Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün telersiveden telefonu aldım ankadara hiçbir sorun bulamamışlar uygulama ya da hafıza kartı kapanmaya yazmışlar 1 saat sonra metroya bindim çıkınca telefonu açmaya çalıştım ama yine kapanmıştı daha sonra sarja taktım açıldım şu saate kadar kapanmadı ne yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBlaCk4

http://en.miui.com/thread-211793-1-1.html
    http://www.mediatek.com/en/news-events/mediatek-news/mediatek-announces-pump-expresstm-fast-charging-for-mobile-devices/
    http://www.mediatek.com/en/features/power-management/pump-express/

arkadaşlar şarj sorununu kısmen çözebiliriz diye düşünüyorum.xperia m5 in chipseti mediatek heliox10 ve bu chipset mediatekin hızlı şarj teknolojisini destekliyor.tek sıkıntı bunu bizim cihaza uyarlamak(kernel ile güç çıkışının ayarları değişti.bu işlerden anlayan bir arkadaş var ise yardımcı olabilirmi?

birde bir sayfa buldum ve cwm recovery derleyebilirmişiz sizde bir gözatıp beni bilgilendirirseniz sevinirimhttp://builder.clockworkmod.com/

Bu çok iyi oldu az kontrol edebildim, şimdi mediatek sarj cihazı mı çıkarmış.
    Mt6795 pompa Express destekliyor imiş.
    Nasıl ulaşabiliriz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. 5s telefonum bozuldu. Garantisi bitmisti. İphone 4,5 ve 5s kullandim.

6s e suan para vermek istemiyorum. 7 yi bekleyecegim. Suan telefonum yok. O yuzden 7 cikana kadar gecici bir telefon alayim diyorum. Plastik kasa telefonlari sevmedigim icin sony m4 aqua aya baktim ama hep sikayet. M5 alayim diyorum yine sikayet. Bu kadar sorunlu mu bu cihaz?

Sarj 1 gunu cikartsin yeter. Zaten iphone u hergun takiyordum. Oyun amacli degil. Web sitelerinde sorunsuz gezinsem yeter bana. İsim surekli web sitelerinde zaten. Fotograf da onemli degil. Bir de konusma sesi dusuk olmasin. Cok bisey aramiyorum. Pisman olur muyum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teqali -- 25 Şubat 2016; 22:40:47 >
  • AR maskesini deneyen var mı hiç ? Ben bi deneyeyim dedim görüntü tam oturmuyor yüze
  • alperentugrul A kullanıcısına yanıt
    Yapman gereken çok basit
    Once sarji %100 yapip metroya bineceksin
    Metroda çekmediği için kapanacak
    Sonra kapali telefonu alip servise gideceksin
    Diyeceksin ki bu telefonun sarji ful
    Ama cekmediginde kapaniyor
    Siz isbilmezlere daha oncede verdigimde birseyi yok deyip geri vermistiniz
    Suan sarji full olan telefonu acın bakalim diyeceksin
    Kurcalicak acamicak
    Sonra sarja takın de senin gözetiminde sarja taktir baksın şarjın ful olduğuna
    Sonra deki telefon da hat yokken kapanmiyor cekmediginde kapaniyor
    Fircanida at öyle cik

• teqali kullanıcısına yanıt
    Heyecan ve macera seviyorsan alabilirsin
    Ama aldigin telefon sorunlu cikarsa s7 cikana kadar m5 servislerde gezer
    Sende telefonsuzluga devam edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: PiSYaKiSiKLi34

Heyecan ve macera seviyorsan alabilirsin
    Ama aldigin telefon sorunlu cikarsa s7 cikana kadar m5 servislerde gezer
    Sende telefonsuzluga devam edersin

O denli yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukafk

stamina moddan çıkarırsam eğer çok fazla şarj yemez mi hocam ?

Ultra stamina modunda değilse eğer normal staminayı kapatıp telefonuda kapatın yeniden açtığınızda staminayı aktif hale getirip tekrar deneyin ben staminada kullanıyorum face ve wtsup izinli mesajları alıyorum sorunyok bende siz öyle bi deneyin ultra stamina açıksa zaten herşeyi kapatıyor sadece tel görüşmesi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maykey -- 25 Şubat 2016; 23:09:15 >
  • Asansöre felan biniyorum kapanma hiç olmadı. Benim sıkıntım telefon şarja takınca %92 lerde felan şarj almayı kesiyor şarj soketini çıkartıp biraz bekleyince takarsam şarj etmeye devam ediyor. Bu sorun neyden kaynaklanıyor acaba ?

Ben alali 3 ay oldi 25 gun serviste kaldi
    Simdi yine serviste
    En az bi 20 gun daha kalir
    Serviste eskicek galiba
    Ama sorunsuz telefona denk gelirsen guzel telefon
    Kamera onemli degil nette gezinicem dedin
    Lenovo p1 formunu ve inceleme videolarini incelemeni tavsiye ederim net için birebir diyebilirim

• birindar44 B kullanıcısına yanıt
    El fenerini acip bi 4 5 dk beklermisin
    Feneri actiginda tuş kilidini kapat 4 t dk açık kalsin

• PiSYaKiSiKLi34 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim ilginize. Kasasinin cam veya metal olmasini istiyorum. Eskime cok daha uzun surdugu icin. O yuzden iphone dan sonra sony e bakmistim

Onerimde metal kasaydi

• PiSYaKiSiKLi34 kullanıcısına yanıt
    Hocam 23:22 den 23:29 a kadar fener açık kaldı kapanma felan olmadı

• birindar44 B kullanıcısına yanıt
    Emin olmamakla beraber gücü kesme sebebi bataryadan kaynaklaniyor
    Batarya kalibre programları var bi deneyin bir faydasi olucağını sanmiyorum ama denemekte fayda var
    M5lerin çoğunda batarya sorunu var
    Duzelmezse 92lerde elektirigi kestiğinde bir video cekin servise o şekilde verin
    Yoksa birseyi yok deyip yollarlar geri
    Küçük sorunlar büyük sorunlari doğurur

• maykey kullanıcısına yanıt
    staminayı kapattım, telefonu yeniden başlattım staminayı aktifleştirdim dediğiniz gibi daha mesaj atan olmadığı için deneme fırsatım olmadı henüz. Uzatılmış bekleme modu açık mı sizde hocam ?
  • m5 xperia batarya 10 üzerinden 3 hakediyor. Şarj gidecek diye doya doya kullanamadım teli.

• Xperia sp den sonra aranıza katıldım.

umarım sp den daha iyi bir cihazdır.

fırsat buldukça konunun en başından şuana kadar okuyacağım, önerilerinize oldukça ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukafk

staminayı kapattım, telefonu yeniden başlattım staminayı aktifleştirdim dediğiniz gibi daha mesaj atan olmadığı için deneme fırsatım olmadı henüz. Uzatılmış bekleme modu açık mı sizde hocam ?

Ses ve bildirimlere gelin cihaz kilitliyken bölümünde tüm bildirim içeriklerini kilitliyken göster olarak ayarlayın ...evet bende açık o acık olmadığında aktif uygulama ilave edemiyorsunuz zaten.birde beklemedeki aktif uygulamalarda neleri istiyorsanız oraya eklemeyi unutmayın..umarım sorun bu şekilde çözülür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maykey -- 26 Şubat 2016; 0:27:37 >
    Sadece face ve twitterla (oyun oynama video izleme yok) pil süresi 10-12 saat gidiyor. Azami 4,5 saat ekran süresi. Günde 2 defa şarjı göze almalısın.

• 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.