Şimdi Ara

SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.445
Cevap
17
Favori
99.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu telefonun LG L90dan iyi oldugunu dusunuyorum.
    Kitkat gelirse mukemmel telefon olur kesin tarih bellimi arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube daki gorilla glass 2 videolarını izledikten sonra lg g2 mini ye kaydı aklım mantığım.

kırılma esneme çizilme videoları muhteşem. aradaki fiyat farkı az bir miktar ve buna değer diye düşünüyorum. sony camera yazılımlarının benzerleri zaten markette bolca mevcut.

arka kapağın açılması yanımızda yedek batarya taşıyabilme imkanınıda bize veriyor.

not: yanlış anlaşılmasın m2 yi kötülemiyorum. sadece görüşlerimi yazıyorum
  • Lg G2 mini benzer bir telefon ancak bence arayüz optimizasyonu da düşünülmeli.Lg'nin genelde başarısız olduğunu arkadaşlarımdan tecrübe etmiştim.G2 mini'nin üstün olduğu taraflar ön kamera,gg2 ve küçük bir farkla üstün olan bataryası.M2 ise tasarımda ve arayüz optimizasyonunda daha başarılı bence.Karar sizin,iki telefon için de yanınızda ek batarya taşımanızı gerektirecek bir neden yok bence.İkisinin de pili gerçekten yeterli donanımlarına göre.

Edit:M2'de NFC var ama G2 mini'de yok.Varmış bi modelinde ama Türkiye'dekilerde var mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tjedrea -- 20 Haziran 2014; 17:28:27 >
  • nfc nedir ki?
    ballandıra ballandıra heryerde bunu ön plana koyuyorlar.
    ne yapıyor bu nfc
  • Şurdan bakabilirsiniz hocam.
  • Emirayk2 kullanıcısına yanıt
    temmuz ayında geleceği kesin.
  • hamidowic kullanıcısına yanıt
    nfc destekli 2 telefonu yakınlaştırınca hızlı dosya aktarımı yapıyor bir nevi bluetooth gibi
  • Tjedrea kullanıcısına yanıt
    batarya süresi g2mini'den daha yüksek m2 yanlışın var.g2mini'nin mahı daha fazla olsada m2 daha fazla gidiyor.
    kamera yazılımını bulursun ama exmorRS'i sonradan ekleyemezsin.lens farkı var.ekranı çizmeye çalışmazsan kolay çizilecek bir ekran yok hocam.sadece yedek batarya için alacaksan g2mini alabilirsin.
  • zavazingo yanlış anlama dostum ancak paylaştığın fotolar çokta süper değiller. ha evet slr makina performansı beklemiyorum ve bu fiyattaki tel kameraları zaten belli ayarda çekim yapıyor.
    gsm arenada her iki telefon kamerasını karşılaştırdığımda m2 daha iyi. renk doygunluğu keskinliği gerçekten farkedilir şekilde önde. kamera benim için çok aşırı önemli diyen birisi M2 ALMALI. sezarın hakkı sezara

gorilla glass 2 ye gelince, telefonun yere düşüp yerde sürüklenme ihtimaline karşı çok önemli olmazsa olmaz bir donanım gibi geliyor bana.

NFC ye gelince. benim zerre işime yaramaz. üçkağıdın bol olduğu ülkemizde güvenipte kart bilgilerimi telefona vs eklemem.
    dosya aktarımına gelince, günde kaç defa başkasının telefonuna aktarım yapıyorsunuz?

m2 görüntü olarak karizma duruyor. köşeli hatları güzel. sadece power düğmesi biraz kelebek konmuş olmuş. ben onu foto düğmesi sanıyordum meğer güç düğmesiymiş

• mAh açısından söylemiştim zaten.
    Hocam g2mini alın siz.xperia m2'ye içiniz ısınmamış.
  • onada ısınamadım
    ben en iyisi ericsson gh 688 alayım
    Pardon yanlış anlamışım.
    ericsson gh 688 oo hocam hem g2mini hemde xperia m2'den daha güzel bir cihaz.
  • Konu Güncell.
  • Ekran görüntüsü alıp koyar mısınız hocam merak ettimAna menüdekeyken falan.Maksat görsellik olsun
  • Tabiki hocam bu kadar yetemi?Birde ram kullanımı çok iyi hocam.700'lere kadar düşüyor.
    SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU]SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU]SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir-i Alay -- 21 Haziran 2014; 16:38:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ram kullanımı gerçekten çok iyi hocamGün ışığında fotoğraf çekip koyabilirseniz de iyi olur evin balkonundan manzara tarzı falan.Ufak ufak geliştirelim konuyu
    . . . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir-i Alay -- 12 Mart 2019; 3:56:13 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.