Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15.3.A.1.12 de sd karta aktar çalışıyor !
  • bu yeni güncelleme 4.2.2 mi ? birde kamerada ışığı nasıl çekiyor. ışık gerçekçimi yoksa aşırı hüzmeler ışınlar varmı? ve artı eksiler neler? ha birde telefon ve bilgisayarda kaç mb?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutluerol -- 30 Aralık 2013; 22:43:34 >
  • Arkadaşlar ben pcden güncelledim Android sürümü 4.2.2 güncelleme yaptıktan sonra ilk işim sd karta aktar ve scn autoya bakmak oldu ikiside sorunsuz çalışıyor sonraki işim Wifi çekime bakmak oldu önceden çekmeyen yerde şuan %40 çekiyor antutu testinde güncellemeden önce 10.700 alırken şimdi 12.700 aldı başka sorunuz varmı

Edit: güncelleme yaklaşık 600 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakTNS -- 30 Aralık 2013; 22:53:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Evet 4.2.2
    Sonu 26 ile biten le pek fark göremedim. Ama karanlık ortamlarda flaş senkronizasyonu daha iyi , daha aydınlık resimler çekebiliyorum.
  • vesago kullanıcısına yanıt
    Bir süre şarjı dener misiniz sürede uzama var mı

• güncelleştirmeyi kurdum hiç bir şeye bakmadım yaptığım tek şey müziği test etmek

comfortably numb ın solosunu 5. kez tekrarlıyorum eko ayarı yapmadım ama bu hal bile beni uçuruyor
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    hayır yok.
    arkadaşlar rootu sorun edenler olursa 26 da ki root yöntemi 15.3.A.1.12 de de oluyor şu an sanal tuşsuz kullanabiliyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

güncelleştirmeyi kurdum hiç bir şeye bakmadım yaptığım tek şey müziği test etmek

comfortably numb ın solosunu 5. kez tekrarlıyorum eko ayarı yapmadım ama bu hal bile beni uçuruyor

ben kulaklık sesinde bir değişiklik görmedim?

• ses yüksekliği yok denge var w995 i sattıktan sonra ilk kez müzik dinlerken bu kadar kendimi kaptırdım önemli olanda denge
  • bence güncelleme yapacak olan arkadaşlar önce telefonu fabrika ayarlarına geri döndürüp güncellemeyi öyle yapsınlar daha önceki güncellemelerde sorunlar çıkmıştı.
  • ekolayzır ayarları +3 +2 +2 +5 -1 bass +3 bu şekilde tavs. ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesago

Evet 4.2.2
    Sonu 26 ile biten le pek fark göremedim. Ama karanlık ortamlarda flaş senkronizasyonu daha iyi , daha aydınlık resimler çekebiliyorum.

boyut ne kadar pc veya telefonda? ben karanlığı sormadımki :) gerçi o da önemli haklısın. bende ışığı filtrelemede sorun var gibi birazda. direkt lambayı yoğun ışığı falan çekince ışığı dağıtıyormu hüzme ışın yayılma fazla oluyormu? beyaz dengesi genel olarak fazla parlak ya. banamı has yoksa genelmi böyle bilmiyorum. hafif sarımtırak şeyleri bile beyaz gibi çekiyor. birde hafif ışıklı bir yeri sanki flaşla çekmişsin gibi parlak çekiyor.
  • Işığı filtrelemeyi kastederek fark göremedim demiştim . Yani gece çekimlerinde aydınlatmaların etrafında halkalar yada bozulma uzama gibi yanılsamalar yok .

Boyut 600 - 650 mb civar diyordu arkadaşlar ben dikkat etmedim. Generic rom vardı bende pc comp. 15.3.A.1.12 ye yükselttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesago -- 30 Aralık 2013; 23:52:21 >
  • kamerada bir iyileştirme görmedim ışıkta yine moru lacivert göstermeye devam ediyor benim lens ile mi alakalı bilmiyorum en baştan beri bu vardı yarın daha ayrıntılı incelerim. klavye 4.1.2 deki gibi donmuyor
  • vesago kullanıcısına yanıt
    saol. bende 4.1 yüklü. 4.2 uyarısı var. buna rağmen yeni güncellemenin uyarısıda gelirmi acaba?
  • Arkadaşlar kamera flaşını nasıl fener olarak kullanırız

• mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Uyarı telefonda ise 15.3.A.1.12 değildir o güncelleme . Zaten pc comp. da yeni güncelleme var derken 15.3.A.1.12 diye yazıyordu .
  • isimsizbağyan kullanıcısına yanıt
    Play store da fener diye aratırsan ben diyim 1000 siz diyin 10.000 uygulama gelir. Onlardan biri ile kamera flaşını fener olarak kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bnm sorunum telefon durduk yere ya resimlerin oraya yada lost dıre 400mb den fazla bi dosya geliyo siliyom biraz bklyince geri geliyo

• yeni yazılımda hızlı ayarları düzenleme eklenmiş mi ? gördüğünüz farklılıkların resimlerini atabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.