Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonun sar değerini bulan var mı?????..
  • Gelmiyor işte (: 25'ine kadar bekliyorum bir umutla (:
  • teknosa da c5 Baktım fena kasiyordu herhalde ziyaretçiler baya yüklenmiş menü geçişleri bile sıkıntılıydi tabi alan arkadaşada Hayırlı olsun twitter da birisi m5in avrupada fazla satışından dolayı stok sorunu olduğunu belirtmişti ne kadar doğruysa artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rmbo7 R kullanıcısına yanıt
    burdada o sıkıntı olabilir alırken geç kalmayın :) evet ona yakın daha iyitelefonlar var tabi ama kendi sınıfında yani orta sınıfta rakipsiz şuan öyle işlemci amiralde kullanılan bi işlemci arka kamera ve ön kameranın rakiplere oranla daha iyi olması ve fiyatın 1500 ü geçmemesi ok cazip buyüzden elinizi sıkı tutun pazartesi koşarım artık almyaa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 15 Kasım 2015; 13:14:54 >
  • beklemekten öleceğim.. hepsisony'ye mesaj attım kasım sonu aralık başı dediler öeceğim
  • Ne telefonmuş be arkadaş çıkamadı gitti,sıkıldım artık alternatif bulsam gidip alıcam.
  • AARKADASLAR BEN DAYANAMADIM KANSER ETTİ BU M5 SABAH UYANDIM BİR BAKTIM SİNİR OLDUM GİTTİM 2500 E Z5 ALDIM SİYAH GRANİT VERSİYON 3 ON NUMARA CİHAZ GÖRÜNTÜSÜ ELDE HARİKA DURUYOR İNS M5 GELİR BENDE NM5 BEKLİYORDUM FAKAT ARTIK YETER SONY Z5 ALDIM KURTULDUM DARISI SİZE İNS
  • ilyasanka İ kullanıcısına yanıt
    Abi z5 alabiliyorsan neden m5 bekliyorsunki :) alabilsem hiç beklemem z5 i alırım hemen bu arada hayırlı olsun güle güle kullan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 15 Kasım 2015; 20:05:58 >
  • BİR TELEFONA 1500 TLDEN FAZLASI VERİLMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORDUM
    DA AMA BAKTIM CIKMIYOR BİRDE Z5 İ ELİME ALINCA DEDİM BEN BUNU ALAYIM
  • Z5C alsam mı?
  • Z5C 720 P EKRANI İLE AYNI İŞLEMCİYE SAHİP SADECE TEK FRKI EKRAN BOYUTU VE RAM EN PERFORMANSLI CİHAZ O HEM PERFORMANS DAYANIKLILIK HEMDE PİL KONUSUNDA KÜÇÜK EKRAN SEVERLER İÇİN İDEAL DİR BEN KÜÇÜK SEVMİYORUM EGR SEVİYORSANIZ Z5C GÜZEL
  • aynen bende öyle düşünüyorum @ilyasanka zaten istesemde alamam maks bütçem 1.5 :) daha öğrenci sayılırım :D
    z5c özellik olarak ve perfomans konusunda güzel olmasına güzelde tasarımı hoşuma gitmedi hiç benim böyle bi kütük gibi telefon olmuş kalın görünümlü geldi bana tabi zevk meselesi
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    bende aynı düşüncedeyim
    şimdi alıyım diyorum küçük geliyor z5 de çok pahalı m5 ortası oluyor ama bi gelmedi
  • SONY COMPACT MODELLERİNDE HİÇ BİR SEYİDÜŞÜRMEDEN AYNI GÜÇ PERFORMANS OLARAK KOYUYOR SAMSUNG GİBİ YAPMIYOR EGER BOYUTU SORUN OLMAYACAKSA Z5C Z5 E GÖRE DAHA GÜÇLÜ VE PERFORMANSLI
  • Z5lere bütçesi yetmeyenler LG G4 alsınlar, pişman olmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler internet mağzasında kalmadı diyor
    edit : medimart sitesinde altın renk ve siyah kaldırılmış sanırım maksimum siparişi aldılar kısaca bu hafta mağzaya koşmak gerekicek anlaşılan :)
    ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 15 Kasım 2015; 22:30:24 >
    Demekki cok fazla alan oldu ellerinde kalmadı
  • yetişen alıyor
    ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 16 Kasım 2015; 9:01:39 >
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.