Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa2936

quote:

Orijinalden alıntı: -keysersoze-

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2936

Teşekkür ederim. Çok net ve kısa anlatım :). Xperia l de olan bi özellik mi roota gerek olmaması. google play store u açıyorum bilgisayardan telefon bağlı sürücüler yükle yükle tuşuna basıyorum yazı çıkıyor. birazdan yüklenecektir yüklenmiyo.

belki internet bağlantın yavaş olabilir. bu arada internette istediğin oyunu ücretsiz olarak indirebilirsin bunun için istediğin oyunun adını ve sonuna apk yaz. sonra o indirdiğin dosyayı telefona at. telefondan dosya yöneticisine gir ordan o dosyayı bul ve yükle.

Anladım hepinize çok teşekkürler ama ben samsungda kies vardı ordan indiriyorduk oda yüklüyodu uygulamayı google play storeda böle bişi var mı ttnet 8 mbit internet kullanıyorum. Hafıza yeterli gelmediği zaman (telefonun hafızası) root işlemi yapılıyormuş sizler yaptınız yaptıysanız xperia l için root nasıl yapılıyor. Son olarakda kamerayı açıp kaparken kameradan klink diye bir ses geliyor bunun nedeninin biliyor musunuz ( ses efekti değil sanırım içerden geliyor hoparlörden değil) Servislik bir işimi var bilemiyorum fotolarda çok kaliteli gelmedi bana wave 2 5 mp kamera daha iyi çekiyordu. Exmor rs lensinde pek faydasını göremedim ters ışık veya gecede çok karanlık çekiyor. birde sarj cihazından sesler geliyor Alet boştayken yeni sarja takmadan önce duyuyorum. birde hep sitelerde 1750 mah demiş bendeki 1700 mah bataryası. Biraz pinpirikli davranıyo olabilirim ama bunlarla ilk defa karşılaştım. Dha önceki tellerimde hiç karşılaşmamıştım. Sizede böle oluyormu normal mi öğrenmek istiyorum.

gelen güncellemeyle az ışıkta çok iyi sonuçlar almaya başladım. kameradan ve sarj cihazından sizlerdende ses geliyor mu bunları merak ediyorum. Googleplayden bilgisayar aracılığı ile telefona oyun atılıyormu atılmıyor mu kablolu internet var bende. Ben atamıyorum bir türlü. Arkadaşlar atabilirsiniz dedi. Bunun çözümü var mı?

• telefonu alalı bugün 8. gün oldu htc wildfire s ten geçtim ve iyi ki geçmişim. telefonda hiç bir şekilde kasma vb birşey olmuyor. bir ara durum çubuğunda görüntü kayıyor gibi olmuştu son güncelleme ile onu da çözdüler. asphalt 8 yükledim grafikler son seviyede ve gayet akıcı bir şekilde oynanabiliyor. ön kameradan fazla bi beklentiniz olmasın vga kamera sonuçta. arka kamera bana gayet iyi geldi 1080p kayıt yapmııyor olması dezavantaj olabilir. ses düzeyi beklediğimden yüksek çıktı abimin acer notebookundan daha fazla ses veriyor.
  • Merhaba arkadaslar dun test ettim bu cihazi yaklasik bi 30saniye falan kullandim ama aklimdan cikmiyor cihaz.beyaz renkti ve harikaydi tasarimi.elime aldim bu ne lan dedim cok cok guzeldi telefon.ekranida soluk degildi gayet iyiydi.ama merak ettigim bisey var.real racing3 te hic fps dusmesi falan oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hounter

quote:

Orijinalden alıntı: slipkon

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ankamall Vatana gittim burda yok dediler nerde olduğunu sorduk sincanda teşhir nata vegada 2 tane var dün gece itibari ile dediler bende yine alamadım böyle şansın içine beyler aranızda vatandan internetten ödeme ile alan var mı?

ben kliksadan almıştım sorun olmadı. vatanda da sorun olacağını sanmıyorum. ama kaç günde elinize ulaşır bilemiyorum

Ya küfür etcem 900 ede Teknosadan almak koyacak insana almıyacam başka yolu yok mu vatandan almanın indirim bitmeden off

vatan istanbul yolunda mevcut

ıstanbul yolu derken hangı magaza ve nerden bılıyosun ki?

bugün gittim alcaktım fakat kasada kartla ilgili bir sorun oluştu.Ankarada oturuyosan istanbul yolu üzerindeki vatan computeri biliyosundur zaten

Tamam ama 2 3 tane varsa bitmiştir :(

stok hakkında bilgi vermedi ama raflar sony xperia L doluydu eğer almak istiyosan bugün git al bence

• bu telefonu s3miniyle kıyaslayanlar aahahha
  • arkadaşlar basit fakat bnm çözemediğim bu duvar kağıdını değiştir diorum resmi kırpıyo direk fotoğrafı nası koyucaz bi türlü bulamadım.
    ve şarj cihazından ses gelio bnm ve bazen şarjdayken %90 üzerinde yeşil ışık yanmıo

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

quote:

Orijinalden alıntı: Rüzqaar

Bende Alacam ama telefonda ön kamera varmı varsa kaç megapixel bide kamerası nasıl güzelmi yani netmi

ön kamerası vasat.ama arka kamera hakkını veriyor.8mp arka kamera, VGA ön kamera var.

