Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde almam lazım verimini yitirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de flaş bozuldu. Batarya kvk dan orijinal aldım 70 lira mı neydi şimdilik devam ediyoruz kullanmaya. 3 yılı geçti.

• porsche911gt2 kullanıcısına yanıt
    Benimde batarya almam lazım ama orjinale 70 tl veremem.
    Telefonla geçinip gidiyoruz bayada kullanırım. Sorun yok suan batarya dışında.
    Sizin aranız nasıl telefonla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Benimde batarya almam lazım ama orjinale 70 tl veremem.
    Telefonla geçinip gidiyoruz bayada kullanırım. Sorun yok suan batarya dışında.
    Sizin aranız nasıl telefonla.

Benim 2 sorunum vardı aldığımdan beri.
    1. Dahili hafızanın içinde dcim klasöründe kendiliğinden oluşan thumbnail dosyasının dahili hafızayı doldurması.
    2. Zayıf dokunmatik hassasiyeti.

1. Sorunu çözdüm gibi yada atlatmayı öğrendim ama 2.sorunla 3 yıldır yaşıyorum. Mesela parmağımın kenarındaki kalın deri ile dokunsam algılamıyor telefon. Parmağımın ortasına yakın yerini kullanmam lazım basarken. Flaşı bozuldu. Batarya 3g de günü ancak çıkarıyor. İşin kötü tarafı telefonla aramda bağ oluştu sanki. Evladım gibi artık kötü yönleri de olsa benimle çok vakit geçirdi çok şey paylaştık 😊

• porsche911gt2 kullanıcısına yanıt
    Bende bırakamıyorum veleti. Yeni Lenovo K5 Note aldım. Duruyor kullanmıyorum. Xperia kullanıyorum. Kullanışlı küçük diye...

Çok sağlam telefon bir de. Kaç kere yüzustu düştü sert şekilde. batarya kapak bir tarafa şekilde.hiçbir sey olmuyor ekrana telefona. Sadece dış kasada hafif çatlaklar var sorun olmaz şekilde.

1. Sorunu bende çok yaşamış ve kökten çözmustum. Hiç olmadı sorumsuz kullanıyorum.
    Paylaşan vardı nasıl olduğunu bir dizide bir dosya oluşturup yapılıyordu

• Benimki hala çalışıyor ama nisan ayında kardeşime verip kendime ikinci el z2 aldım.

Xperia l aralıkta 3 yılını dolduracak. İş icabı yoğun kullandığım zamanlar oluyordu. Bataryası eve zor atıyordu beni. Bir de ses açma kapama tuşları bozuk. Aslında çmzülemeyecek sorunlar değildi ama hafıza ve ram yetmemeye başlayınca z2 ye geçtim.

Bakalım Xperia l ne kadar dayanacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: many@ik

Benimki hala çalışıyor ama nisan ayında kardeşime verip kendime ikinci el z2 aldım.

Xperia l aralıkta 3 yılını dolduracak. İş icabı yoğun kullandığım zamanlar oluyordu. Bataryası eve zor atıyordu beni. Bir de ses açma kapama tuşları bozuk. Aslında çmzülemeyecek sorunlar değildi ama hafıza ve ram yetmemeye başlayınca z2 ye geçtim.

Bakalım Xperia l ne kadar dayanacak :)

z2den memnun musun ? bende l den z2 veya 3e geçmeye düşünüyorum
  • CA18DET kullanıcısına yanıt
    Genel olarak memnunum. İkinici el 750 liraya aldım. Fiyatına göre çok iyi aslında. Ama ufak tefek sorunları yok değil.

Beğenmediğim yönleri:

-kamera 20.7 mp yazıyor ama bu göz boyamadan ibaret. Gündüz gayet iyi ama gece kötü. Arkadaşta note 4 var. Note 4 bariz bir şekilde daha iyi kamera yönünden. Bir de kamera ile fazla uğraşınca ısınıyor. Bazen ısınıp kamerayı kapatıyor.

-ara sıra video oynatmıyor. Telefonu kapatıp yeniden açınca düzeliyor.

-Android 6.0 yüklediğimde telefon görüşmelerinde sesim boğuk gitmeye başladı. Aslında bu her modelde yok ama bende oldu. O yüzden Android 5.1.1 e geri döndüm ve şu an sesim çok iyi gidiyor karşı tarafa.

Beğendiğim yönleri:

+telefon piyasaya çıkalı 3 yıl olmasına rağmen hızı çok iyi. Akıyor adeta. Hafızayı ne kadar doldurursan doldur yavaşlamıyor.

+3 gb ram yeterli. Onlarca uygulama açıyorum. Ondan ona geçiş yapıyorum ve hiç takılmadan devam ediyor.

+kılıfla kullanıyorum ama kılıfsız harika görünüyor. Bir de benim aldığım mor renk. Çok hoş görünüyor bana göre. Bir bakan bir daha bakıyor. Bunun modeli ne diye soruyor.

