Şimdi Ara

sony xperia go durup dururken kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün aldığım telefonu akşamdan sabaha kadar şarj ettim, alıp biraz kurcalayım dedim, önce 2 saat boyunca sıkıntı yoktu..
    son 1 saattir kendi kendine kapanıp açılmaya başladı, güncelleme filan mı yapıyor?
    normal midir?

• değildir. o telefonu almış olman hiç normal değil düşürme ekranı kırılıyor haberin olun. bende çatlak bi tane var :)
  • servise verdim bugün telefonu..
    donanımsal sıkıntı varsa telefon değiştirilir, yazılımsal sıkıntı varsa halledilir dediler..
    umarım fazla uzamaz bu muhabbet, zira bu işlerle uğraşmaktan nefret ederim.
    telefonu çok sevdim, ama umarım pişman etmezler beni..
  • bugün teleservis'ten arayıp, telefona ait aksesuarlar ve kutuyu getirmem istendi..
    kutusunu attım, yarın şarj aleti ve kulaklığı gmtüreceğim..
    sanırım ürün değişimi olacak, ama oradan da bir bilgi veremediler bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rutrut06
    bugün teleservis'ten arayıp, telefona ait aksesuarlar ve kutuyu getirmem istendi..

Daha önceki telefonum olan Nokia da nâdiren kendi kendisine açılıp kapanıyordu. Sanırım bunun nedeni, sim kartın yuvasına iyice oturtulmamış olmasındanmış. Sim kartı iyice ileriye itince bir daha böyle bir sorun yaşamamıştım. Bundan kısa bir süre sonra da satmıştım. Bir dene istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casper_C

quote:

Orijinalden alıntı: rutrut06
    bugün teleservis'ten arayıp, telefona ait aksesuarlar ve kutuyu getirmem istendi..

Daha önceki telefonum olan Nokia da nâdiren kendi kendisine açılıp kapanıyordu. Sanırım bunun nedeni, sim kartın yuvasına iyice oturtulmamış olmasındanmış. Sim kartı iyice ileriye itince bir daha böyle bir sorun yaşamamıştım. Bundan kısa bir süre sonra da satmıştım. Bir dene istersen.

yok hocam, telefoda donanımsal sıkıntı var..
    telefon değiştirilecek ama teleservice denen rezil firma, telefonun kutusu olmadığından (attım) yenisini vermemeye kalkıyor..
    bakalım n'olacak..
    ya yeni ürünü alacağım ya da tüketici mahkemesinin yolunu tutacağım..

• @rutrut06 anlıyorum hocam. Mesele inşallah hayırlısıyla tatlıya bağlanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu değiştirmeyecek olsalar kutusunu ve aksesuarlarını istemezlerdi herhalde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.