Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • facebook hesabımı rehber senkronizasyonda göremiyorum rehbere resimleri çeksin istiyorum nasıl bir işlem yapmak gerekiyor bilen varmı?
  • ugurakbulut1987 U kullanıcısına yanıt
    Senin telefonun öyle diye tüm Xperia M5'leri zan altında tutmak ne kadar saçma bir söylem! Ben de 8 aydır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.Buna ne diyeceksin o zaman? Öznel yargılarınızı kendinize saklayın.Her markanın herhangi bir modelinde yaşayabilir sorunlar.Hiçbiri kusursuz değil zaten.Ama böyle yerden yere vurmak hiç etik değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Furkanby F kullanıcısına yanıt
    900 - 1000 tl bandında satabilirsiniz.Tabi eğer bahsettiğiniz gibi temiz ve sorunsuz durumdaysa.Hakeder çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: real_king

900 - 1000 tl bandında satabilirsiniz.Tabi eğer bahsettiğiniz gibi temiz ve sorunsuz durumdaysa.Hakeder çünkü.

Arka kısımlarda ufak kılcal çizikler var buradan puan kırılır ama geri kalanı ile temiz cihaz ayrıca 8 ay boyunca kullandım hiç sorunla karşılaşmadım
  • konuyu son android 6.0 güncellemesine göre güncelleseniz iyi olur bence
  • Ne gibi mesela?

• Ürünü hiçbir magazada bulamıyorum neredeyse nerden alabılırım guncel saglam bır cıhaz? su anda ankaradayım
  • buraktiger kullanıcısına yanıt
    Benim tlf nu vereyim

• Android 5.1 guncellemesinde yaptığınız gibi. Güncelleme ne getirdi ne götürdü, sorunlar falan

• quote:

Orijinalden alıntı: buraktiger

Ürünü hiçbir magazada bulamıyorum neredeyse nerden alabılırım guncel saglam bır cıhaz? su anda ankaradayım

Üretimi durduruldu. İnternetten bulabilirsiniz belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 27 Ağustos 2016; 16:39:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurakbulut1987

quote:

Orijinalden alıntı: alpera_18

Merhaba arkadaşlar
    Benim bir sorum olacak telefonu araştırdıgım kadarıyla bir kac sorunu varmış bu problemleri aşabildinizmi eşime uygun fiyata iyibir telefon almak istiyorum. Sonynin servisi cok kotu ve türkiye geleninde sadece ist,ankara,izmirde var arc s telefonum 2 ay serviste kalmıştı ikame cihazıda gelip kendiniz almanız gerekli demişlerdi =) o derece berbattı ki değişen birşey olmamış sanırım ericssondan ayrılalı. Sizden ricam eskiden problem yaşayan arkadaşlar edindigi tecrübeleri aktarabilirmi alınırlıgı varmı telefonun acaba ?

hiç bulaşmayın derim şu foruma bakın 170 sayfa olmuş hala sorun şıkayet biri bitmeden diğeri başlıyor... lütfen artık bu telefon alınır mı diye sormayın...yıllarca samsung kullandım 3 sene sonra şarj tutmama problemınden başka problem yaşamadım... ama bu m5 ile karşı tarafla konuşabilirsem bile kendimi şanslı sayıyorum....
    -telefon donuyor kendini resetliyor
    -kapanıyor açılmıyor
    -konuşma esnasında karşı tarafa ses gitmiyor
    -diagnosticte yapılan testlerin çoğu başarısız
    -4 saatte şarj oluyor 8 saatte bitiyor
    -en kötüsü servise giden hiçbir probleme çözüm bulunmuyor
    bunlar en belirgin kronik sorunlar bunlar gibi daha birçok problemi var ve bu problemler kısmen çeşitli sony lerde var gidin samsung alın lg alın hatta asus falan alın ama sony almayın... yok benm param da zamanmda bol diyorsanız gidin alın....

tesekkur ederim bende eskiden arc s kullanıcısıyım ekran solmustu servise gönderdim 1 ay bekledim. 1 ayın sonunda telefon geri geldiginde tus takımı calısmıyordu geri gönderdim 1 ayda öyle gecti 2 ay telefonsuz kalmıstım. Tamir süresi 20günü gecmiş oldu ikma telefon istedigimde gidip kendimin almam gerektigini oda ellerinde varsa verebileceklerini söylemişlerdi demekki değişen birşey olmamış. Size teşekkür ederim ilginizden dolayı sizin dışınızda herkez halinden memnun heralde herkez güncellemeden sora düzelir falan demiş ama düzen yokki artı bişey paylaşan olmamış.

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    Uyguladım

• Bide shadow figth 2 oynuyorum oyunun müziği geliyo ama silah sesi felan gelmiyo önemsemedim ama play storede biri gunship battle helicopter diye oyunada M5 telefonum var müzik var oyunun sesi yok diye yorum atmış galiba telefonsal sıkıntı var çözümü varmıdır

• Şuan telefonla ilgili tek sıkıntım telefon beklemesi çok şarj yiyor düzeltemiyorum mesela bu resimde %62 görünce gerçekten şaşırdım. Nasıl düzeltebilirim?
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

• faruk195 F kullanıcısına yanıt
    Bence loglamada bi sıkıntı var. Veriler yanlış. Gsam battery monitor programıyla kullanıp bakın istatistiklere

• faruk195 F kullanıcısına yanıt
    Hocam 6.0 A geçtikten sonra şarj su gibi gitmeye başladı bir türlü çözemiyorum ben de bu da benden

Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

• Tamam, en kısa zamanda eklerim.

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler denicem

• LeVizit kullanıcısına yanıt
    Aslında ben oyun oynamama rağmen 4 saate yakın ekran süresi alıyorum ama sanki bu bekleme işi olmasa 5.5 saati zorlucam gibi.

• Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.