+şarjı çok iyi. Parlaklık otomatikte ve stamina modu kapalıyken 6 saat ekran süresi alıyorum. Yani bir tam günü çıkarıyor. Staminayı açsam daha da fazla gider şarjı.

Dediğim gibi, ufak tefek sorunları var ama o kadarlık her telefonda var. 750 liraya satılan sıfır telefonlardan kat kat iyi.

Ayrıca benim aldığım çok da temiz değildi. Garantisi bitmiş, arka kapağı değişmiş (doğal olarak su geçirmezliği de gitmiş) bir telefon. Belki de o sorunların sebeplerinden biri de budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: many@ik

Genel olarak memnunum. İkinici el 750 liraya aldım. Fiyatına göre çok iyi aslında. Ama ufak tefek sorunları yok değil.

Beğenmediğim yönleri:

-kamera 20.7 mp yazıyor ama bu göz boyamadan ibaret. Gündüz gayet iyi ama gece kötü. Arkadaşta note 4 var. Note 4 bariz bir şekilde daha iyi kamera yönünden. Bir de kamera ile fazla uğraşınca ısınıyor. Bazen ısınıp kamerayı kapatıyor.

-ara sıra video oynatmıyor. Telefonu kapatıp yeniden açınca düzeliyor.

-Android 6.0 yüklediğimde telefon görüşmelerinde sesim boğuk gitmeye başladı. Aslında bu her modelde yok ama bende oldu. O yüzden Android 5.1.1 e geri döndüm ve şu an sesim çok iyi gidiyor karşı tarafa.

Beğendiğim yönleri:

+telefon piyasaya çıkalı 3 yıl olmasına rağmen hızı çok iyi. Akıyor adeta. Hafızayı ne kadar doldurursan doldur yavaşlamıyor.

+3 gb ram yeterli. Onlarca uygulama açıyorum. Ondan ona geçiş yapıyorum ve hiç takılmadan devam ediyor.

+kılıfla kullanıyorum ama kılıfsız harika görünüyor. Bir de benim aldığım mor renk. Çok hoş görünüyor bana göre. Bir bakan bir daha bakıyor. Bunun modeli ne diye soruyor.

+şarjı çok iyi. Parlaklık otomatikte ve stamina modu kapalıyken 6 saat ekran süresi alıyorum. Yani bir tam günü çıkarıyor. Staminayı açsam daha da fazla gider şarjı.

Dediğim gibi, ufak tefek sorunları var ama o kadarlık her telefonda var. 750 liraya satılan sıfır telefonlardan kat kat iyi.

Ayrıca benim aldığım çok da temiz değildi. Garantisi bitmiş, arka kapağı değişmiş (doğal olarak su geçirmezliği de gitmiş) bir telefon. Belki de o sorunların sebeplerinden biri de budur.

teşekürler.kafamdaki soru işareti kalmadı

Rica ederim (:

• nerde bu l ciler ??
    Burdayız suan elimde

• quote:

Burdayız suan elimde

benim l öldü ekranı değiştirdim.ekran çakma çktı.attım bir kenare.xperia x aldım ama hala özlüyorum
    Noldu ekranına öldü? Benim duruyo sapasağlam sayısız kere cok sert yere düştü.

Yeni aldığımız ekran paneli cakma derken nasıldı? Ne gıbı bır sorunu ve problemi vardı cakma ekranın?

Nerden ve kac tl ye almışsınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 28 Şubat 2017; 22:33:10 >
    benimki de 3 yılı devirdi kamerası haricinde bi sıkıntım yok, kullanmaya devam
  • Gibson SG kullanıcısına yanıt
    Benım telin bataryası öldü gibi. Siz değiştirdiyseniz bataryayı nerden aldınız? Gg veya n11 den 25 -30 tl lik bataryaları alayım diyorum.

• quote:

Noldu ekranına öldü? Benim duruyo sapasağlam sayısız kere cok sert yere düştü.

Yeni aldığımız ekran paneli cakma derken nasıldı? Ne gıbı bır sorunu ve problemi vardı cakma ekranın?

Nerden ve kac tl ye almışsınız?

Ekranım kırıldı mahalle telefoncusna yaptırdım,tabiki çakma parça taktı.

Telefon hiçbir işlem bile yapmadığımda bile alev alacak şekilde ısınıyordu.bende attım bi kenara

Sıze söylemedi mı ekran kötü ve çakma Vs diye ona göre karar verin takmadan önce diye sormadı mı

Kaç tl ye taktı peki

• quote:

Sıze söylemedi mı ekran kötü ve çakma Vs diye ona göre karar verin takmadan önce diye sormadı mı

Kaç tl ye taktı peki

Söylemedi 75 tl idi

• quote:

Benım telin bataryası öldü gibi. Siz değiştirdiyseniz bataryayı nerden aldınız? Gg veya n11 den 25 -30 tl lik bataryaları alayım diyorum.

yok değiştirmedim ben de bataryayı ama sabahtan akşama kadar idare ediyor hala
  • 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.