siler mi?
    marketten inen programlar siliniyor mu,uğraşmak istemiyorum tekrardan program indirmekle,kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drake_

Telefonun şarzı %46 biraz dolsun en kısa sürede yorumlarımı yazarım.

%30 yeterli hocam 50 olmasına gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

quote:

Telefon rehberini yedeklemeye gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VicariouS

sd kartı çıkartıp yüklemek mi gerekiyor acaba sd karttaki verileri siler mi?
    marketten inen programlar siliniyor mu,uğraşmak istemiyorum tekrardan program indirmekle,kararsız kaldım

Programlar gidecek arkadaşlar. SD kartı silmiyor ama ben bazı programları sd karta atmıştım ondaki programlarda gitti nedense.
    Ama sd karttaki hiç bir şeyi silmiyor bundan eminim kendim denedim Arc S de.
  • quote:

quote:

quote:

Telefon rehberini yedeklemeye gerek var mı?

Evet rehberi hafıza kartına yedekle sen ne olur ne olmaz. Çünkü bu sistem yükseltme değil .62 gibi.
    Tamamen yeni bir yazılım. Rehberi falan yedekle hafıza kartına.

• Arkadaşlar rehberi nasıl yedekleriz ? sd kart da formatlanıyor mu? Önemli bir eksisi var mı ics nin güncellediğimize pişman olabileceğimiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jz ``

Arkadaşlar rehberi nasıl yedekleriz ? sd kart da formatlanıyor mu? Önemli bir eksisi var mı ics nin güncellediğimize pişman olabileceğimiz ?

Ben Arc S de kullanıyorum sıkıntı yaşamıyorum fakat rehberinizi yedekleyin hafıza kartına dokunmuyor yeni yazılım.
    Rehberi yedeklemek içinde Kayıtlar a girin sağ menü tuşuna basın kişileri yedekle diye bir şey var oradan yedeklemeyi hafıza kartına yapın.
  • Yedekledim şimdi yüklüyorum ama kişisel veriler korunacak diye yazı çıktı muhtemelen bir şey olmaz fakat yazarım.
  • quote:

Yedekledim şimdi yüklüyorum ama kişisel veriler korunacak diye yazı çıktı muhtemelen bir şey olmaz fakat yazarım.

Valla o konuda emin değilim bende pc companiondan yaptım yüklemeyi ama kişisel verilen hakkında bir uyarı alıp almadığımı hatırlamıyorum.
  • Peki, istediğimiz zaman 2.3.4 GB ye dönebilecekmiyiz. ?

Dönemeyeceksek, güncellemeden önce mevcut sistemin yedeğini (ROM) alabileceğimiz bir yöntem mevcut mudur ? Saha sonra kendimiz manuel dönebilme adına.
  • bende yüklüyorum o zaman,gelişmeleri bildiricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazywall

Peki, istediğimiz zaman 2.3.4 GB ye dönebilecekmiyiz. ?

Dönemeyeceksek, güncellemeden önce mevcut sistemin yedeğini (ROM) alabileceğimiz bir yöntem mevcut mudur ? Saha sonra kendimiz manuel dönebilme adına.

O geri dönüşü flashtool wotanserver gibi flashlama programları ile yapabilirsiniz ancak. Yani mümkündür fakat pc companion ile değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazywall

Peki, istediğimiz zaman 2.3.4 GB ye dönebilecekmiyiz. ?

O geri dönüşü flashtool wotanserver gibi flashlama programları ile yapabilirsiniz ancak. Yani mümkündür fakat pc companion ile değil.

Sağolasın

Ben de şimdi güncelleştirmeye geçiyorum. Ama geçmeden mevcut ROM u nasıl yedeklerim ?

Ayrıca ben, rewhberi ne olur ne olmaz diye sim kartada yedekledim.

• başlattım güncellemeyi kaç dakkada iner bu dosyalar yahu
  • Bazı arkadaşlar telefon ağırlaştı ..vs diyor nedir gerçeklik payı acaba?
  • bende ağırlaştı abi. ciddi ciddi yani.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.