Şimdi Ara

Sony Xperia Garanti, Genpa, Teleservice Cihaz Değişim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen yıl ekranında nokta kadar çatlak olan ikinci el sony xperia z almıştım, çatlak var diye biraz ucuza almıştım. Garantisi devam ediyordu. 7 ay kadar sonra ekrandaki dokunmatik bozulduğu için teleservice'e gönderdim. Ertesi gün ekran ve batarya değiştirilmiş olarak geldi ücretsiz olarak.

Bu işlemden 2 ay sonra telefon kapandı ve açılıp anında kapanmaya başladı. Tekrar gönderdim servise. 15 gün boyunca anakart için parça bekledi. Bugün itibariyle ile "ünite değişimi" olarak sıfır bir cihaz göndermişler.

Bilgi amaçlı yazıyorum, teleservice'i bu konuda çok takdir ettim. Telefon alırken garantili olarak almakta fayda var her zaman.

• O teleservis n başarısı değil Sony nin, benim telefonumda da sorun vardı ses sorunu 3 defa teleservis geri çevirdi 4 te sony i aradım ve garantiye verdim 1 hafta sonra yeni üst model yolladılar :) ( bu arada hayırlı olsun)
  • Sony'nin de olabilir.
    Fakat ben kutu ve fatura olmadan gönderdim teleservice. Sony'i falan aramadım yani. Bana kutulu, sarj aletli sıfır cihaz gönderdiler.
  • Sony Xperia XA Ultra telefonunu sinyal sorunu sebebiyle servise verdim.
    Cihaz test edildi sorun görülmedi, sorun hattan kaynaklı olabilir denmiş. Bugün denedim her şey eskisi gibi.
    Hattımda sıkıntı yok kesinlikle bahane ediyorlar. Başka hatlarda denedim sorun aynı sinyal az görüşmelerim kesintili oluyor.
    Değişim yaptırmak istiyorum
    Var mı böyle bir durum yaşayıp da tel değişimi yapan?
    Lütfen bilgi verin arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.