Aldım Sony xperia L bugün süper gerçekten :) ama ön kamera iyi değilmiş hatta berbat kısaca
  • quote:

quote:

quote:

benim bildiğim talep olduğu takdirde telefonu getirmek zorundalar.kız arkadaşıma aveadan aldık bu telefonu, talep ettik 3 gün içinde temin ettiler.

Ben de gerekli bilgileri vermek isterim : Google Play Store'dan google (gmail) hesabı ekleyerek uygulamaları kurabiliyorsunuz.Ayrıca telefonunuza Gmail hesabı eklediğinizde rehberinizi, takviminizi bu hesaba yedekleyebiliyorsunuz.Önceden zırt pırt telefon değişikliği yapan biri olarak rehberi tek k.adı ve tek şifreyle telefona yüklemenin keyfi paha biçilemez :)

Apk olarak, sadece oyun değil.Ücretli uygulamaları da yükleyebilirsiniz.Ben mesela Route66 navigasyon programının tam ve en son sürümünü kullanıyorum.Araçtayken büyük fayda sağlıyor.PlayerPro, müzik çalar uygulaması.Ücretli olmasına rağmen eski telefonumda da kullanıyordum.Şimdi Walkman işimi görüyor diye kullanmıyorum :)
    Bu işlemi apk falan indirmeden yapmanın da yolu var.BlackMart isimli ikincil market uygulaması çoğu programın crackli versiyonlarını sunuyor size.isteyene link te verebiliriz.

Cihazı almak isteyenler, ben gidip görüp alma taraftarıyım ve Teknosa'nın müşteri memnuniyeti politikasından çok memnunum.Daha önce internetten aldığım telefonlarda yaşadığım sorunları düşünürsek şuan çok memnunum açıkçası.Herhangi bir sorunda teknik servisleri gezmiyorsunuz, herhangi bir teknosa mağzası cihazınızı kabul ediyor ve tamir işlemleriyle onlar ilgileniyorlar.

Gelelim tavsiyelerime :

Arkadaşlar bence GoLauncher kullanmak gerek.Gerçekten çok hoş bir arayüzü var.Önceki telefonumdan alışkanlık kurdum.Ama bu telefonda vay be neymiş bu dedim.Önceki telefonum 2.3 GingerBread sürümünde olduğu için arayüzü daha basitti, kasmalar yaşardım ama şuan gayet akıcı.Bugün hazırlamak istediğim inceleme videosunda da göreceksiniz :)

golauncher bende kullandım da pek hoşuma gitmedi. ( bu isimde bir sürü uygulama var benim kullandığım başka olabilir belki). ilgili resimleri buraya koyabilirsen çok sevinirim

emir telakki ederiz :)

Buyrun go launcher'ın benim düzenlemelerimle olan hali.

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC

Çok güzel yapmışsın nasıl yaptın öğretırmısın?

• Telefoncuya gittim en iyi kameralı telefonları göster dedım en iyi kamera olarak s4 zoom ve sony xperi L-z-sp
    dedi gerçektende süper flaşı açıp fotoğraf çekildim kör oldum flaşı cok göz bozuyor ama :(
  • http://db.tt/vqndLW1j

Selamlar...

Arkadaşlar blackmart sözü vermiştim tuttum.aşşağıdaki apkyi kurun, bi tane güncellemesi var onu yapın. daha sonra market gibi, uygulamaları kuemaya başlayın.otomatik kurmaz.sadece apk indirir, siz kurarsınız.paralıların çoğu beleş.tepede.

• quote:

http://db.tt/vqndLW1j

Selamlar...

Arkadaşlar blackmart sözü vermiştim tuttum.aşşağıdaki apkyi kurun, bi tane güncellemesi var onu yapın. daha sonra market gibi, uygulamaları kuemaya başlayın.otomatik kurmaz.sadece apk indirir, siz kurarsınız.paralıların çoğu beleş.tepede.

bilinmeyen kaynaklar faln öyle davası yokmuydu bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

Merhaba arkadaslar dun test ettim bu cihazi yaklasik bi 30saniye falan kullandim ama aklimdan cikmiyor cihaz.beyaz renkti ve harikaydi tasarimi.elime aldim bu ne lan dedim cok cok guzeldi telefon.ekranida soluk degildi gayet iyiydi.ama merak ettigim bisey var.real racing3 te hic fps dusmesi falan oluyor mu?

?

