Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.884
Cevap
57
Favori
266.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim. Az evvel Evkur'a götürdüm ''Değişim talebi ile Sony Servisine göndereceğiz'' dediler.
    Bakalım bekleyeceğiz.
  • Hepinize iyi gunler forumdaslarim.Bir suredir aktif olarak forunda degildim.Yorunlari okudugumda hem sasirdim hemde guldum.M4 aqua yi LG L bello ile karsilastiran arkds onceki sayfalara gidip bi baksin.Telefon karsilastirma linkine baksin.İddaa ediyorum dotograflardaki cozunurluk ayrimi Samsung galaxy S6 dan daha iyi.C4 İle m4 arasinda kalanlar C4 secsinler hafiza sorunu bir sure daha devam edecek gibi.Sarj performans konusunda surekli wifi acik 25 dk video 45 dk telefon gorusmesi.ekran parlakligi kisik olarak 18 saat kullanim suresi elde ettim.Gunes isiginda bile gayet net gorulebilir bir ekrana sahip.Bir cok telefonun pixel dagilimi.330 un uzerinde ama gunes isiginda ekran gorunmezken.Bu telefonda 295 ppi pixel yogunlugu var.Kamerasinin son guncellemelerle daha iyi cekmeye basladigi asikar.
    Son soz
    Telefon dan anlamayan bu telefonu kotuler durur.Telefondan anlayan alir kullani?.Teknoloji isi sans isidir.İlk aldigi m4 te olu pixel ve bariz isinma sorunu vardi.Bu tur durumlarda telefonu 15 gun icinde iadr etme hakkiniz bulunmakta.Hepinize iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

Hepinize iyi gunler forumdaslarim.Bir suredir aktif olarak forunda degildim.Yorunlari okudugumda hem sasirdim hemde guldum.M4 aqua yi LG L bello ile karsilastiran arkds onceki sayfalara gidip bi baksin.Telefon karsilastirma linkine baksin.İddaa ediyorum dotograflardaki cozunurluk ayrimi Samsung galaxy S6 dan daha iyi.C4 İle m4 arasinda kalanlar C4 secsinler hafiza sorunu bir sure daha devam edecek gibi.Sarj performans konusunda surekli wifi acik 25 dk video 45 dk telefon gorusmesi.ekran parlakligi kisik olarak 18 saat kullanim suresi elde ettim.Gunes isiginda bile gayet net gorulebilir bir ekrana sahip.Bir cok telefonun pixel dagilimi.330 un uzerinde ama gunes isiginda ekran gorunmezken.Bu telefonda 295 ppi pixel yogunlugu var.Kamerasinin son guncellemelerle daha iyi cekmeye basladigi asikar.
    Son soz
    Telefon dan anlamayan bu telefonu kotuler durur.Telefondan anlayan alir kullani?.Teknoloji isi sans isidir.İlk aldigi m4 te olu pixel ve bariz isinma sorunu vardi.Bu tur durumlarda telefonu 15 gun icinde iadr etme hakkiniz bulunmakta.Hepinize iyi forumlar

Helal olsun çok güzel yorumlamışsın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar M4 ile C4 arasında ne fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukopat

Arkadaşlar M4 ile C4 arasında ne fark var

m4 snapdragon işlemci kullanırken c4 mediatek
    m4 5 inç c4 5.5 inç
    m4 su geçirmiyor

c4'ün m4 e göre tek üstünlüğü hafızası diğer tüm yönlerde m4 daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: radikula33

quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

Hepinize iyi gunler forumdaslarim.Bir suredir aktif olarak forunda degildim.Yorunlari okudugumda hem sasirdim hemde guldum.M4 aqua yi LG L bello ile karsilastiran arkds onceki sayfalara gidip bi baksin.Telefon karsilastirma linkine baksin.İddaa ediyorum dotograflardaki cozunurluk ayrimi Samsung galaxy S6 dan daha iyi.C4 İle m4 arasinda kalanlar C4 secsinler hafiza sorunu bir sure daha devam edecek gibi.Sarj performans konusunda surekli wifi acik 25 dk video 45 dk telefon gorusmesi.ekran parlakligi kisik olarak 18 saat kullanim suresi elde ettim.Gunes isiginda bile gayet net gorulebilir bir ekrana sahip.Bir cok telefonun pixel dagilimi.330 un uzerinde ama gunes isiginda ekran gorunmezken.Bu telefonda 295 ppi pixel yogunlugu var.Kamerasinin son guncellemelerle daha iyi cekmeye basladigi asikar.
    Son soz

Helal olsun çok güzel yorumlamışsın :)

Tesekkur ederim dostum

• İndirilenleri whatsapp resimlerini karta alabiliyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: osman.by

İndirilenleri whatsapp resimlerini karta alabiliyor muyuz

Evet. Depolama bölümünde verileri sd karta taşıyın ile yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: osman.by

İndirilenleri whatsapp resimlerini karta alabiliyor muyuz

Evet. Depolama bölümünde verileri sd karta taşıyın ile yapabilirsiniz

Denedim hocam ikisini de atmadı, önceki telefonumda ikisini de hafıza kartına otomatik kaydediyordu bundan bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Orijinalden alıntı: farukopat

Arkadaşlar M4 ile C4 arasında ne fark var

m4 snapdragon işlemci kullanırken c4 mediatek
    m4 5 inç c4 5.5 inç
    m4 su geçirmiyor

c4'ün m4 e göre tek üstünlüğü hafızası diğer tüm yönlerde m4 daha iyi

Biraz taraflı bir mesaj olmuş sanki.

Full HD ekran, bildiğim kadarıyla işlemci performansları çok farklı değil.

