Şimdi Ara

sony xperia 6.0.1 rootlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

aslinda telefonumu rootlamak istemiyorum. amacim telefonumdan sildigim resimleri kurtarmak ve buldugum uygulama usb debug modda acmam gerekiyor ve tabi rootlanmasi gerekli.
    eskide bu isler kolaydi ama yeni versiyon androidlerde sanirim zorlasmis. 6.0.1 rootlayabildigini idaa eden dokumanlar buldum ancak olmuyor.

emin oldugunuz bir rootlama uygulamasi var mi

tesekkurler

• her turlu riski goze alip
    kingroot
    iroot
    pingroot

hepsini denedim olmuyor. eskide ne kadar kolaydi bu isler :S
    resimleri de kurtaramadim. telefon bana bakiyor ben telefona
  • eski bir rom atip onu rootlasam ve sonra recovery calistirsam ne kadar mantikli olur.

sonylere rom atmak icin tavsiye edebileceginiz bir program var mi
  • Yazdıklarınızdan telefonunuzun Z3+ veya yukarısı olduğu sonucuna vardım hocam..
  • Z2

ben sony dunyasinda root isleminin bu kadar zor oldugnu bilmiyordum ;S
  • kara_lahana K kullanıcısına yanıt
    Xda da gerekeli konular vardır hocam.https://forum.xda-developers.com/xperia-z2/general/tool-rooting-23-5-1-291-supersu-t3437280
    USB debug derken USB hata ayıklama seçeneğini aktif etmeyi mi kastediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 20 Nisan 2017; 11:40:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet usb hata ayiklamayi kast etmistim.

sorunu alternatif sekilde cozdum cihazin backup vardi oradan buyuk bir kismin donduk

ilginiz icin tesekkurler
    USB hata ayıklama özelliğini açmak için root işlemine gerek yok

Ayarlardan Telefon Hakkında kısmına gelin. En alttaki derleme numarası yazan yere 8-9 kez art arda dokununca ayarlarda geliştirici seçenekleri bölümü aktif oluyor. Geliştirici seçenekleri bölümüne giderek USB hata ayıklamayı açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 20 Nisan 2017; 15:48:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.