• Root konusunda yardimci olabilecek arkadaslar varsa mesaj kutum acik

• Merhabalar,

xperia go kullanıyordum, dün sinirlenince masaya vurdum kırdım telefonu. ekranı kırıldı (veya çatladı emin değilim). Buna rağmen çalışıyor ama çok ısınıyordu. Tamire götürdüm, maliyeti kadar fatura çıkar dediler, yeni telefon almak daha mantıklıymış.

Sony modelleri şık olduğundan araştırdım ve xperia L'yi gördüm. hakkında kimse kötü birşey konuşmuyor, herkes mutlu.

Bunu alıcam ama bazı sorularım var; ben çabuk sinirlenen biriyim ve telefonu da hor kullanırım. xperia go'yu da birkaç kez masaya vurmuştum ama kırılmamıştı, kısmet düneymiş. ola ki böyle bişi yaptım kırılır mı hemen?

Ayrıca xperia go'ya herhangi bir kılıf veya ekran çizilmesin diye şaffaf birşeyler (adı neyse bilmiyorum, cahilim bu konularda) takmadım. Yani xperia go'yu aldım, şarja taktım, pili doldu, sim kartı taktım kullanmaya başladım. 6-7 aydır da kullandım. Göze batan bir çizilmesi olmadı. Xperia L çizilir mi çarçabuk? Kılıftır şudur budur pek sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: camokanas

Merhabalar,

xperia go kullanıyordum, dün sinirlenince masaya vurdum kırdım telefonu. ekranı kırıldı (veya çatladı emin değilim). Buna rağmen çalışıyor ama çok ısınıyordu. Tamire götürdüm, maliyeti kadar fatura çıkar dediler, yeni telefon almak daha mantıklıymış.

Sony modelleri şık olduğundan araştırdım ve xperia L'yi gördüm. hakkında kimse kötü birşey konuşmuyor, herkes mutlu.

Bunu alıcam ama bazı sorularım var; ben çabuk sinirlenen biriyim ve telefonu da hor kullanırım. xperia go'yu da birkaç kez masaya vurmuştum ama kırılmamıştı, kısmet düneymiş. ola ki böyle bişi yaptım kırılır mı hemen?

Ayrıca xperia go'ya herhangi bir kılıf veya ekran çizilmesin diye şaffaf birşeyler (adı neyse bilmiyorum, cahilim bu konularda) takmadım. Yani xperia go'yu aldım, şarja taktım, pili doldu, sim kartı taktım kullanmaya başladım. 6-7 aydır da kullandım. Göze batan bir çizilmesi olmadı. Xperia L çizilir mi çarçabuk? Kılıftır şudur budur pek sevmiyorum.

sanırım biraz hor kullanıyorsun. bende öyleyim . telefonu 4 5 kere yüksekten düşürdüm herhangi bir sıkıntı yaşamadım. bende kılıf kullanmıyorum. önde kaliteli bi jelatinim var ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: camokanas

Merhabalar,

Bana telefon çok hassas geldi düşşe paramparça olcakmış gibi düşürdüm bişey olmadı ekran üstü aldığım ilk günü kılıf almakta jelatin takmakta yarar var daha rahat hor kullanırsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ankamall Vatana gittim burda yok dediler nerde olduğunu sorduk sincanda teşhir nata vegada 2 tane var dün gece itibari ile dediler bende yine alamadım böyle şansın içine beyler aranızda vatandan internetten ödeme ile alan var mı?

ben kliksadan almıştım sorun olmadı. vatanda da sorun olacağını sanmıyorum. ama kaç günde elinize ulaşır bilemiyorum

Ya küfür etcem 900 ede Teknosadan almak koyacak insana almıyacam başka yolu yok mu vatandan almanın indirim bitmeden off

vatan istanbul yolunda mevcut

ıstanbul yolu derken hangı magaza ve nerden bılıyosun ki?

bugün gittim alcaktım fakat kasada kartla ilgili bir sorun oluştu.Ankarada oturuyosan istanbul yolu üzerindeki vatan computeri biliyosundur zaten

Tamam ama 2 3 tane varsa bitmiştir :(

stok hakkında bilgi vermedi ama raflar sony xperia L doluydu eğer almak istiyosan bugün git al bence

Sayende aldım telefonu müthiş ;) Sonunda aldım tuşlara basınca titremeyi kapatmadı nasıl olcak

• Telefon Pc ye bağlanmıyorr mtp device diye hata veriorrr delircem yardım edınn karsılasan varsa yardım etsınnn
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaslar dun test ettim bu cihazi yaklasik bi 30saniye falan kullandim ama aklimdan cikmiyor cihaz.beyaz renkti ve harikaydi tasarimi.elime aldim bu ne lan dedim cok cok guzeldi telefon.ekranida soluk degildi gayet iyiydi.ama merak ettigim bisey var.real racing3 te hic fps dusmesi falan oluyor mu?

?

Yok mu arkadaslar rr3 yukleyen bir kisi?

• ayarlardan xperia bağlantı orda usp bağlntı modunu msc yap bide öyle dene

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.