Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsunAliexpress de 20 dolar civarı ekran+panel sipariş ver istersen kendin değiştirebililirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • battu26 B kullanıcısına yanıt
    Telefon tamircisinden fiyat aldım. Ekran ve işçilik dahil 240 lira dedi. orjinal mi değil mi ondan endişeliyim.
  • Bence kendin al kendin yap internetten videoları izle kolay 15 gün beklersin en çok 3 te 1 fiyatına denk gelir sanmıyorum telefoncudakinin orjinal olacağını onlarda toptan getiriyor çinden aynı ürünleri

• Şuraya bak adamın teli 8. Kattan düşmüş hala çalışıyor ben el bebek baktım tele kapandı açılmıyor KVK para istedi teleservice verdim bakalım nolcak

• Asetilsalisilikasit A kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı usb hata ayıklamayı aktifleştirince düzeldi.

• telefonu android 6 ya güncelledim açınca "maalesef sistem arayüzü durdu"yazısı çıktı ve siyah ekranda kaldı bu sorunu nasıl çözebilirim. acil yardım edin
  • Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Ben de düzelmedi ya neyse tekrar onarım yapayım o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: 276539

Arkadaşlar şebeke sorunu yaşayarak telefonumu adana kvk servisine verdim, İnternet'e takip koduyla takip ettiğimde anakartı yanmış ve parça tedarik edilecek yazıyordu, 10iş günü sonunda beni aradılar ve telefon değişimi yapılacağını söylediler ve bende kabul ettim bana xa modelini yolladılar şuan kullanıyorum gayet şık ve güzel bir telefon

Bende 14 Martta Media Markt a verdim.Orasida KVKya gönderdi.Bugün mesaj geldi 20 iş günü dolduğundan değişim kararı verilmiş.Bende Media Markt a gittim değişim olacağını söylediğimde KVK nın bana arayıpta ulaşamadığını bu yüzden değişimi Media Markt ın gerçekleştirebileceğini söylediler.

Bende onayladıktan sonra 1030 liraya kadar telefon seçme hakkını kullanarak 900 liraya Lenovo K6 aldım.130 lira da para iademi aldım.

Sonyden kurtuldu sonunda.K6 ise inşallah pişman etmez.

Media Markttan alıpta değişim yapacak arkadaşlar bu şekilde alternatif telefonlara yönelebilirler.

Bende şebeke sorunu yüzünden servise vermiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 9 Nisan 2017; 20:53:9 >

• Teli aldım bugün 2 parçası değişmiş halletmişler şerefsiz KVK 300 lira istedi kartal teknisyeni fln çağırdım tartıştım teli aç sen kardeşim dedim ekranla ne ilgisi var dumenden konuşuyor işte resmen yakaladigina geçiriyorlar la.. aldım Maltepe teleservice verdim 5 gün fln oldu bugün aldım sapasağlam çok şükür uyanıkolun bu çakallara karşı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Asetilsalisilikasit

Merhaba,android güncellemesinden önce sorunsuz çalışan usb bağlantısı güncellemeden sonra çalışmıyor,yani usb kablo ile bilgisayara bağlamak istiyorum,bir türlü görmüyor ne yapmak gerekir

Valla bende de aynı kardeş. Ne yapsam pc telefonu görmüyor. Eğer çözüm bulursan beni de aydınlat

• c-4 ile selfi çekmek için döndürme ikonuna basar basmaz siyah ekran belirdi. Onlarca yol denedim, düzelmiyor. Var mı bir fikri olan? Açıp kapatmaktan, güncellemeden sonuç alamadım.
  • pc görmüyor telefon delireceğim
  • om3r__ O kullanıcısına yanıt
    Aklı olan KVK ya telefon göndermez.Geçmiş olsun.
  • Şu telefonun dokunmatiği yine salaklaşmaya başladı bazen basmadığım bir yere basmışım gibi algılıyo bazen kendi kendine bişeylere basıyo, bazen hiçbişeye basmadığım halde bişeylere basıyo, servise vermek ve eldiven modu haricinde kalıcı çözümü yok mu bunun. Format atma ve onarmayı da yaptım ama yok olmuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 13 Nisan 2017; 22:42:33 >
    Maalesef servisten başka çözüm yolu yok.

• yuksek kullanıcısına yanıt
    Bu telefonu servise verirsem bir süre telefonsuz kalıcam, rica etsem geçici telefon verirler mi? Kvk mı daha iyidir teleservice mi daha iyidir? Telefona su sıçradığını farkederler mi? Farkederseler bile garanti kapsamında tutarlar mı? 8 aydır bu şekilde idare ettim hatta bir ara tamamen düzeldi gibi oldu sonra yine baş gösterince onardım daha beter oldu? Çok soru sordum biliyorum ama böyle kullanmak çok kötü. Çok ta severek kullanıyorum telefonumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 14 Nisan 2017; 18:45:46 >
    Benim telefonum iki kere Vatan aracılığıyla Kartal Kvk'ya gitti, birinde ekran değişti, diğerinde ise ekran değişimi sonrası oluşan mikrofon arızası nedeniyle. Tamir sonrası, yaklaşık 6 aydır sorunsuz kullanıyorum. Başka servis tecrübem yok.

Tamir süresi kanuni süreyi aşarsa yedek telefon veriyorlar galiba, emin değilim.

Su konusunda telefonu onaracak görevlinin dikkatine ve suyun varsa bırakmış olduğu izlere bağlıdır diye tahmin ediyorum.

Tamir süresi 10 işgünü dolduğu zaman yedek telefon vermek mecburiyetindeler. 20 işgünü geçtiği hâlde hâlâ gelmiyorsa, Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. Servisle uğraşmayın, direk Sony ile iletişime geçin, durumu anlatın. Onlar devreye girince işlemler daha hızlı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gün itibariyle telefonu thh kararıyla iade edip paramı geri almış bulunuyorum :)

Garanti süresi içerisinde iki defa arıza yaparsa iade hakkınız var.

Sony c4 mağdurlarına allah kurtarsın diyorum.

Elveda sony...

• Hafıza kartı sürekli hata veriyor takıp çıkarınca düzeliyor. Spotify'da hafıza kartına yüklü müzikleri dinlerken oluyor genelde. Tekrar tekrar 1gb'lik müziği indirmekten bıktım artık. Nedeni ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_exorcist -- 15 Nisan 2017; 23:11:20 >
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.