Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google drive yada başka bulut depolamaya çektiğiniz fotoğraflar upload olmuş olabilir hocam eğer açıksa. İnşallah oralarda vardır yedek dosyalarınız.

Telefon bir şekilde kurtarılabilir,ama fotoğraflar muhtemelen kaybolur. Üzüldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflar hafıza kartındaysa.. Kurtarma proğramları ile getirmeyi deneyin umarım kurtarırsanız

• Hafıza kartındaki duruyor fakat telefon hafızasında olanlar gitti tabii. Bu telefonu kurtarabilir miyim bir şekilde ? Yani servise falan mı vermem lazım acaba hiçbir fikrim yok napmam konusunda
  • Sony Xperia nın kendi programı ile denediniz mi? Onda da telefonu kurtarma kısmı var kapalı iken ses kısma tuşuna basarak pcye bağlanınca işlem yapar.

HOCAM DİKKAT

SİM KART yada SDCARD takılan yerde ufakbir delik var OFF yazar oraya kürdan ile basıp tık sesi gelince bir daha telefonu açarmısınız belki kilitlenmiştir sıkıntı yoktur telefonda

• O kadar bekledik yeni sürüm indirdik yine aynı android developer ları gelse çözemez ne boktan hatalar bıktım arkadaş ★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ ★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesalbayraktr -- 26 Ekim 2016; 11:57:25 >

• Dün Kvk'nın sitesinde telefonumu kontrol ettim. "İşlem Görüyor - Swap Cihaz Bekliyor" olmuş swap cihaz galiba telefonun sıfırını verecekler fakat üretimden kaldırıldı yerine hangi telefonu verirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Sony Xperia nın kendi programı ile denediniz mi? Onda da telefonu kurtarma kısmı var kapalı iken ses kısma tuşuna basarak pcye bağlanınca işlem yapar.

HOCAM DİKKAT

SİM KART yada SDCARD takılan yerde ufakbir delik var OFF yazar oraya kürdan ile basıp tık sesi gelince bir daha telefonu açarmısınız belki kilitlenmiştir sıkıntı yoktur telefonda

Hocam yardımların için çok teşekkürler. Dediğin şekilde denedim ama şu kısımda takılıyor hep  ★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

Telefonu takınca bilgisayardan ses geliyor ama hiç başka bir şey yok yani görünmüyor bir yerde sadece ses geliyor. Hiçbir program görmüyor telefonu

• enesalbayraktr kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam doğru yoldasın. Bu son sürümü bende flashtool ile kuramadım, aynı sizdeki hatayı verdi. Bir önceki sürümü kurun yine aynı şekilde sonra Xperia orjinal yazılım yükleme ile en son versiyonu yükleyebilirsiniz ben bu şekilde yaptım

Dediğim şekilde OFF düğmesine basıp kontrol ettiniz mi telefonu hocam açılmadı mı?

Eğer üstteki yöntem işe yaramadı ise telefonun şarjının tam olduğuna emin olun ve tekrardan OFF düğmesine kürdan ile basıp çekin. Basma girip çıkması hissedersiniz. Sonra bu şekilde iken Xperia companiana yukarda paylaştığınız görsel deki gibi bağlayın size telefonu bağlayın dediği zaman. Bu arada telefonu daha önce Xperia companiana bağladığınızda telefonu tanıyormuydu? Gerekli driverlar yüklümüydü yani?

Bir yöntem daha vardı telefonun ses kısma ve açma düğmesine basıp bekliyorsunuz ve titreşim geliyordu ve titreşimden sonra parmaklarınızı kaldırıyorsunuz. Üstteki yöntemler işe yaramazsa birde bunu deneyin belki bir tepki verir cihaz

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Zaten ilk marshmallow sürümü olmadı diye son sürümü indirdim ikisinde de aynı hataları veriyor uğraşmayacam artık benim telefon flash lanmıyor.

• Ben rom yüklicem geleceği yok sanırım ama yükledikten kısa bir süre sonra orijinal 6.0 sürümü gelirse cidden küfürü basıcam. bir daha sony almam sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MukavotaTR

bende telefonu garantiye vermeyi düşünüyorum. dokunmatik problemi ve şarja takınca kapanma problemlerinden dolayı .

temmuz 2015 te mediamarkt internet üzerinden almıştım. şimdi ben media markta versem garanti kapsamında ücretsiz yaparlar mı ?

Hocam ben verdim ekran sorunu vardı. bklm ne sonuç çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesalbayraktr

Zaten ilk marshmallow sürümü olmadı diye son sürümü indirdim ikisinde de aynı hataları veriyor uğraşmayacam artık benim telefon flash lanmıyor.

Valla kardeşim seninle aynı hataları alıyorduk hatırlarsan, benimki bir şekilde flashlandı ama elimdeki telefondan da oldum o yüzden boşver uğraşma yapamıyoruz bu işleri
  • KVK içinde geçirdiği 20. Iş gününde anakart değişimi yaparak telefonu yolladılar. Bakalım hakem heyeti kararı ne olacak şimdilik teslim almayacağım.

• Quertis kullanıcısına yanıt
    hangi servise verdiniz acaba. benim telefonda da çok sorun çıkıyor. mediamarkttan aldığım telefonu mediamarkta mı vereyim yoksa teleservice falan verme imkanım var mı ? mümkünse değişmesini istiyorum telefonun :( şarjdayken pat kapanıyor usb görmüyor dokunmatik ayrı çıldırtıyor.
    Aynen kardeşim uğraşmıyorum artık. Geçmiş olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesalbayraktr -- 26 Ekim 2016; 18:59:46 >
  • Mediamarkt sattığı ürüne bildiğim kadarı ile garanti yapıyor. Oraya gidip onlarla görüşsen daha iyi olur. En azından cihazın ileride bir problem olduğunda geçmişini bilirler

• Güncellemeden çok servis garanti konuşulması üzücü

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Kimsenin güncellemeden umudu kalmadı artık o yüzden kimse tartışmıyor. Benim bile umudum kalmadı o derece

• Daha güncelleme almayan ülkeleri dikkate alırsak, ümitsiz olmayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.