Şimdi Ara

Sony Xperia M2 video ön inceleme 'Orta segmentte iddialı olmak istiyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobil Dünya Kongresi 2014 kapsamında Sony, orta segment için hazırladığı yeni akıllı telefon modeli Xperia M2'yi de duyurdu. Telefona ait detaylar ön inceleme videomuzda.

• Cihaz iyide .. Fiyatı tutturması önemli olan..

• Tasarım o kadar abartılacak kadarda değil ama 750 gibi girerse (hiç zannetmiyorum ) ortalığı kasıp kavurur.

• Fiyatı yüksek tutacaklardır. Ayrıca o güncelleme kim bilir ne zaman verilir. 1 gb ram de olmadı kusura bakma sony, nfc yi standart verceğine verme onu 2 gb ram yap, zaten qhd kullanıyosun ayıptır bu dönemde bu çözünürlük...

Ucuz verecemiş gibi bide orta segmentte önüne gelen herşeyi keserek vermiyorlar mı acayip sinir oluyorum. lg g2 mini için söylediğim tüm olumsuzluklarbunun içinde aynen geçerli...

Bu firmalar doğru düzgün telefonlar çıkarmadıkça gmd diyorum gerisi yalan diyorum...

• 800tl ve altı gelirse yok satar

• Adreno 305'li bir telefonun sahip olmasi gereken cozunurluk bu bence. 700-750 lira olursa alinir

• Sony Xperia M2, LG G2 Mini ve HTC Desire 610 rakip olacaklar. Hiçbirisinin bizim anladığımız manada uygun fiyatlı olacağını zannetmiyorum. Yine de içlerinde en uygun fiyatlısı muhtemelen G2 Mini olacaktır. Sony ve HTC burnundan kıl aldırmaz.
  • abi çok yorgun görünüyorsun biraz dinlen

• sonynin tek kötü noktası fiyatlar

• avrupada 280 eurodan on siparis aliyorlar.800 e gelmesi zor.

• sony'nin her ürününün fiyatı benzerlerinden en az 50 100 tl fazla oluryor, bu da muhtemelen öyle olacaktır

• Orta segment kovalasın seni SONY.
    daha xperia M çıkalı kaç ay oldu da yenisini nereden türettin?

Xperia M'nin sorunlarını çözmek, hafıza kartına uygulama taşıtmak zor geldi;
    hemen yenisini çıkarıp eski modelden desteğini tamamen kesecek.

bunlar eskiden de böyleydi de, bu kadar değildi.

• Mesut abi cihazın su ve toza dayanıklı olduğunu söylemiş ama ben hem Sony'nin resmi sitesinde hem de GSM Arena'da böyle bir ibareye rastlamadım.
    Tasarım olarak Z'ye benzemiş. Güzel de olmuş. Ben zaten Z'nin tasarımını Z1 ve Z2 den daha çok beğeniyorum. Bir de hoparlörü net olarak göremedim ama altta gibi duruyor sanki. Su geçirmez olmazsa iyi bir ses çıkışına sahip olabilir.

• kasa kalitesi su toza dayanıklılık farkı nedeniyle piyasadaki 800tl lik telefonlarla aynı paraya satılması çok zor eh pekte haksız sayılmazlar
    kasa şıklık ve sony markası aradaki fark aşırı olmadığı sürece ederi var.

• Nedense Kısa İnceleme Konulan Telefonların Hiçbiri İlgimi Çekmedi.
  • bu telefon olayı toplama pc ye döndü arkadaş. millet ne b..k alacağını şaşırdı. ram,işlemci,ips ekran, yazılımda (mis??)android tamamdır. hadi yapıştır gitsin millete. peki stabilite var mı uyum var mı? firmaya ne ki. uydusa da ko...
  • Arkadaşlar GM Discovery 750 tl ye aynı özelliklerde ve daha alt kalite malzeme ile telefon satıyor ve siz onunla aynı mertebede fiyat biçiyorsunuz. Gerçekçi olun lütfen. Bu piyasada S4 Mini bile 1.000tl üzerinde alıcı bulurken Sony salak mı ki GM ile kendini bir tutsun

• 899 dan satar sony bunu
  • Tablet mi? Ne tableti yahu.

Sony Xperia M2 video ön inceleme 'Orta segmentte iddialı olmak istiyor'
  • Telefonun fiyatı ortalama kaç tl olur ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.