Şimdi Ara

SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.445
Cevap
17
Favori
99.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evdeyim evde bazı şeylerin fotosunu çekerim oyun vb buraya atarım.oyun olarak adreno 305 var sıkıntı yapmaz zaten.ön kamera kötü evet ama o kadar değil 480p video çekebiliyor.
  • ön kameradan birkaç resim koyarmısınız.
    selfie olsa nekadar alan sığabiliyor ve kalitesi ne olur.

teşekkürler
  • hayırlı olsun ,ekranda 1 tane ölü piksel olursa cihazı yenisiylemi değitiriyorsun yoksa servise gönderip sadece ekranımı değiştiriliyor yada şöyle sorayım yasal olarak kaçtaneye kadar ölü piksel olursa cihazı yenisiyle değişimi mecburi yapılıyor
  • tarun kullanıcısına yanıt
    o konuda hiç bir fikrim yok daha servise gitmedi cihaz.
  • hamidowic kullanıcısına yanıt
    ön kamera iyi değil ancak s3 mini'den daha güzel çekiyor.253kb alan kaplıyor.ama almadan önce birde arayüz farkları var onada bir göz atın derim.
  • Uplayalım bakalım konuyu.Turkcell'de 999 TL'ye satılıyor direk cihaz.Turkcell'den alınır mı sizce?Boşta ram kullanımı nasıl ve telefon çok ısınıyor mu?Çektiğiniz fotoğraflardan koyabilirseniz sevinirim,almayı düşünüyorum bu aralarHa bir de cihazın çizilme olayı nasıl ve arkası için şeffaf koruyucu bulabildiniz mi?
  • Tjedrea kullanıcısına yanıt
    arkada jelatin ile geliyor zaten çizilme yokmuş jelatin'den dolayı oluyormuş.boşta 789mb gördüm.kamerası gerçekten abartmıyorum sınıfında 1. hdr foto ve video çekiyor .ısınma olayı fazla yok ben rr3 oynadım yarım saat çok ısınmadı.2 tarafda'da jelatin ile geliyor.arka tasarım müthiş gerçekten.eksi yönleri fazla yok ön kamerası düşük sadece okadar.foto atmaya çalışrım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir-i Alay -- 17 Haziran 2014; 23:51:16 >
  • Hocam boşta 789 mb gördüm derken 789 mb kullanıyor demek istiyorsunuz değil mi?Finallere çalışırken kafayı yedim artık da anlayamıyorum şuan
    Yok kalan ram chrome açıkken.
  • Oha çok iyi geldi bana açıkçası o değer ondan inanamadımTam olarak aradığım telefon o zaman.Kesinlikle çok şık ve kamerası gerçekten güzel bir telefon hem fiyatı da fazla değil.Bir de ahize sesini soracaktım,nasıl acaba size ulaşan ve sizden giden ses?
    çok net ve berrak geliyor.tasarımı cidden çok iyi birde 4.4 gelicek olması.sony stabiliteyi çok iyi sağlıyor touchwiz gibi değil.
    ben 1.100'e aldım vodefone'dan hat ile kazıkmı yemişim yoksa iyimi ?...
  • Bu kadar iyi sağladığını bilmiyordum stabiliteyiMüzik performansı nasıl bu arada kulaklıkla?Çok şey sordum amaHepsiburada'da 1050 lira sanmıyorum kazık yediğinizi.Bu arada vodafone tarifesiz cihaz satmıyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tjedrea -- 18 Haziran 2014; 0:08:22 >
    kulaklık çıkışı çok iyi sayılmaz ama bassları çok güzel duyuyorsun.içinden çıkan kulaklığı benim laptopa takınca telden daha fazla ses veriyor çıkan kulaklık cidden sağlamış.4.4 gelince stabil daha'da iyi olacak diyorlar bakalım 800 görürüz artık.
  • Eyvallah hocam teşekkürler yanıtlar için
    Ne demek.
    diğer sorulara cevap veriyim.vodefone tarifsiz cihaz satmıyor doğru.hepsiburada'ki fiyatı görünce rahatladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zava.Zin.Go

ölü piksel geçebilrimi yoksa hep öylemi kalacak o 1tanecik şey.?

Öyle kalir o bence garantiye yolla. Bu arada işlemci modeli neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtilli

quote:

Orijinalden alıntı: Zava.Zin.Go

ölü piksel geçebilrimi yoksa hep öylemi kalacak o 1tanecik şey.?

Öyle kalir o bence garantiye yolla. Bu arada işlemci modeli neydi?

kalsın zararı yok zaten.Eğer çoğalırsa yollarım.snapdragon 400 var cihazda.
  • Ekran kötü gözükmüyor mu? Uzaktan hep iyidir yakından bahsediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.