Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M5i aldım diyelim garantiye nasıl göndericez ? internnetten alıyoruz sonucta ?
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    hocam onu sen öyle değince eyvah dedim naptım :D aynı soruyu iletim sony yetkili satıısıyız dediler yani sony garantili bölgendeki yada merkeze yetkili sony servisine veriyorsun ürünü yada gönderiyorsun
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    Ben zonguldak/ereğlideyim hocam burda sony magazası falan yokki
    süreç şöyle mağza vs değilde sony yetkili servisi kimse o bakar orda eğer yetkili servis yoksa kargo ile gönderiyorsun onarıp geri gönderiyorlar tabi burda tüm kargo giderleri servise ait senin 1 kuruş vermen söz konusu değil mesela örnek olarak ki gerçek :) benim nokia bluetooht kulaklığımın izmirde servisi yok mecburen bende verdim kargoya istanbula gönderdim bekliyorum onarımı karşı taraf ödemeli gönderiyorsun.
    ben en iyisi bekleyeyim vatandan alırım
    sen bilirsin ben kargo vs uğraşmam dersen haklısın:) vatan aynı şeyi yapıyor senin adına
    Bu hafta gelse bari
    zonguldakta sony yetkili servisi varsa hiç bekleme bence burdan bakabilirsin ;http://services.sony.com.tr/support/tr/repair/asc
  • Gözünüz aydın bekleyenler kulübü
    Merakla bekliyorum izlenimlerinizi, özellikle sizden @DoDoking .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ons -- 16 Kasım 2015; 14:46:27 >
  • ons O kullanıcısına yanıt
    Bu hafta vatan/teknosaya gelir haftasonuna kadar yetiştirmeye çalışırım
    Bekleyeyim hocam :D 4 AY Beklediim 1 hafta daha beklerim
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • smtlkr9279 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun o zaman sabırla benim gibi bekleyenler Kaptı M5i
  • Heyecanlandım ya ben bile, ilk defa böyle bir şey için heyecanlanıyorum. Ben biraz sabretme taraftarıyım, siz kullandıkça yorumlarınız olumlu-olumsuz etkileyecektir. Bir yanım Htc One M9 almaktan yana. Bir yanım o kadar para vermektense M5 almaktan yana. Gold rengi çok güzel de bir de hepsini canlı canlı görmek lazım.
  • n11 de ilanlar boy boy gelmeye başlamış %7 indirimde varken kaçırmamak lazım almayı düşünenler için..
  • 3-5 gun beklerseniz. Indirimsiz, ceksiz 1375 TL civarina duser.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demin teknosayı aradım ellerinde yokmuş ama istersem getirtebileceklerini söylediler bende onayı verdim 3 gün icinde M5 elimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

3-5 gun beklerseniz. Indirimsiz, ceksiz 1375 TL civarina duser.

benimde şahsi görüşüm ve beklentim yılbaşına doğru kampanyalarla fiyatının düşeceği yönünde..

hem bu arada kullanıcı yorumlarını da görür olumlu - olumsuz yorumlara göre alıp almamaya karar veririm.

biraz daha sabır...
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.