Bence burada belirleyici etkenler; boyut ve bellek.

• Değerlendirme ve sorular :

Güncellemeden sonra ;

-Kamera oldukça iyileşti ,hatta çok iyi oldu.

-telefon depolamada yer açıldı,

-uygulamaların (indirilen) alayı sdcard'a taşınabilmekte.

bunlara karşın ;

-ekran döndürme bir garipleşti , normal (dikey) moddan landscape moda geçtiğinde tekrar normale otomatik dönmede tekliyor....çözümü bilen var mı?

-pil performansında gariplikler sözkonusu ,ancak ben bunu tamamen ısıya bağlıyorum.

-telefon aldığımdan beri cayır cayır yanıyordu ,halen yanıyor , internette dolşırken ,normal kulanım senaryolarında ,hatta telefon görüşmesinde dahi çok ısınıyor , siyah renk oluşuna ve yaşamakta oldugumuz sıcak yaz günlerine baglıyorum ,fakat bir yeniği var bence...

Diğer taraftan telefon harika ,inadına ağır şeyler üstüste açtım ,geçişlerde olsun kullanımda olsun anlık takılmaya hiç rastlamadım yağ gibi!

• aynı sorunları ekran kapanma hariç bende yaşadım. ancak 300 küsür MB'lık güncellemeden sonra böyle olaylara rastlamadım. tekrarlarsa bende servise göndereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Değerlendirme ve sorular :

Güncellemeden sonra ;

-Kamera oldukça iyileşti ,hatta çok iyi oldu.

-telefon depolamada yer açıldı,

-uygulamaların (indirilen) alayı sdcard'a taşınabilmekte.

bunlara karşın ;

-ekran döndürme bir garipleşti , normal (dikey) moddan landscape moda geçtiğinde tekrar normale otomatik dönmede tekliyor....çözümü bilen var mı?

-pil performansında gariplikler sözkonusu ,ancak ben bunu tamamen ısıya bağlıyorum.

-telefon aldığımdan beri cayır cayır yanıyordu ,halen yanıyor , internette dolşırken ,normal kulanım senaryolarında ,hatta telefon görüşmesinde dahi çok ısınıyor , siyah renk oluşuna ve yaşamakta oldugumuz sıcak yaz günlerine baglıyorum ,fakat bir yeniği var bence...

Diğer taraftan telefon harika ,inadına ağır şeyler üstüste açtım ,geçişlerde olsun kullanımda olsun anlık takılmaya hiç rastlamadım yağ gibi!

ne güncellemesi geldi ? ben sd karta taşımaya çalıştım uygulamaların
    bi bölümü taşındı

• quote:

Orijinalden alıntı: levent0671

aynı sorunları ekran kapanma hariç bende yaşadım. ancak 300 küsür MB'lık güncellemeden sonra böyle olaylara rastlamadım. tekrarlarsa bende servise göndereceğim

ne güncellemesi geldi size sistem mi yazılım mı
  • 25 gündür kullaniyorum son iki gündür bi oyun yukliyim bakiyim dedim ne yüklediysem kasiyor , asphalt 8 , modern combat 5 fifa 15 hersey kasiyor , basit oyunlar yukledim onlarda kasiyor bugun Kvk ya gondericem

• quote:

Orijinalden alıntı: baki123

25 gündür kullaniyorum son iki gündür bi oyun yukliyim bakiyim dedim ne yüklediysem kasiyor , asphalt 8 , modern combat 5 fifa 15 hersey kasiyor , basit oyunlar yukledim onlarda kasiyor bugun Kvk ya gondericem

Dostum bende yukledim bendede kasiyo yani arada fps dusuyomus gbi sanki meselq temple run kaymak gbi akmiyo oyun yazilimsalmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: baki123

25 gündür kullaniyorum son iki gündür bi oyun yukliyim bakiyim dedim ne yüklediysem kasiyor , asphalt 8 , modern combat 5 fifa 15 hersey kasiyor , basit oyunlar yukledim onlarda kasiyor bugun Kvk ya gondericem

Yeni guncellemeden once kasiyomuydu ben yeni aldim deneyemedim onceden kasmiyoduysa yazlmsaldir

• Sandisk 16gb SD kart aldım. 3 gündğr kullanıyorum. Donma vs. gibi sorunlar yok ancak 3 günde 3 kere SD kart çıkarıldı diye ekrana yazı geliyor. Telefonu kapatıp açınca kartı okumaya devam ediyor. Acaba sorun kartta mıdır yoksa telefonda mı?
  • arkadaslar ,
    son guncellemeden sonra kasma telefonun genel kullanımında ara ara gozlemlenebılmekte...

garıp bır agırlık var gıbı.....

bununla bırlıkte OLDUKCA SICAK OLAN HAVA ALTINDA ZATEN İYİ ISINAN BIR TELEFON KULLANIMI SOZKONUSU ,boylelıkle ISI = Cabuk pil tuketımı ve performans dususune direkt bir sekılde etkı etmekte.

bılgınıze ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

arkadaslar ,
    son guncellemeden sonra kasma telefonun genel kullanımında ara ara gozlemlenebılmekte...

garıp bır agırlık var gıbı.....

bununla bırlıkte OLDUKCA SICAK OLAN HAVA ALTINDA ZATEN İYİ ISINAN BIR TELEFON KULLANIMI SOZKONUSU ,boylelıkle ISI = Cabuk pil tuketımı ve performans dususune direkt bir sekılde etkı etmekte.

bılgınıze ,

Guncellemeden once kasmiyomuydu diosn yani yazilimsalmidir kasma deilde bir yada iki fps dususu var sanki oyunlarda

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.