Şimdi Ara

Sony Xperia M2 video ön inceleme 'Orta segmentte iddialı olmak istiyor' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amiral gemisi olan cihazlar ancak 2 GB ram ile geliyor.

• Kasa kalitesine hayranım, sony bu işi başaracak gibi duruyor, inşallah samsung leğenlerini piyasadan silecekler

• sony bomba gibi geliyo ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Tablet mi? Ne tableti yahu.

Sony Xperia M2 video ön inceleme 'Orta segmentte iddialı olmak istiyor'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tunewiki

Kasa kalitesine hayranım, sony bu işi başaracak gibi duruyor, inşallah samsung leğenlerini piyasadan silecekler

Abi çok güzel Tasarım ve kasa kalitesi olarak çok güzel ama fiyatlar uçuş ya ben 5 6 ay önce 1700civarı aldım arkadaşıma sonra ondan ben aldım fiyatı halen aynı ya düşmüyor samsung S3 2000 civarında çıktı mesela geçenlerde Billboardda 899tl yazıyordu sony fiyatı biraz kırsın samsungun piyasada adı kalmaz piyasayı sony htc lg yer iphoneyi saymıyorum bence o tamamen gösteriş meraklıları için adamlar GOLD serisini 3500den piyasaya soktular çatır çatır sattı iş yerinde benim yanımdaki çocukda 5s var benim telefonu sabah şarjdan çıkarırım iş yerinde Wifi hotspot açık yani benim interneti kullanan var akşama kadar şu an şarj 18 şarja taktım 5s olan çocuk yanına şarj cihazı ile geziyor günde iki defa şarja takıyor O da ekran ışığı tamamen sönük Ekran görünmüyo bi de retina bu ekran diyor zamanında 3bin civarı aldığı telefon bi tane şahin eder be

Konu nereye geldi hadi iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 26 Şubat 2014; 21:47:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eehbee

Arkadaşlar GM Discovery 750 tl ye aynı özelliklerde ve daha alt kalite malzeme ile telefon satıyor ve siz onunla aynı mertebede fiyat biçiyorsunuz. Gerçekçi olun lütfen. Bu piyasada S4 Mini bile 1.000tl üzerinde alıcı bulurken Sony salak mı ki GM ile kendini bir tutsun

Gm ile sony aynı cümlede kurulamaz bile gmd şu an 750 liraysa bu cihazın 1200 seviyesinde çıkması doğal ayrıca gmd ilk çıktığında 599tl idi bildiğime göre herkes fiyatını düşürür bunlar baktı tuttu zam koydular

• kusura bakmasınalar da discovery cakması olmuş bu telefon

• bu telefonda playstation now ile stream yoluyla ps3-ps4 oyunları oynanıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: strange01

kusura bakmasınalar da discovery cakması olmuş bu telefon

Lütfen söylermisin neresi çakma. Ikisinde de android var diye mi ?

• simbilli S kullanıcısına yanıt
    1.2ghz 8 mp kamera yaklaşık aynı büyüklükteki ekran yine eski android ile geliyor adreno 305 ile discovery in kullandığı grafik işlemcisi de çok farklı değil sadece batarya boyutu ve su geçirmezlikte farklılık var ekran gmd de daha iyi ayrıca gmd den sonra çok gelmeye başladı bu şekil telefonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strange01 -- 26 Şubat 2014; 23:09:49 >
  • 850 civarı girerse çok iyi suya toza karşı dayanıklı markada Sony olunca iyi satar . piyasaya giren sürüm 4.4 alır heralde olmadı 1 2 aya dağıtırlar tahminim .

• ''Orta segment kovalasın seni SONY.
    daha xperia M çıkalı kaç ay oldu da yenisini nereden türettin?

Xperia M'nin sorunlarını çözmek, hafıza kartına uygulama taşıtmak zor geldi;
    hemen yenisini çıkarıp eski modelden desteğini tamamen kesecek.

bunlar eskiden de böyleydi de, bu kadar değildi.''

