Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelmiş arkadaşlar sonunda h.olsun.. indiriliyor bakalım hemen güncellicem :)
  • Mobil verideyim güncelleme yok diyor eve gidince bi daha bakayım. Arkadaşlar 6 ya geçenler bir zahmet yazsın telefona gelen iyileştirmeleri

• Arkadaşlar an itibariyle M4 ve m5 cihazlarının marshmallow güncellemesi gelmiştir pc companıondan guncelleyebılırsınız. ota güncellemesi 3-4 güne gelir. Guncelledıkten sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürmenız önerılır.

• Yenilikler
    Android 6.0 – Marshmallowwww.sonymobile.com/marshmallow60 ile Sony’nin en yeni yazılım deneyimini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürüme şunları dahil ettik:

- Gelişmiş gizlilik ayarları: Uygulama verileri izinlerini yönetin ve kontrol edin.
    - Yepyeni kamera arayüzü: Basit hareketlerle modlar arasında geçiş yapın ve ayarları özelleştirin.
    - Xperia™ Mesajlaşma: Çıkartmalara uygulama içinden kolayca erişerek kendinizi ifade edin ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.
    - Direct Share: Arkadaşlar, son kayıtlar ve uygulama listeleri ile aktivite paylaşın.

güncelleyip sonucu bildireceğim dostlr..

• ben güncelledim..gayet güzel..Wifi kopma sorunu düzeldi gibi..kamera uygulaması güzel oldu..cihaz biraz hızlandı..şu anlık bir sıkıntı yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 19 Temmuz 2016; 14:51:18 >

• çift tıklama ile uyutma gelmiş mi? m4'e vermişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

çift tıklama ile uyutma gelmiş mi? m4'e vermişler

yok hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

quote:

Orijinalden alıntı: aryscat

quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

quote:

Orijinalden alıntı: Rukendynn

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir aydır telefonumun ekranında bir lekeyle yaşıyorum (fotoğraftaki gibi. Hatta bazen daha da büyüyor), yazılımsal bir sorun olabileceğini söylediler. Sistem onarımını yaptım fakat hala bir değişiklik yok. Garanti yolu mu göründü dersiniz yoksa Android 6 güncellemesini bekleyeyim mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

oha yazılımsal mı

Donanımsal... Aynı sorumdan dolayı cihaz değişimi oldu yine düzelmedi.. Cihazınız bir müddet sonra hiç açılmayacak... Döngüye girecek ve aışrı ısınacak... Sonra sadece reset tuşuna basıp buz dolabında soğuttuktan sonra açılış düğmesine basıp yine buzdolabına koyarak açılabilir hale gelecek.... Servise vermeden tüketici haklarına gidin ve para iadesi talep edin... Bu cihaz normal değil arkadaşlar... 1 2 3 5 kişi değil şikayetçi olan ... Herkese tavsiyem kurtulmanın yoluna bakın

rev kacti cihaz?

Rev4 fakat rev5 lerde durum değişmiyor..

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    bunu kullanıyorum hocam. çift tıklama ve küçük icon lar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soia

bunu kullanıyorum hocam. çift tıklama ve küçük icon lar mevcut.

uyutma vardı da uyandırma eklendi mi hocam?
    asıl onu merak ediyorum yazılım inerken..
  • sizde çift tıklama ile uyutma var mı ? bende niye yok O.o
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    uyandırma yok hocam maalesef.
  • Hocam anamenüdeyken basılı tut en sağdaki ikona tıkla açılacak sayfada bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Hocam anamenüdeyken basılı tut en sağdaki ikona tıkla açılacak sayfada bulabilirsiniz

eyvallah ya :) çok sağol oldu şimdi :)
  • Kamera da wifi açıkken mobil veriyi açıyor 2 mb kullanıldı diyor hemen kapanıyor sonrasında mobil veri kamera boyunca en az 6 7 defa çıktı bu olay ve çok sıkıcı...

Ekran paylaşımı ayarları diye bir şey çıkıyor sürekli bazı uygulamalara giremiyorum bu ekran paylaşımını ayarlardan kapatın diyor bakıyorum öyle bir ayar yok kapatmadığım uygulama kalmadı....
  • Bende mi takıntı, yoksa cidden dikkat edilmesi gereken bir şey mi, onu size bırakıyorum ama bence bu animasyon geçişlerinin olmaması üzdü. Kilit tuşuna bastıktan sonra zart diye ekranın kapanması nedir ya hu? Güzelcene, yavaş yavaş, azalarak kapansan n'olur ki? Onları da ileriki küçük güncelleştirmelerle hallederler umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayirdirevlat

Bende mi takıntı, yoksa cidden dikkat edilmesi gereken bir şey mi, onu size bırakıyorum ama bence bu animasyon geçişlerinin olmaması üzdü. Kilit tuşuna bastıktan sonra zart diye ekranın kapanması nedir ya hu? Güzelcene, yavaş yavaş, azalarak kapansan n'olur ki? Onları da ileriki küçük güncelleştirmelerle hallederler umarım.

eski kullandığım telefonlarda geliştirici seçeneklerinden ayarlanıyordu animasyonlar bu telefonda da ayarlanıyodur heralde
  • Yok hocam. Ne yazık ki bir şey bulamadım onunla alakalı. Bir de seste değişme mi var yoksa bana mı öyle geldi yine?
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.