Şimdi Ara

SONY XPERİA M4 AQUA RESET SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,telefonum sony xperia m4 aqua son 2 haftadır telefonum bazen art arda 2-3 kez bazen ise 1 kere kapanıp açılıyor sorunun çözümünü bulamadım pcdeki xperia companion uygulaması ile yazılım onarımı yaptım fakat değişen bir şey olmadı donanımsal bir sorun mu yoksa yazılımsal mı bilmiyorum

• Merhaba sorununuz donanımsal ve büyük ihtimalle bataryadan kaynaklanıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Merhaba sorununuz donanımsal ve büyük ihtimalle bataryadan kaynaklanıyordur.
    eminmisiniz ona göre ya direk batarya alırım ya da telefoncuya götürücem.
  • SilentOfDeath S kullanıcısına yanıt
    Hocam kimse hiçbirşeyden emin olamaz. Mutlaka istisnalar vardır. Ama sizin sorununuz %80 ihtimalle batarya kaynaklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Hocam kimse hiçbirşeyden emin olamaz. Mutlaka istisnalar vardır. Ama sizin sorununuz %80 ihtimalle batarya kaynaklı.
    şuanda şarjda ve yine resetliyor bende öyle düşünüyordumda ondan sordum birde bir şey daha sormak istiyorum hafıza 8gb sd kartı kullanıyorum fakat içine sadece resim video atabiliyorum uygulama atabilirmiyim sd kartına bir çözüm var mı
  • SilentOfDeath S kullanıcısına yanıt
    youtube da bunun için video var hocam. m4 aqua uygulamaları sd karta taşıma yazın yeter.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.