Xperia M çıkalı 7ay oldu dostum TRye biraz geç geldi...Ağustosta çıktıhttp://www.gsmarena.com/sony_xperia_m-5497.php

Ayrıca xperia M için 4.3 güncellemesi geliyor...http://www.xperiaplatform.com/xperia-m-icin-yeni-bir-firmware-guncellemesi-onaylandi-yoksa-android-4-3-mu-geliyor/

• Android cephesinde son atakları ile Sony ve Lg aldı başını gidiyor.

Premium algısı veren ve üst seviye cihaz arayanlar Sony, Fiyat performans arayanlar ise LG'den yana seçim yapacaklar gibi duruyor.

Samsung ise bu gidişle kısa ve orta vadede pazar payını bu firmalara kaptıracak gibi duruyor. Çünkü ne Sony gibi malzeme kalitesi ve premium algısı veriyor ne de Lg gibi performanslı ve ekonomik. İki özelliği de barındırmıyor. Hem ucuz plastik hissiyat hem de pahalı fiyat politikası yetmezmiş gibi her modelde aynı eleştirilen tasarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Fiyatı yüksek tutacaklardır. Ayrıca o güncelleme kim bilir ne zaman verilir. 1 gb ram de olmadı kusura bakma sony, nfc yi standart verceğine verme onu 2 gb ram yap, zaten qhd kullanıyosun ayıptır bu dönemde bu çözünürlük...

Ucuz verecemiş gibi bide orta segmentte önüne gelen herşeyi keserek vermiyorlar mı acayip sinir oluyorum. lg g2 mini için söylediğim tüm olumsuzluklarbunun içinde aynen geçerli...

Bu firmalar doğru düzgün telefonlar çıkarmadıkça gmd diyorum gerisi yalan diyorum...

Kafaya bak , mantığa bak.

Orta sınıf telefon diyor sen orta sınıftan ne anlıyorsun ? 2-3GB RAM , HD-FHD ekran ? S600-S800 ? 1GB RAM olmamışmış ee 2GB RAM koyarsa nasıl orta sınıf telefon olacak ? Kaldı ki S5 2GB RAM ile çıktı. Sizin mantığınız orta sınıf fiyatı olsun özellikleri amiral gemi olsun QHD olmazmış FHD koysun o zaman Z2'den ne farkı kalacak ? Herkesin bütçesi var kimi telefona 200 verir kimi 2000 bu da bulunduğu özelliklere göre fiyatlandırılacaktır.

Geçen sene Xperia SP orta üst seviye telefon olarak girdi ( XperiaM2'ye göre daha iyi donanım olarak ) 1200 liradan şu an 900 lira bandında. Bu telefonda 1000 liradan girecektir ülkemize 2-3 ayda rahatlıkla 850-900 bandından alırsınız.

• Telefonumu değiştirmeyi düşünüyordum umarım 1000tl fiyat altında satılır.

• strange01 kullanıcısına yanıt
    Malzemesi plastik olup bu kadar iyi bir tasarıma sahip olmasaydı dediğin doğru olabilirdi. Dedin de sanki orta segment gmd'den doğdu

• 900 tl buna vereceğinize gidin xperia sp alın 720p ekran ve adreno 320. 1.7 dual core 2 sindede 1gb ram olması kötü.fakat alacaklar korkmasın 4.3 güncellemesi ile xperia sp de yaklaşık 300 mb ram boş..

• 400 dolara çıkacakmış

bizde 900 tl olur s4 mini rakibi sayılır
  • Ben bu telefonu aldım yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum ancaaak geçen suyun içine düşürdüm ve servise yolladım servisten geldiğinde titremeye ve kapanıp açılmaya başladı be insafsız şu telefonuniye su geçirmez yapmadınız be kardeşim

• ben alalı 2 ay oldu iki defa servise gitti. aldığıma bin pişmanım. almanızı tavsiye etmem. ön kamera tam bir felaket. hızı iyi int. fazla girildiğinde ısınıyor. alırsanız Z3 almanı tavsiye ederim. bu para bu telefona verilmez.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.